Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Butkevičienė, %

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05486, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas genetikas

Išduota: 2006-11-20, Nr. MPL-08815, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05486, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas genetikas

Išduota: 2006-11-20, Nr. MPL-08815, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.3% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

89% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

90.7% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

89.6% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

87.9% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

85.1% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

85.5% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Pacientų atsiliepimai
2024-02-21, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Labai maloni ir empatiška, priėmė skubiai, atliko visus reikiamus tyrimus, viską detaliai papasakojo ir nuramino. Sekančią dieną paskambino pranešti tyrimų rezultatus ir pasidomėti kaip jaučiuosi.
Esame labai dėkingi gydytojai Eglei! Linkėjimai iš Klaipėdos :)

2024-01-24, 18:48 | Registruotas lankytojas 9

Gydytoja Egle turbut viena puikiausiu ir nuosirdziausiu gydytoju,su kuria teko susipazinti. Kiekvienas mane supras,kai aplanko tas ypatingas jausmas,kad tu gydytojui rupi ne tik kaip statistinis pacientas,bet kaip ir zmogus.
Dalykiska,profesionali,pasverianti kiekviena savo tariama zodi,galima prognoze,bet kartu be galo empatiska,zmogiska,jautri,tikra savo srities profesionale.
Geriausios ir nuosirdziausios rekomendacijos kiekvienai busimai mamai.

2024-01-15, 14:46 | Registruotas lankytojas 1

Gerbiama daktarė Eglė Butkevičienė yra labai profesionali,rūpestinga,nuoširdi,atidi specialistė.Esu jai už tai labai dėkinga!

2023-12-10, 08:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju niekam sios gygytojos. Arogantiska, nenori bendrauti, niekas neidomu tik raglamentas. Kaip gali is viso dirbti sita darba. Po sios daktares apziuros kuri tiesa sakant visai nenorejo atlikti savo darbo gime vaikelis su patologijomis ir isgyveno tik 8 paras. Labai pikta, liudna ir kaip galima ivertinti tevu skausma. Neikit moterys pas ja bekite kuo toliau si gydytoja niekam tikusi.

2023-06-05, 22:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad užsiregistravau pas šią gydytoją. Su Egle Butkevičiene pirmą kartą susipažinau SYNLAB laboratorijoje Klaipėdoje, reikėjo genetiko konsultacijos. Gydytoja paliko labai gerą įspūdį, nes maloni iš bendravimo, taktiška, rūpestinga ir atsakinga, atsakė į visus mano klausimus. Atspėjo vaisiaus lytį iš pirmo karto ir tolimesni tyrimai tai vėliau patvirtino. Kadangi esu pirmakartė ir vyresnio amžiaus, po konsultacijos papildomai buvo siūloma atlikti amniocentezę nemokamai arba šiuolaikinį naujos kartos neinvazinį prenatalinį tyrimą, kuris nemažai kainuoja. Kadangi norėjau išvengti invazijos, prisižiūrėjau vaizdų ir daug perskaičiau straipsnių apie pasekmes, galiausiai pasirinkau neinvazinį išsamų tyrimą toje pačioje SYNLAB laboratorijoje Klaipėdoje:) Deja, mano atveju buvo nustatyta didelė 7 chromosomos trisomijos rizika. Neinvazinis prenatalinis tyrimas pagrįstas laisva vaisiaus DNR analize, negali būti laikomas diagnostiniu tyrimu, todėl invazijos išvengti nepavyko, už savaitės teko atlikti amniocentezę jau Vilniaus ligoninėje. Procedūra - nėra SPA, bet ir nėra skausminga, kaip aš sau įsivaizduodavau. Rezultatas rizikos nepatvirtino, gydytoja man pati pasiskambino, pranešė rezultatus ir nuramino. Tyrimo rezultatai nepriklauso nuo gydytojos ir niekas nėra 100% garantuoti, tad reikia toliau stebėti neštumą, saugoti save ir optimistiškai nusiteikti. Nuoširdžiai rekomendoju ir linkiu sėkmės savo profesijoje.

2023-03-10, 12:13 | Registruotas lankytojas 2

Rašau po ilgo laiko nuo vizito, nes pirma norėjau sulaukti sūnaus ir susitikimo su gydytoja gyvai. DIDELIS AČIŪ, nuostabiai gydytojai Genetikei Eglei!
Suprantu, kad ne nuo jos priklauso tyrimo rezultatai, bet tas visas kelias tyrimo metu, laukimo , apsisprendimo buvo mano geriausi vizitai su vyru.
Trumpai, nėštumo metu buvo matoma vaisiaus smegenyse pakitimai, patologijos centre dirbanti gydytoja, pasiūlė pasidaryti genetinius tyrimus, bet pagal ją, tai yra sunkus atvejis ir siūlė apsvarstyti apie nėštumo nutraukimą. Esu pirmakartė, labai lauktas vaikelis, tai žiauri jautri žinia jaunai šeimai. Tapau visiškai nesava, bet dėkinga vyrui ir genetikei, kurie mane palaikė, ramino, guodė ir sakė viskas bus gerai!
Aš vistiek negalėjau sustoti ieškoti atsakymo, norėjosi daugiau nuomonių, ko pasėkoje ėjau privačiai, pažiūrėjus iš echo man visi sakė blogai, kad gali gimti su sindromu, negyvas ar raida bus prasta. O dar tyrimų laukimas buvo sunkus, ta žinia apie pakitimus vaisiaus smegenyse ir nedavė ramybės. Laiko nebuvo daug iki 22sav.
Atsakymai atėjo paskutinėmis dienomis ir jie neigiami, reiškia kad viskas gerai. Bet niekas nėra 100% garantuoti.
Bet gydytoja mane ir mano vyrą nuramino, paaiškino ir sakė jokiu būdu negalvoti kitaip! Galvoti tik apie teigiamus dalykus, labai palaikė. Pakitimai laikui bėgant mažėjo. Ir žinokit Lapkritį gimė nuostabus sveikas sūnus! Kol kas nieko neįprasto gydytojai nepastebi, vaikas yra toliau stebimas.
Rekomenduojam su vyru genetikę Eglę. Suprantu, kad kažkas gauna prastus rezultatus, bet tai ne gydytojos įtaka. Vertinu gydytoja iš bendravimo, rūpestingumo, sąmoningumo, į visus klausimus ir pasikartojančius atsakinėjo tiek kiek reikėjo.
Veiksmas vyko Santariškių skyriuje, tyrimai nekainavo, buvai labai greit priimta.
Sėkmės savo profesijoje!

2023-03-09, 15:11 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją apsilankiau, nes mano šeimos gydytoja neturėjo vietų. Vizitas truko maždaug 5 min. ir baigėsi mano iniciatyva, nes tokio nemalonaus ir aroganitško bendravimo, negebėjimo net pasisveikinti ir pasidomėti ligos simptomais nesu mačiusi. Tiesa, retai lankausi pas gydytojus, bet kol kas tai pirmasis toks vizitas. Lankiausi nedidelėje poliklinikoje ir po šiandienos vizito persirašiau į kitą. Tikiu, kad abipusė pagarba ir elementarus mandagumas išgelbės pasaulį. :)

2022-08-04, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja iš didžiosios raidės, švelni, dėmesinga, nuoširdi. Nuoširdžiai domisi, rūpisasi, paskiria konkretu plana kas po ko. Labai rekomenduoju! Lankausi su antru vaikeliu, jokiu nusiskundimu
Negalėčiau pasakyti! Nuoširdus ačiū.

2022-08-04, 11:03 | Registruotas lankytojas 1

Priėmė sutartu laiku, išsamiai pakonsultavo, dar kartą patikrino echoskopu. Nuoširdžiai ramino, nes matė, kad bijau ir labai nerimauju dėl procedūros. Vaisiaus vandenų tyrimą atliko greitai, tiksliai, kokybiškai. Ir po jo pokalbio metu vis ramino, kad viskas bus gerai.

2022-08-04, 09:58 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Turbūt geriausia genetikė Vilniaus mieste. Nėštumo metu vaisiui buvo nustatyta papildoma chromosoma. Viso nėštumo metu ramino ir patarė kaip elgtis. Pagimdžius mergaitę paskambinau daktarei pasikonsultuoti. Tai nors ir atostogavo telefonu išsamiai patarė kaip elgtis toliau.

2022-05-26, 14:01 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Išklausė, patarė, nuramino - viską išsamiai paaiškino. Kuo geriausios rekomendacijos.

2022-01-18, 16:27 | Registruotas lankytojas 3

Buvau neseniai pas šią gydytoją, paliko labai gerą įspūdį. Maloni, viską smulkiai paaiškino, atsakė į visus klausimus, nuramino, pasirodė tikrai labai profesionali. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!

2022-01-11, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad užsiregistravau pas šią gydytoją. Vizitas pranoko mano lūkesčius. Gydytoja atliko išsamius tyrimus, paaiškino situaciją, skyrė daug laiko ir dėmesio. Dėkoju už profesionalumą ir palaikymą.

2022-01-07, 11:06 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padėkoti šiai gydytojai! Labai maloni, išklausė, viską paaiškino, nuramino. Gydytoja paliko tikrai gerą įspūdį. Didelis Ačiū.

2021-08-24, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Artėjant 12 nėštumo sav. buvau nukreipta savo gydytojo pas gydytoją genetikę dėl patologijos įtarimo. Išgirdusi problemą bei mano nerimą, gyd. E. Butkevičienė mane priėmė kaip įmanoma greičiau. Deja, patologija pasitvirtino bei nėštumą teko nutraukti, tačiau šios gydytojos dėka diagnozė buvo nustatyta labai greitai ( tik po kelių dienų nuo įtarimo buvo atliktas placentos tyrimas skubos tvarka, įskaitant, kad viską sužinojau prieš savaitgalį). Nemanau, kad gydytojams jauku ir lengva pranešti pacientams liūdnas žinias, tačiau gydytoja išliko konkreti, bet tuo pačiu jautri bei negailėjo laiko mano klausimams. Nors nėštumo nutraukimą dariau kitoje klinikoje, gydytoja su manimi susisiekė pasiklausti, kaip man sekasi. Nuostabi gydytoja ir tikras žmogus.

2021-07-08, 10:47 | Registruotas lankytojas 2

Šiandien lankiausi pas šią gydytoją. Tokios nemalonios gydytojos dar neteko sutikti. Ne tik, kad nesutiko manęs priimti, nes kelis kartus buvau pas kitą gydytoją, bet dar ir priekaištavo ko čia pas ją atvažiavau. Prie manęs susipyko su kita gydytoja ir liepė eiti aiškintis tyrimų atsakymų ten, kur juos dariausi. Visiškai chamiška, nemandagi gydytoja, kuri tiesiog manęs nepriėmė, o važiavau pas ją iš kito miesto pasiųsta ginekologo. 100 proc. Nerekomenduoju... Dienos nusivylimas, o ne gydytoja.. M

2021-07-08, 10:47 | Registruotas lankytojas 2

Šiandien lankiausi pas šią gydytoją. Tokios nemalonios gydytojos dar neteko sutikti. Ne tik, kad nesutiko manęs priimti, nes kelis kartus buvau pas kitą gydytoją, bet dar ir priekaištavo ko čia pas ją atvažiavau. Prie manęs susipyko su kita gydytoja ir liepė eiti aiškintis tyrimų atsakymų ten, kur juos dariausi. Visiškai chamiška, nemandagi gydytoja, kuri tiesiog manęs nepriėmė, o važiavau pas ją iš kito miesto pasiųsta ginekologo. 100 proc. Nerekomenduoju... Dienos nusivylimas, o ne gydytoja.. M

2021-05-05, 06:22 | Registruotas lankytojas 1

Puiki specialistė, viską nuodungniai apžiūrėjo, parodė, skyrė tam laiko, geriausios rekomendacijos.

2021-04-20, 19:17 | Registruotas lankytojas 2

Tikra gydytoja, savo srities specialistė, kuri padeda ištikus bėdai, visada randa laiko priimti ir atsakyti į iškilusius klausimus, ..rekomenduoju, sakau dideli AČIŪ

2021-04-14, 15:00 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-03-27, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai, nuostabi daktarė. Labai smulkiai, ir aiškiai išaiškino viska, apie vaikeli. Suteikė visa reikalinga informacija, rekomendavo, patarė. Priėmė sutartu laiku. Buvo labai maloni. Didelės rekomendacijos! ????

2021-03-07, 19:45 | Registruotas lankytojas 1

Patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją. Su trim nėštumais lankantis pas ją, kaskart jaučiau ne tik jos profesionalumą, dėmesingumą, bet ir nuoširdų, žmogišką palaikymą. Jos tiksliai atliktų detalių echoskopijos tyrimų išvadas vėliau daryti tolesni tyrimai tik patvirtindavo. Buvo lemta patirti ne tik džiaugsmo ašarų, bet ir pačių sunkiausių išgyvenimų. Gydytoja nekart pakartotinai tyrė, konsultavo, palaikė ir rūpinosi tikrai daugiau nei jai būtų priklausę. Gydytoja, AČIŪ JUMS už mūsų gausėjančią šeimą!

2021-01-23, 22:10 | Registruotas lankytojas 1

Mano šeima yra labai dėkinga šiai gydytojai už profesionalų nėštumo stebėjimą, taip pat už šiltą bendravimą, rūpestingumą ir atidumą. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-01-15, 13:14 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti šiai nuostabiai gydytojai net tik už profesionalumą, bet labiausiai už žmogišką šilumą ir empatiją. Lankiausi pas ją 7 kartus laukdama abiejų mažesniųjų vaikučių, kurie gimė jau man esant rizikos grupėje dėl amžiaus. Paskutinį mėnesį prieš gimstant dukrai, teko kelis kartus lankytis priėmimo skyriuje, kur mane gerokai išgąsdino ne visai tiksliai ir pilnai echoskopu atlikti vaisiaus matavimai, rodę hipotrofiją... Susisiekus su gydytoja pasidalinau savo nerimu, o ji skyrė laiko vizitui jau kitą dieną (kaip supratau po darbo valandų), atliko echoskopiją pati ir pateikė detalius skaičiavimus. Jos dėka ramiai išnešiojau dukrytę, gimusios svoris tebuvo su 50 gramų paklaida;) nuo gydytojos prognozės. Esu labai labai dėkinga už sugrąžintą ramybę.

2021-01-13, 21:01 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-10-13, 13:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai maloni, rūpestinga. Ramiai visko išklausinėja, padrąsina. Darant echoskopiją viską nuodugniai papasakoja, į klausimus atsako išsamiai ir aiškiai. Retai kada jautiesi pas gydytoją kaip pas kokį artimą žmogų, kuris ir užjaučia ir supranta ir dar savo srities profesionalas. Tikrai rekomenduoju

2020-10-06, 15:52 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga šiai gydytojai. Nors man ir pranešė apie nesivystantį nėštumą, bet viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Paaiškinta kokios galėjo būti to priežastys bei ką daryti toliau. Gavau didžiulį palaikymą.

2020-09-30, 21:58 | Registruotas lankytojas 7

Pačios geriausios rekomendacijos. Išsamiai pakonsultuoja, išmatuoja, atsako į visus klausimus bei maloniai bendrauja. Parodė ir man vaikelį ekrane, paaiškino, kur kas yra, neskubėjo, davė nuotraukų. Likau patenkinta pas ją apsilankiusi, galiu drąsiai rekomenduoti.

2020-08-19, 15:52 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja, ačiū už konsultacija! :)))

2020-07-17, 07:07 | Registruotas lankytojas 1

Tai medikė, sudėtingus savo srities dalykus paaiškinanti paprastai ir suprantamai, ieškanti įvairių galimų problemos sprendimo variantų, taip pat viltingai nuteikianti ir palaikanti. Labai sunkiu mums metu gydytoja buvo šalia, jos atjautą ir rūpestį tebejaučiame iki šiol ir esame už tai labai dėkingi.

2020-06-19, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nuostabi ir rūpestinga gydytoją.
Savo srities specialistė.
Ačiū jums

2020-03-14, 11:25 | Registruotas lankytojas 6

Labai maloni gydytoja, viską išsamiai paaiškino, skyrė pakankamai laiko apžiūrai.

2019-09-04, 18:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tiesiog nuostabi. Taip kantriai kiekvienai nėštukei paaiškinti po keliolika kartų per dieną tą patį per tą patį- visiška pagarba. Net kantriausiam pabostų, o jokios skubos vizito metu nebuvo, išsamiai apibūdino situaciją, atsakė į klausimus, paklausė ar viskas aišku. Darant echoskopiją, toks jausmas, kad pati gydytoja džiaugiasi tuo vaizdu ką mato. Nudžiugo, dėl lyties, kai paaiškėjo jog bus mergytė, nes turim du berniukus, su entuziazmu stengėsi kuo aiškiau pamatyti. Aiškino ką per echo koks šešėlis reiškia, net jei man nekilo tiek klausimų, nes ne viską suprantu ką koks patamsėjimas ekrane gali reikšti. Žodžiu, jaučiausi tuo metu, kad visas gydytojos dėmesys buvo man, be skubėjimo, ramiai, asmeninis toks rūpestis, nors ėjau bendra tvarka, nemokamai. Tikrai geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2018-09-14, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja.Puiki profesonalė bei labai šiltai bendraujantis žmogus.Išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus.Kadangi pas ją teko lankytis trijų nėštumo metu,galiu drąsiai sakyti,kad be reikalo gydytoja negąsdino.Atliko vaisiaus vandenu tyrimą be jokio streso ir baimės.Visoms linkiu pas ją pakliūti.
Pati nuostaubiausia gydytoja.AČIŪ JUM LABAI.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2018-06-20, 16:46 | Registruotas lankytojas 2

Esu patenkinta kad patekau pas sia specialiste,buvau priimta laiku,viskas issamei buvo paaiskinta i klausimus atsakyta,padaryti visi tyrimai ir ekoskopai...kaip prireike buvo padaryti ir papildomi tyrai (vaisiaus vandenu paemimas). DIDELIS AČIŪ daktarei Butkevicienei Eglei....

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2018-04-28, 20:09 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2018-04-28, 10:11 | Registruotas lankytojas 9

Labai profesionali, inteligentiška, išsilavinusi medikė. Kaip savo srities atstovė, bendravo labai taktiškai ir mandagiai. Ir be jokio kyšio, kaip teigia kai kurie... Esu patenkinta vizitu ir ateityje rinksiuosi ją, kai tik prireiks. Tikiuosi, kad jos pasakyti teigiami dalykai ir liks tokiais...:)
Sėkmės gydytojai ir malonių pacienčių! Tuomet ir gydytoja bus maloni.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2018-04-03, 12:34 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2017-11-10, 16:46 | Registruotas lankytojas 16

Nuostabi gydytoja. Skyrė beveik valandą vien man. Viską paaiškino, į viską atsakė, nuramino. Tariu didžiulį ačiū ir neabejoju, kad susitiksime ir kitą kartą. AČIŪ, GYDYTOJA

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2017-11-07, 13:40 | IP: 90.144.82.204

Puiki, maloni, profesionali gydytoja. Viską nuosekliai ir aiškiai išdėstė, paaiškino tyrimų svarbą, nuosekliai apžiūrėjo echoskopu. Dėkoju GYDYTOJAi.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2017-09-02, 08:48 | IP: 84.15.171.164

Puiki gydytoja, ačiū už išsamią konsultaciją!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2016-07-13, 14:58 | IP: 78.56.215.97

Nuo pirmo susitikimo ši gydytoja paliko labai gerą įspūdį: pirmą kart teko susidurt kai mano ginekologė turėjo įtarimą dėl genetinės ligos, tad atvykus į Santariškių genetikos centrą ši gydytoja mane priėmė tą pačią dieną, nors registratūroje buvo pasakyta jog teks laukti mažiausiai mėnesį kol sulauksiu savo eilės.
Pas šią gydytoją lankiausi jau keturis kartus ir visuomet ji kantriai, maloniai ir nuoširdžiai atsako į visus klausimus, visas procedūras atlieka kvalifikuotai (konsultacija, echoskopija, vaisiaus vandenų paėmimas). Taip pat ji visada buvo pasiekiama telefonu, pakomentuodavo tyrimų rezultatus ir noriai atsakydavo į klausimus.
Esu jai labai dėkinga!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2015-08-24, 10:48 | IP: 195.182.65.65

Gydytoja bendravo geranoriškai ir paslaugiai. Gydytoja užtikrino, kad vaikelis vystosi puikiai ir jokių trukdžių nemato. Vaikelis atitiko 12 savaičių ir 5 dienas. Nuėjus pas savo ginekologę po 3 savaičių paaiškėjo, kad vaisiaus širdutė neplaka, o vaikelis atitinka 12 savaičių ir 2 dienas. Vadinasi, iš karto po apsilankymo pas šią genetikę arba po kelių dienų, vaisius nustojo vystytis, nors jos prognozės buvo tik teigiamos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2015-07-23, 12:06 | IP: 88.119.94.139

Labai kompetetinga gydytoja, išklausanti, atsakanti į visus klausimus, nevyniojanti žodžių į vatą. Žmogiška, nuoširdi. Tikra savo srities profesionalė.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2015-01-22, 16:20 | IP: 78.56.60.111

Konkreti, Tiksli gydytoja. Paaiskina situacija be jokiu nereikalingu isvedziojimu. Isejau is kabineto su man reikalinga Naudinga informacija. Rekomenduociau ir kitoms moterims.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2014-12-15, 12:26 | IP: 193.219.87.70

Tikrai maloni daktare. Suteike vilties, palaike. Profesionaliai atlieka savo darba nuo konsultacijos iki intervencijos

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2014-08-19, 08:08 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2013-11-21, 13:55 | IP: 88.119.145.250

Maloni ir nestresuojanti gydytoja, eina klausimas, tada atsakymas su konkrečiais aiškiais argumentais, ko galima tikėtis. Nesako, tai kas gali būti jeigu... Nėra nereikalingų ir tuščių paistymų, viskas aiškiai, suprantamai paaiškinama nesukeliant streso. Dirba ramiai, nėra jokio skubinimo ar įtampos, viską apžiūri ramiai, nuosekliai. Man asmeniškai paliko labai gera ispudi, nes buvo maloni, profesionali ir vis tai darė be jokių pinigų. Pasitiko su šypsena ir išlydėjo su ja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2013-07-12, 10:07 | IP: 193.219.10.130

šiaip būtų malonu, kad iš anksto pasakytų, kiek kas kainuoja ir leistų apsispręst, nes priskaičiavo pabaigoje tikrai nemažai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?
2013-04-15, 16:56 | IP: 213.164.110.105

1998 metais gydytoja nustate cistine fibroze antarm mano sunui ...... ir pati atvaziavo manes aplankyti po ..... ( pirmas sunus buvo mires ,jis sirgo ta pacia liga ) . 2000 pagimdziau dukra . Gydytoja nestumo metu atliko tyrimus . Labai maloni ir puiki gydytoja . Savo dukrai daviau Egles varda !

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Eglė Butkevičienė?