Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Liutkevičienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08348, Galiojanti

2019-07-29, 10:55 | 8

Aukščiausio lygio profesionalė, esu be galo dėkinga docentei už puikiai atliktą akių vokų pašalinimo operaciją savo mamai. Bendravimas - 120%, mama po operacijos net mėlynių neturėjo. Buvo patinusi, bet laikėsi visų gydytojos nurodymų ir po savaitės grįžo į darbą. Jokių randų, atrodo 15 m. jaunesnė, viskas super. Po to ir aš tyriausi asmeniškai pas šią gydytoją - absoliučiai nenusileidžia profesionalumui, ištyrimas atliktas daugiau nei priklauso, tiesiog tokių gydytojų aš sutikus vienetais. Nuostabi, profesionali, žmogiška, maloni, jautri pacientui, rūpestinga...

2019-05-10, 09:50 | 1

Nuostabi gydytoja, kompetetinga ir maloni. Jaučiausi operacijos metu priimtina, prižiūrėta. Bendravimas šiltas ir rūpestingas požiūris į pacientą. Tikrai rekomenduoju kiekvienam, kuris turi problemų.

2019-04-17, 21:03 | 12

Nuostabi šilta daktare.. Paaiškino esama situacija

2018-10-18, 23:15 | 2

Puiki gydytoja. Su maža dukryte elgiasi švelniai, rūpestingai. Pas ją jauku ateiti, nuolat šypsosi, bendrauja kaip su pacientu, o ne kaip su gydytoju. Viską isaiskina, net kelis kartus paklausus to paties klausimo. Džiaugiuosi, kad atradome šią nuostabią oftalmologe!!!!!!!!!!

2018-08-25, 13:50 | 1

Daktarė labai rūpestinga, kruopšti, jautri, meistriškai atlieka savo darba, gražiai bendrauja su asistuojančiais rezidentais, personalu, pacientu. Jaučiama pagarba kiekvienam šalia esančiam, vienodas dėmesys skiriamas kiekvienam pacientui (nepriklausomai nuo statuso ir piniginės storio). Labai esu dėkinga. Linkiu Jums, daktare Rasa, sveikatos ir kantrybės tolau dirbant Lietuvoje.

2018-05-31, 14:49 | 2

Labai profesionali. Rūpestinga, nuoširdi.
Rekomenduoju.

2018-04-19, 17:34 | 2

Nuostabi gydytoja , esu labai dėkinga už atliktą akies voko operaciją

2017-11-16, 13:50 | 1

Nuostabi gydytoja ir kas retai pasitaiko,nuostabus žmogus,100 proc. atliekantis savo darbą ir nuoširdžiai besigilinantis į problemą. Problemas sprendžianti,o ne jas kurianti,tikras pavyzdys savo kolegų tarpe.

2016-10-21, 01:34 | IP: 86.100.135.58

NUOSTABI Gydytoja!Is Didziosios raides!miela,supratinga,rupestinga.visada su sypsena.puikiai ismano savo darba.Rekomenduoju visiems.

2016-09-27, 12:52 | 1

Nuostabi gydytoja! Nedaug esu tokių sutikus. Jau tik pamačius, pajaučiau gerą energiją, kuria ji spinduliavo. Ji atliko man vokų plastinę operaciją. Žiūrėjo į savo darbą ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip supratinga moteris. Labai rūpestinga, švelni, maloni. Man, rytojaus dieną, pažvelgus į veidrodį, atrodė tarsi stebuklas-nebuvo jokių hematomų. Padėjo, aišku, genetika, bet ir gydytoja padarė viską, kad aš taip atrodyčiau.
O, kad Lietuvoj būtų daugiau tokių gydytojų. Visiems rekomenduoju kreiptis į šią puikią gydytoją.