2017-10-19, 14:07 | IP: *.*.*.*
2017-09-21, 13:21 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 19:17 | 1

Centro polinklinikoje užsiregistravau į mokamą vizitą, kurio laukiau apie 3 savaites. Atvykus, gydytojas vizitui skyrė 2 minutes. Nors pas jį prieš 8 metus operavausi, jis neapžiūrėjęs mano kelio sąnario, tiesiog parašė procentinius lenkimo kampus iš galvos, paskyrė rentgeną ir pasakė eiti pas reabilitologą, bet siuntimo neišrašė. Vietoj rentgeno paprašius paskirti magnetinį rezonansą arba tiesiog išrašyti siuntimą mokamam magnetinio rezonanso tyrimui, pasakė: galite išvis nesigydyti. Kai paklausiau, kur man eiti pas reabilitologą, atsistojo ir išėjo. Liko seselė, kuri tik paskyrė rentgeno laiką ir pasakė, kad kadangi pas juos eilės, tai reabilitacijos ieškočiau kur nors kitur. Kai paklausiau, kur mano siuntimas, įdavė mano medicininę kortelę ir pasakė, kad eičiau su ja pas reabilitologą.
Atsisakiau mokėti už šią pasalugą ir nuėjau pas poliklinikos vedėją, kuri buvo labai maloni, išklausė ir išsprendė šią problemą, užrašydama mane pas kitą ortopedą.
Šiurškštus, neatidus, nepagarbus gydytojas. Kadangi yra mane operavęs, tikiu jo kompetencija, bet jam visiškai nesvarbūs jo pacientai ir niekada pas jį negrįžčiau.

2017-05-22, 20:51 | IP: 78.157.73.205

Super. Labai patenkintas. Vel galiu sportuoti. Atliko kelio artroskopija.

2017-05-13, 22:02 | IP: *.*.*.*