Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Jonaitis, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08351, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-29, 09:44 | Registruotas lankytojas 1

Ačiu gydytojui už atlikta kelio raiščių operacija, jau 2metai sportuoju. Super daktaras. Tikrai rekomenduoju

2020-05-10, 10:25 | Registruotas lankytojas 1

Nepasitikėkit aklai!

Veiksmas: Baltijos Amerikos Klinika.
Istorija: nuo pat vaikystės turiu silpnus ir kartais skausmingus kelius.
Prieš 5 metus pradėjo stiprėt skausmai. Užsiregistravau pas gyd. Jonaitį apžiūrai. Šis padarė rentgeną ir teisingai įdentifikavo diagnozę - girnelė ne savo vietoje. Iškart pasiūlė rekonstrukcinę kelių operaciją.

Man tuo metu buvo 24m. Ar man dėl lengvų kelio skausmų verta daryti tokią didelę operaciją?

Reikėjo antros nuomonės. Napagailėjau pinigų, susiradau kitą (pagal atsiliepimus neva geriausią Lietuvoj) ortopedą. Andrių Šaikų.

Šaikus padarė papildomų tyrimų ir gan tiesmukai pasakė, kad visiškai neaišku kaip tokia operacija baigtųsi. Sudėtingai viskas persipyne mano keliuose, ne tik pati girnelė. Bandom spręst konservatyviai: kinezioterapija, mankštomis, įtvarais.

Ir štai po 5 metų vaikštau, sportuoju, gyvenu be skausmo ir jokių operacijų.

Išvada: Nepagailėkit pinigų antrai (ar trečiai) nuomonei! Ypač prieš dideles operacijas. Nesvarbu ar tai Jonaitis ar kitas medikas. Žmonės klysta.

2020-04-17, 09:36 | Registruotas lankytojas 1

Aš irgi stebiuosi komentarais.. Operavo meniską šis gydytojas prieš 8 m. Neturiu jokių priekaištų . Ačiū, Tomai!

2020-04-01, 18:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai dekingas uz atlikta pedos operacija, ACIU

2020-01-31, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Skaitau komentarus apie gydytoją ir negaliu patikėti... Absoliučiai geranoriškas, dėmesingas gydytojas. Aš kaip tik noriu padėkoti gydytojui Tomui Jonaičiui už dėmesingas konsultacijas ir parinktą gydymą. Ilgai vargino kelio sąnario skausmai, ne su vienu gydytoju konsultavausi. Bet gydytojo T.Jonaičio dėka buvo pastebėtas kremzlės nusidevėjimas. Pasiūlė hialurono rūgšties injekciją, po kurios suleidimo pagaliau nurimo kelio skausmai. Aš vėl galiu gyventi aktyvų gyvenimą ir be kelio skausmų. Ačiū, jums Gydytojau.

2020-01-24, 11:06 | Registruotas lankytojas 2

Vienas prasciausiu gydytoju su kuriuo teko susidurti gyvenime. Arogantiskas, neprofesionalus ir visiskai neisigilina i problema. Kreipiausi del peties skausmo. Komentaras buvo toks "Kai negalesi pakelt rankos - tada ir kreipkis, siuo metu jokios problemos nera". Teko kreiptis i privacia klinika. Privacioj klinikoj gydytojas pasukinejes ranka issiaiskino problema is paskyre gydytoja, taciau dk. Tomas, deja, visiskai niekuo nepadejo, israse nereikalinga tepala. Tikrai nerekomenduoju kreiptis i si gydytoja.

2020-01-24, 03:15 | Registruotas lankytojas 7

Mano patirtis su šiuo gydytoju neigiama - pasirodė nemalonus, arogantiškas, ir nesuinteresuotas paciento sveikata. Visas vizitas truko max. 5 min., kurio metu pati uždavinėjau klausimus, o jis nenoriai atsakinėjo.

2018-11-15, 15:59 | Registruotas lankytojas 3

Nežinau kodėl tokie prasti atsiliepimai, bet man gydytojas pasirodė puikus. Galbūt dėl to jog neteko pas jį konsultuotis, o iškart kreipiausi dėl menisko operacijos. Problemą nustatė, bet tik padarius artroskopiją pasimatė didžioji problema, teko tvirtinti meniską prie kaulo. Po operacijos gydytojus trumpam užbėgi paaiškinti ką turėjo padaryti ir kaip keisis reabilitacija. Savo darbo skyriuje dienomis visada ateidavo pakalbinti. Normalus, paprastas žmogus. Ačiū!

2018-10-08, 14:07 | Registruotas lankytojas 1

Pasipūtęs, susirekšminęs iki negaliu...

2018-08-04, 16:58 | Registruotas lankytojas 2

"Gydytojas" visiškai nekompetetingas. Priėmimo metu tinkamai neapžiūrėjo paciento, tik konstatavo uždegimą ir ne skubos tvarka nusiuntė pasidaryti rentgeno nuotrauką, kuri parodė lūžį (!!!). Pacientas mėnesį vaikščiojo su tokia trauma. Galų gale apžiūrėjęs rentgeno nuotrauką, "gydytojas" patarė nieko nedaryti, nes ... koja beveik suaugo! Siūlyčiau atitinkamas instancijas peržiūrėti "gydytojo" licenciją.

2018-05-07, 10:40 | Registruotas lankytojas 2

Nekompetentingas! Konsultacija buvo labai prasta - nesugebėjo nė tinkamos analizės atlikti. Nuo šio gydytojo reikia bėgti kuo toliau. Gydytojas nedaugiau kaip 1-3 sekundes pažiūrėjęs į pėdą iš kelių metrų atstumo nustatė, kad viskas yra gerai. Nepaisant to, kad kitas gydytojas toje pačioje poliklinikoje jau 3 metus diagnozavo problemas. Aš gydytojui pasiūliau pasižiūrėti privačioje klinikoje atliktos profesionalios analizės rezultatus (mažiau nei metų senumo), tačiau gydytojas atsisakė, pabrėždamas, jog jis nieko blogo nemato ir pasiūlė kreiptis į privačią kliniką, jei analizė yra netenkinama. LAIKO GAIŠIMAS.

2018-01-22, 17:15 | Registruotas lankytojas 2

Laukiau pas gydytoją dvi savaites, negaliu priminti kulno. Atvykus paprašė , kad papasakočiau kas negerai, papasakojau, paklausė ar ta vieta kur skauda paraudonavus, pasakiau kad lyg ir ne, galiu parodyt, ignoravo mano šį pasakymą. Toliau paklausė tai ko aš čia atėjau (sesele šaipiai nusiprunkstė). Pasakiau kad noriu kad paskirtų gydymą ir galų gale pasakytu nuo ko čia man gali skaudėti. Gydytojas padavė lapelį pas reabilitologą ir viskas. Paklausiau ar neapžiūresit, atsakė jau ne pas vieną gydytoją buvai, rinkis kieno išvadom tikėti.
Tokio aplaidumo iš gydytoju dar nemačius....

2017-10-19, 14:07 | IP: *.*.*.*
2017-09-21, 13:21 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 19:17 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.