Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Butkevičienė, %

Gydytojas genetikas

Išduota: 2006-11-21, Nr. MPL-08815, Galiojanti

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05486, Galiojanti

2018-09-14, 21:41 | 1

Nuostabi gydytoja.Puiki profesonalė bei labai šiltai bendraujantis žmogus.Išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus.Kadangi pas ją teko lankytis trijų nėštumo metu,galiu drąsiai sakyti,kad be reikalo gydytoja negąsdino.Atliko vaisiaus vandenu tyrimą be jokio streso ir baimės.Visoms linkiu pas ją pakliūti.
Pati nuostaubiausia gydytoja.AČIŪ JUM LABAI.

2018-06-20, 19:46 | 1

Esu patenkinta kad patekau pas sia specialiste,buvau priimta laiku,viskas issamei buvo paaiskinta i klausimus atsakyta,padaryti visi tyrimai ir ekoskopai...kaip prireike buvo padaryti ir papildomi tyrai (vaisiaus vandenu paemimas). DIDELIS AČIŪ daktarei Butkevicienei Eglei....

2018-04-28, 23:09 | 5

Gydytoja konsultacijos metu buvo labai išsiblaškiusi. Apžiūros metu netgi sugebėjo atsiliepti kelis kartus telefonu. Įspūdis, kad darbo turi daug ir tiesiog nesugeba ir nenori skirti kokybiško laiko pacientui. Labai išgąsdino su spėjimais (neturėdama jokių tyrimų), kad vaikelis ligotas. Sakau spėjimai, nes gydytoja konsultacijos metu tiesiog garsiai galvojo, kokia bėda galėtų būti ar nebūti. Toks elgesys mano supratimu yra nekorektiškas ir neprofesionalus. Galima tik įsivaizduoti, kaip jaučiasi būsima mama, kai girdi tokius pamąstymus. Tai, ką gydytoja spėliojo, nepasitvirtino ir dėkoju sau, jog pasitikėjau savimi ir nesutikau daryti jokių intervencinių procedūrų(tyrimų). Antrą kartą pas šią gydytoją tikrai neičiau ir niekam nerekomenduočiau.

2018-04-28, 13:11 | 3

Labai profesionali, inteligentiška, išsilavinusi medikė. Kaip savo srities atstovė, bendravo labai taktiškai ir mandagiai. Ir be jokio kyšio, kaip teigia kai kurie... Esu patenkinta vizitu ir ateityje rinksiuosi ją, kai tik prireiks. Tikiuosi, kad jos pasakyti teigiami dalykai ir liks tokiais...:)
Sėkmės gydytojai ir malonių pacienčių! Tuomet ir gydytoja bus maloni.

2018-04-03, 15:34 | 4

Gydytoja, kuri pinigus myli labiau nei pacientus. Pas ja lankiausi Santariskese, man esant soko busenoje ji beveik priverstinai isiule pasidaryti papildoma tyrima privacioje klinikoje (kaip veliau paaiskejo, toks pats tyrimas yra atliekamas tose paciose Santariskese, tik 160 Eur pigiau nei privacioje, i kuria ji mane nusiunte, bet apie tai nebuvau informuota).

2017-11-10, 18:46 | 6

Nuostabi gydytoja. Skyrė beveik valandą vien man. Viską paaiškino, į viską atsakė, nuramino. Tariu didžiulį ačiū ir neabejoju, kad susitiksime ir kitą kartą. AČIŪ, GYDYTOJA

2017-11-07, 15:40 | IP: 90.144.82.204

Puiki, maloni, profesionali gydytoja. Viską nuosekliai ir aiškiai išdėstė, paaiškino tyrimų svarbą, nuosekliai apžiūrėjo echoskopu. Dėkoju GYDYTOJAi.

2017-09-02, 11:48 | IP: 84.15.171.164

Puiki gydytoja, ačiū už išsamią konsultaciją!

2016-07-13, 17:58 | IP: 78.56.215.97

Nuo pirmo susitikimo ši gydytoja paliko labai gerą įspūdį: pirmą kart teko susidurt kai mano ginekologė turėjo įtarimą dėl genetinės ligos, tad atvykus į Santariškių genetikos centrą ši gydytoja mane priėmė tą pačią dieną, nors registratūroje buvo pasakyta jog teks laukti mažiausiai mėnesį kol sulauksiu savo eilės.
Pas šią gydytoją lankiausi jau keturis kartus ir visuomet ji kantriai, maloniai ir nuoširdžiai atsako į visus klausimus, visas procedūras atlieka kvalifikuotai (konsultacija, echoskopija, vaisiaus vandenų paėmimas). Taip pat ji visada buvo pasiekiama telefonu, pakomentuodavo tyrimų rezultatus ir noriai atsakydavo į klausimus.
Esu jai labai dėkinga!

2015-08-24, 13:48 | IP: 195.182.65.65

Gydytoja bendravo geranoriškai ir paslaugiai. Gydytoja užtikrino, kad vaikelis vystosi puikiai ir jokių trukdžių nemato. Vaikelis atitiko 12 savaičių ir 5 dienas. Nuėjus pas savo ginekologę po 3 savaičių paaiškėjo, kad vaisiaus širdutė neplaka, o vaikelis atitinka 12 savaičių ir 2 dienas. Vadinasi, iš karto po apsilankymo pas šią genetikę arba po kelių dienų, vaisius nustojo vystytis, nors jos prognozės buvo tik teigiamos.