2018-11-15, 15:59 | 3

Nežinau kodėl tokie prasti atsiliepimai, bet man gydytojas pasirodė puikus. Galbūt dėl to jog neteko pas jį konsultuotis, o iškart kreipiausi dėl menisko operacijos. Problemą nustatė, bet tik padarius artroskopiją pasimatė didžioji problema, teko tvirtinti meniską prie kaulo. Po operacijos gydytojus trumpam užbėgi paaiškinti ką turėjo padaryti ir kaip keisis reabilitacija. Savo darbo skyriuje dienomis visada ateidavo pakalbinti. Normalus, paprastas žmogus. Ačiū!

2018-10-08, 14:07 | 1

Pasipūtęs, susirekšminęs iki negaliu...

2018-08-04, 16:58 | 2

"Gydytojas" visiškai nekompetetingas. Priėmimo metu tinkamai neapžiūrėjo paciento, tik konstatavo uždegimą ir ne skubos tvarka nusiuntė pasidaryti rentgeno nuotrauką, kuri parodė lūžį (!!!). Pacientas mėnesį vaikščiojo su tokia trauma. Galų gale apžiūrėjęs rentgeno nuotrauką, "gydytojas" patarė nieko nedaryti, nes ... koja beveik suaugo! Siūlyčiau atitinkamas instancijas peržiūrėti "gydytojo" licenciją.

2018-05-07, 10:40 | 2

Nekompetentingas! Konsultacija buvo labai prasta - nesugebėjo nė tinkamos analizės atlikti. Nuo šio gydytojo reikia bėgti kuo toliau. Gydytojas nedaugiau kaip 1-3 sekundes pažiūrėjęs į pėdą iš kelių metrų atstumo nustatė, kad viskas yra gerai. Nepaisant to, kad kitas gydytojas toje pačioje poliklinikoje jau 3 metus diagnozavo problemas. Aš gydytojui pasiūliau pasižiūrėti privačioje klinikoje atliktos profesionalios analizės rezultatus (mažiau nei metų senumo), tačiau gydytojas atsisakė, pabrėždamas, jog jis nieko blogo nemato ir pasiūlė kreiptis į privačią kliniką, jei analizė yra netenkinama. LAIKO GAIŠIMAS.

2018-01-22, 17:15 | 2

Laukiau pas gydytoją dvi savaites, negaliu priminti kulno. Atvykus paprašė , kad papasakočiau kas negerai, papasakojau, paklausė ar ta vieta kur skauda paraudonavus, pasakiau kad lyg ir ne, galiu parodyt, ignoravo mano šį pasakymą. Toliau paklausė tai ko aš čia atėjau (sesele šaipiai nusiprunkstė). Pasakiau kad noriu kad paskirtų gydymą ir galų gale pasakytu nuo ko čia man gali skaudėti. Gydytojas padavė lapelį pas reabilitologą ir viskas. Paklausiau ar neapžiūresit, atsakė jau ne pas vieną gydytoją buvai, rinkis kieno išvadom tikėti.
Tokio aplaidumo iš gydytoju dar nemačius....

2017-10-19, 14:07 | IP: *.*.*.*
2017-09-21, 13:21 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 19:17 | 1

Centro polinklinikoje užsiregistravau į mokamą vizitą, kurio laukiau apie 3 savaites. Atvykus, gydytojas vizitui skyrė 2 minutes. Nors pas jį prieš 8 metus operavausi, jis neapžiūrėjęs mano kelio sąnario, tiesiog parašė procentinius lenkimo kampus iš galvos, paskyrė rentgeną ir pasakė eiti pas reabilitologą, bet siuntimo neišrašė. Vietoj rentgeno paprašius paskirti magnetinį rezonansą arba tiesiog išrašyti siuntimą mokamam magnetinio rezonanso tyrimui, pasakė: galite išvis nesigydyti. Kai paklausiau, kur man eiti pas reabilitologą, atsistojo ir išėjo. Liko seselė, kuri tik paskyrė rentgeno laiką ir pasakė, kad kadangi pas juos eilės, tai reabilitacijos ieškočiau kur nors kitur. Kai paklausiau, kur mano siuntimas, įdavė mano medicininę kortelę ir pasakė, kad eičiau su ja pas reabilitologą.
Atsisakiau mokėti už šią pasalugą ir nuėjau pas poliklinikos vedėją, kuri buvo labai maloni, išklausė ir išsprendė šią problemą, užrašydama mane pas kitą ortopedą.
Šiurškštus, neatidus, nepagarbus gydytojas. Kadangi yra mane operavęs, tikiu jo kompetencija, bet jam visiškai nesvarbūs jo pacientai ir niekada pas jį negrįžčiau.