Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Jonaitis, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Sveikatos klinika (Viršuliškės)
OrtoPro – ortopedijos profesionalai

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08351, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Sveikatos klinika (Viršuliškės)
OrtoPro – ortopedijos profesionalai
2024-01-18, 10:13 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū GYDYTOJUI TOMUI JONAIČIUI, kad pagaliau galiu judėti be skausmo. Jūs man vienintelis taip gerai atliekate hialurono procedūras į sąnari. Ir kitiems žmonėms rekomenduoju, nekentėkite skausmo, ieškokite pagalbos pas gerus gydytojus

2024-01-18, 10:03 | Registruotas lankytojas 2

Pas gyd.T.Jonaitis grižtu jau ne pirmą kartą su skirtingom problemom. Ir visada esu patenkintas kaip gydo, padeda, rekomenduoja. Ačiū daktarui. Telydi jus sekmė

2024-01-06, 15:08 | Registruotas lankytojas 2

Tikras daktaras ir su gera nuotaika, ir domisi pacientu, ir moka žmoniškai paaiškinti problemą ir svarbiausia ją išsprendė. Ne be reikalo gydo sportininkus, Žalgirio gydytojas. Mane sėkmingai iš operavo. Ačiū!

2024-01-06, 15:08 | Registruotas lankytojas 2

2024-01-06, 14:46 | Registruotas lankytojas 2

Puikus daktaras. Man labai padėjo. Skaudėjo sąnarius. Po procedūros galiu eiti ir eiti be skausmo. Ačiū daktarui. Visiems rekomenduoju

2024-01-06, 14:46 | Registruotas lankytojas 2

2023-12-15, 20:30 | Registruotas lankytojas 2

Retai sutiksi tokį daktarą: dėmesingas, su humoru ir svarbiausia žmonių kalba paaiškino pažeidimus ir pasiūlė gydymą. Labai patiko. laikausi daktaro rekomendacijų ir daug geriau jaučiuosi. O buvo laikas kai vargino sąnarių skausmai. Ačiū daktarui

2023-12-14, 16:30 | Registruotas lankytojas 2

Geras daktaras, išsamiai ir aiškiai , man suprantamai nustate diagnoze, trochanterito- kiti jau siunte protezuoti, paaiskino viska iki galo, ir paskirtas gydymas injekcija ir reabilitacija padejo. rekomenduoju.

2023-11-27, 15:42 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau kaip gyd.Jonaičiui padėkoti tai rašau viešai. Džiaugiuosi, kad grįžau iš UK ir būtent pas jus operavausi menisko pažeidimą. Aišku, kad privačiai, bet pavyko gauti ir norimą datą ir viską greitai susitvarkyti. Plius greitai atsigavau po operacijos ir galiu grįžti į aktyvų gyvenimą.
kas dar labai patiko, kad gyd.Jonaitis ir su humoru ir paprastai paaiškina medicininius reikalus. Tikrai geras daktaras.

2023-11-20, 08:30 | Registruotas lankytojas 6

Dėkoju Daktarui už puikiai atlikta kelio operacija. Šaunuolis

2023-11-15, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Dėkojam Gydytojui už dėmesį ir kompetenciją! Pagaliau mūsų mama gali vėl judėti be skausmo!!!!
Ilgą laiką mūsų mamą vargino sąnario skausmai. Dėl prastos fizinės savijautos mama negali būti operuojama. Jau buvom išsigandę kad turės taip ir vargti. Tačiau gyd.Jonaičio rekomendacijos ir gydymas labai padėjo. Ačiū, daktarui. Rekomenduojam!

2023-10-25, 17:33 | Registruotas lankytojas 1

Jis tiesiog tikras gydytojas, retai sutiksi jau tokių. Su nuotaika, su padrasinimu, greitai , puikiai...
100%

2021-11-13, 21:52 | Registruotas lankytojas 65

Tomas Jonaitis is the one of a few real professionals in Lithuania. 3 year ago he did arthroscopy and partial meniscectomy for my knee. Everything was perfect. I recovered fast and continued my normal activity in 2-3 months. I can't understand why people are sending negative messages. Good doctor with wide experience in sport orthopedy, very kind person and he always tries to help.
Tomas once again thanks for your help.

2021-04-28, 20:45 | Registruotas lankytojas 3

Likau maloniai nustebinta maksimalaus dėmesio mano problemai. Puikus traumatologas.

2020-09-29, 06:44 | Registruotas lankytojas 1

Ačiu gydytojui už atlikta kelio raiščių operacija, jau 2metai sportuoju. Super daktaras. Tikrai rekomenduoju

2020-04-17, 06:36 | Registruotas lankytojas 6

Aš irgi stebiuosi komentarais.. Operavo meniską šis gydytojas prieš 8 m. Neturiu jokių priekaištų . Ačiū, Tomai!

2020-04-01, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai dekingas uz atlikta pedos operacija, ACIU

2020-01-31, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Skaitau komentarus apie gydytoją ir negaliu patikėti... Absoliučiai geranoriškas, dėmesingas gydytojas. Aš kaip tik noriu padėkoti gydytojui Tomui Jonaičiui už dėmesingas konsultacijas ir parinktą gydymą. Ilgai vargino kelio sąnario skausmai, ne su vienu gydytoju konsultavausi. Bet gydytojo T.Jonaičio dėka buvo pastebėtas kremzlės nusidevėjimas. Pasiūlė hialurono rūgšties injekciją, po kurios suleidimo pagaliau nurimo kelio skausmai. Aš vėl galiu gyventi aktyvų gyvenimą ir be kelio skausmų. Ačiū, jums Gydytojau.

2018-11-15, 13:59 | Registruotas lankytojas 3

Nežinau kodėl tokie prasti atsiliepimai, bet man gydytojas pasirodė puikus. Galbūt dėl to jog neteko pas jį konsultuotis, o iškart kreipiausi dėl menisko operacijos. Problemą nustatė, bet tik padarius artroskopiją pasimatė didžioji problema, teko tvirtinti meniską prie kaulo. Po operacijos gydytojus trumpam užbėgi paaiškinti ką turėjo padaryti ir kaip keisis reabilitacija. Savo darbo skyriuje dienomis visada ateidavo pakalbinti. Normalus, paprastas žmogus. Ačiū!

2017-05-22, 17:51 | IP: 78.157.73.205

Super. Labai patenkintas. Vel galiu sportuoti. Atliko kelio artroskopija.

2017-03-30, 18:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas.rekomenduosiu savo pazystamems.

2017-02-13, 16:15 | IP: 81.7.99.236

Nuostabus gydytojas, man atliko kelio artroskopiją. Vizito metu išsamiai klausėsi mano nusiskundimo, atliko visus veiksmus, kurie leido nustatyti esamą situaciją. Operacijos taip pat ilgai laukti nereikėjo, sakyčiau net "žaibiškai" - po 2 d. gavau paskirtą laiką. Gydytojas išsamiai aiškino priežastį, net atvaizdavo popieriuje operacijos tikslą, kokiu būdu bus šalinamas kaulinis fragmentas. Gydytojas nestokojantis humoro jausmo, labai malonus. Iš klinikos atvyko išleisti, net savaitgalį. Jei ateityje prireiktų pagalbos, vykčiau tik pas šitą ortopedą-traumatologą.
Nuoširdžiai dėkoju.

2016-11-24, 09:02 | IP: 78.60.57.77

Likau patenkinta jo kompetencija,

2016-08-10, 09:57 | IP: 78.56.158.54

Super geras specialistas - po dziudo traumos diagnozavo problemą bei operavo meniską. Viskas vyko operatyviai, konstruktyviai - buvo taupomas tiek mano, tiek kitų žmonių laikas. Operavausi Northway, privačiai - dalį sumos kompensuojant fondo naudodamasis TLK, dalį - įmonės teikiamu sveikatos draudimu.

2016-03-30, 04:54 | IP: 83.188.48.130

Visų pirma labai džiaugiuosi už profesionaliai atliktą PKR raiščių operacija, už nepriekaištinga darbą, rūpestingumą,geranoriškumą. Gydytojas geras ne tik kaip gydytojas bet ir kaip žmogus. Šiltas,turintis humoro jausmą, draugiškas ir labai mielas. Ir visa tai suteikia be jokio papildomo atlygio. Jei dar turėsiu traumų tai tik pas jį arba niekur! :)

2012-09-29, 09:53 | IP: 78.56.207.192

Aukščiausio lygio profesionalas, malonus, mielas, paprastas. Labai lengva bendrauti. Nors operavausi privačiai (menisko operacija), nesibaiminkite kainų, kainavo tik truputį virš 200lt, visa kita apmoka ligonių kasa, dar padarė gydytojas ir nuolaidą, labai sąžiningas. Jis dar turi kelias valandas Centro poliklinikoj, UAB"Pirmas žingsnis".
Tikrai atsiminsite šį gydytoją ilgam.