Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Butkevičienė, %

Licencijos

Gydytojas genetikas

Išduota: 2006-11-21, Nr. MPL-08815, Galiojanti

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05486, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.6% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

91.7% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

89.1% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88.9% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76.9% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

81.8% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-04, 21:23 | 1

Gydytoja tiesiog nuostabi. Taip kantriai kiekvienai nėštukei paaiškinti po keliolika kartų per dieną tą patį per tą patį- visiška pagarba. Net kantriausiam pabostų, o jokios skubos vizito metu nebuvo, išsamiai apibūdino situaciją, atsakė į klausimus, paklausė ar viskas aišku. Darant echoskopiją, toks jausmas, kad pati gydytoja džiaugiasi tuo vaizdu ką mato. Nudžiugo, dėl lyties, kai paaiškėjo jog bus mergytė, nes turim du berniukus, su entuziazmu stengėsi kuo aiškiau pamatyti. Aiškino ką per echo koks šešėlis reiškia, net jei man nekilo tiek klausimų, nes ne viską suprantu ką koks patamsėjimas ekrane gali reikšti. Žodžiu, jaučiausi tuo metu, kad visas gydytojos dėmesys buvo man, be skubėjimo, ramiai, asmeninis toks rūpestis, nors ėjau bendra tvarka, nemokamai. Tikrai geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2018-09-14, 21:41 | 1

Nuostabi gydytoja.Puiki profesonalė bei labai šiltai bendraujantis žmogus.Išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus.Kadangi pas ją teko lankytis trijų nėštumo metu,galiu drąsiai sakyti,kad be reikalo gydytoja negąsdino.Atliko vaisiaus vandenu tyrimą be jokio streso ir baimės.Visoms linkiu pas ją pakliūti.
Pati nuostaubiausia gydytoja.AČIŪ JUM LABAI.

2018-06-20, 19:46 | 1

Esu patenkinta kad patekau pas sia specialiste,buvau priimta laiku,viskas issamei buvo paaiskinta i klausimus atsakyta,padaryti visi tyrimai ir ekoskopai...kaip prireike buvo padaryti ir papildomi tyrai (vaisiaus vandenu paemimas). DIDELIS AČIŪ daktarei Butkevicienei Eglei....

2018-04-28, 23:09 | 5

Gydytoja konsultacijos metu buvo labai išsiblaškiusi. Apžiūros metu netgi sugebėjo atsiliepti kelis kartus telefonu. Įspūdis, kad darbo turi daug ir tiesiog nesugeba ir nenori skirti kokybiško laiko pacientui. Labai išgąsdino su spėjimais (neturėdama jokių tyrimų), kad vaikelis ligotas. Sakau spėjimai, nes gydytoja konsultacijos metu tiesiog garsiai galvojo, kokia bėda galėtų būti ar nebūti. Toks elgesys mano supratimu yra nekorektiškas ir neprofesionalus. Galima tik įsivaizduoti, kaip jaučiasi būsima mama, kai girdi tokius pamąstymus. Tai, ką gydytoja spėliojo, nepasitvirtino ir dėkoju sau, jog pasitikėjau savimi ir nesutikau daryti jokių intervencinių procedūrų(tyrimų). Antrą kartą pas šią gydytoją tikrai neičiau ir niekam nerekomenduočiau.

2018-04-28, 13:11 | 3

Labai profesionali, inteligentiška, išsilavinusi medikė. Kaip savo srities atstovė, bendravo labai taktiškai ir mandagiai. Ir be jokio kyšio, kaip teigia kai kurie... Esu patenkinta vizitu ir ateityje rinksiuosi ją, kai tik prireiks. Tikiuosi, kad jos pasakyti teigiami dalykai ir liks tokiais...:)
Sėkmės gydytojai ir malonių pacienčių! Tuomet ir gydytoja bus maloni.