Pacientai, kurie rekomenduoja Alma Šlamaitė, %

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05246, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šlamaitė Alma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šlamaitė Alma?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

2021-10-19, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Absoliučiai nerekomenduoju. Man reikėjo pakartotinio spirometrijos tyrimo praraėjus 3 mėnesiams po paskirtų gliukokortikoidų. Ankstesnio tyrimo duomenys buvo e-sveikatoje. Kadangi e-sveikatoje tos pačios gydytojos laisvų laikų iš viso nebuvo, pagalvojau, atliksiu pakartotinį tyrimą kitur, juolab, ankstesnio tyrimo duomenys jau yra. Taip ir atsidūriau šioje įstaigoje. Atėjus nieko negalėjau pasakyti, nes nuolat buvau pertraukinėjamas, apšaukiamas, o kabinete sedėjusi gydytoja ir kita moteris tiesiog atvirai tyčiojosi iš visko - kad aš nežinau kuo gydomas, nuo ko gydomas, priekaištaujant, jog užsiregistravau per e-sveikatą ir "visi gudrūs su tais kompiuteriais", kad vaikščiojimas pas skirtingus gydytojus ne gydymas ir daugiau panašių replikų. Manau, turėjau tiesiog atsistoti ir išeiti, nes moku mokesčius ir tikiuosi gauti paslaugą, o ne egzekuciją, bet išbuvau. Tačiau netrukus, paklausus ar aš dirbu ir ar esu persirgęs COVID-19, atsakiau, jog dirbu ir studijuoju ir esu pasiskiepyjęs. Tuomet bendravimas pasikeitė ir staiga jau nebe viskas taip blogai, pasijaučiau staiga vertesnis dėmesio pilietis. Tokio žeminimo ir dviveidiškumo asmeniškai nesu patyręs jokioje medicinos įstaigoje per visą gyvenimą. Aš dirbu ir moku mokesčius ne tam, kad vietoj sveikatos paslaugų klausyčiausi patyčių, moralų ir keistų išvedžiojimų apie mediciną. Atvirai, išėjus iš kabineto, man buvo šokas.
P.S. Spirometrijos tyrimas taip ir nebuvo atliktas, tik paklausyta stetoskopu. Bent jau buvo pratęstas vaistų receptas.

2021-06-07, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

NEREKOMENDUOJU
atejau su dusulio problema ir apie ja kalbejau.
Kad yra kosejimas, ne zodzio nepasakiau, nes jo nera.
parase "priepuolinis kosulys" bronchitas..

2021-06-01, 08:22 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU. Susėdusios dvi papūgos apkalbinėja, juokasi iš darbo pozicijos ir jog nežinau tam tikrų terminų (“Ar jūs lietuvis? Jei nežinote, reiškiasi ir nereikia”:)))))
Nežinau kur žiūri administracija, tačiau jau laikas į pensija ar kitas pareigas.

2021-01-20, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai ne kompetetinga... net nesugeba naudotis stetoskopu. Niekam neremkomenduoju!

2020-10-29, 13:33 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Gydytoja nesidomėjo ligos istorija, neatsakė į rūpimus klausimus, vizitas jokios naudos nedavė

2020-01-17, 06:51 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, gydytoja nesidomejo ligos istorija, aklai speliojo ligos priezastis, nesivargino skaityti ligonines israsu, "is oro" susidare nuomone apie liga, neklause apie dabartine savijauta ir apie problema is paciento isgirdo tik 1 zodi. Bandant paaiskinti, kokia liga yra is tikruju - kartojo "kam eiti pas daktarus, jei ju neklausote".

2019-09-22, 13:46 | Registruotas lankytojas 2

visai nebendraujanti "viskas normos ribose"

2019-08-14, 12:35 | Registruotas lankytojas 3

77 metų pacientei nepadarius jokių tyrimų išrašė stiprių antibiotikų ir leidžiamus vaistus nuo refliukso kurių kainą sužinojome tik vaistinėje - 220€.

Tokie žmonės negali dirbti tokioje pozicijoje nes jie - žudo, o ne gydo!

2019-05-15, 16:56 | Registruotas lankytojas 1

Buvau visiškai patenkintas. Žmogus - ne mašina. Nemanau, kad viską galima diagnozuoti visiškai tiksliai. Jei kam atrodo kitaip – jų pačių rūpestis

2019-01-30, 09:07 | Registruotas lankytojas 4

Trumpai: gydytoja nekompetetinga. Apsilankymas vertas nulio. Tiesiog sugaištas laikas, gydymo jokio. Laikas į pensiją išeit ir užleist vietą kitiems specialistams. NEREKOMENDUOJU.

2019-01-23, 05:03 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Itin grubių rankų. Po apžiūros ant kaklo liko mėlynės, nekalbant apie patirtą diskomfortą ir sukeltą skausmą.

2018-12-21, 16:02 | Registruotas lankytojas 2

Jai i pensija. Gydymo neskiria, vaiko ne pažiūri tik prigazdina ir dar sako. Kad vaikui galva nukris ir nupus. Nenormali. Nepaskire jokiu vaistu visiškai. Net rentgeno nepadare nora 6 mėnesių kudikis baisiausiai koseja. ŽIAURU

2017-11-24, 11:23 | IP: *.*.*.*
2017-08-09, 17:38 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-02-14, 20:25 | IP: 84.240.37.241

Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalas. Gydytoja iš pašaukimo.

2017-01-18, 16:31 | IP: *.*.*.*
2012-10-06, 13:08 | IP: *.*.*.*