Pacientai, kurie rekomenduoja Aistė Čikotienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08255, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-20, 15:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Aistė Čikotienė labai gera specialistė ir malonus žmogus. Išsamiai nusakė ligos pobūdį ir prognozę, atliko gydymą savo galimybių ribose (iki operacijos). Prireikus visada sulaukiau pagalbos ir konsultacijos ir telefonu.

Džiaugiuosi tokią puikią gygytoją sutikęs!

Arnoldas Zigmantavičius

2020-09-19, 08:56 | Registruotas lankytojas 1

Aistė Čikotienė yra viena profesionaliausių daktarių su kokia man yra tekę susidurti. Visada įsigilina į problemą negailėdama tam laiko, skiria visus reikalingus tyrimus ir rūpestingai prižiūri.

Man tikrai pasissekė kad pas ją patekau, nes ne tik išgydė didžiulius nugaros skausmus be jokių operacijų, bet ir daug padėjo dėl prevencijos, todėl dabar galiu džiaugtis pinavertišku gyvenimu. AČIŪ!

2020-09-04, 18:18 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, kuri is tiesu gydo, o ne tik kalba. Labai rekomenduoju

2020-08-25, 18:59 | Registruotas lankytojas 1

Šiltesnio daktaro dar neteko sutikti

2020-04-10, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Kartais reik atrasti tą “kitą” nuomonę... “dar vieną”, “netradicinę”... Mane, kaip jauną specialistę, labai žavi būsimi kolegos, kurie myli tai, ką daro, kurie nelieka abejingi jaunų žmonių problemoms, domisi “rebusais” ir bando juos spręsti.
Ačiū Jums!!!

2020-03-15, 13:14 | Registruotas lankytojas 3

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Kauno ligoninės neurologijos skyriaus vedėjai Čikotienei Aistei už galimybę gydytis šiame skyriuje, dėmesingumą ir supratingumą. Skyriuje puikiai organizuotas darbas. Ačiū aptarnaujančiam personalui. Linkiu visiems skyriaus darbuotojams sveikatos, kantrybės, sėkmės!!!
Nuoširdžiai E.V.

2020-02-07, 07:55 | Registruotas lankytojas 1

Vizitas pas gydytoją mane maloniai nuteikė.Gydytoja dalykiška,nuosekli,profesionali,maloniai bendraujanti,paskyrė visus reikalingus tyrimus.

2019-12-13, 11:55 | Registruotas lankytojas 3

Labai keista registravimosi pas gydytoją sistema. Netgi pakartotinam vizitui reikia vien registracijos dienos laukti mėnesį . Vadinasi tarp paskirto tyrimo ir jo įvertinimo praeina 2 mėnesiai. Kai tikri lietuviai ateina jau pakentėję skausmą kelis mėnesius . Išrašė aišku diclac, nors prieš vizitą jau buvau sisileidusi 10 ampl. Sunku būtų vertinti kvalifikaciją, kai darbas konvejeriu nei noro nei laiko gilintis į problemą nėra. Rinkausi gydytoją dėl l.gerų įvertinimų čia, pincete, deja įvertinimai neatitinka fakto.

2019-05-31, 16:08 | Registruotas lankytojas 6

Maloni gydytoja, tik laiko trukūmas pas ją didelis todėl kartais jausmas, jog neišsamiai atsako į klausimus ar neįsigilina į visą procesą. Bet kokiu atveju, tikrai labai pagelbėjo ūmių skausmų laikotarpiu, nusiuntė reabilituotis. Rekomenduoju šią gydytoją!

2019-03-14, 07:02 | Registruotas lankytojas 3

Gydymas nebuvo profesionalus. Neįsigilina, neišklauso, dirbtinis bendravimas, nebendradarbiauja. Nerekomenduoju.

2019-03-13, 09:41 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja visiškai neįsigilino į problemą, nekreipė dėmesio į paciento nusiskundimais paskirtu gydimu, pablogėjusiais simptomas, nepripažino, kad jos paskirtas gydymas turėjo neigiamą poveikį sveikatai. Tikėjomės profesionalesnio gydymo ir požiūrio, bet teko nusivilti.

2019-01-17, 12:39 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus zmogus ir puikus profesionalas, as esu suzavetas, retai tenka sutikti tokiu profesionalu tarp daktaru

2018-11-21, 17:06 | Registruotas lankytojas 26

Fantastiška gydytoja! Konkreti, dalykiška, empatiška, gera specialistė, malonus, bendraujantis žmogus. Įsigilina į problemą, stengiasi daryti viską, kad pacientui būtų geriau ir naudingiau. Padeda net tiek, kiek jai nepriklauso. Privačioje klinikoje gydytojos konsultacijos kaina labai aukšta, tačiau tai įstaigos problema. Esu labai dėkinga ir rekomenduoju visiems.

2018-11-05, 12:11 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabesnes gydytojos nebuvau sutikusi. Informatyvi, geranoriška, draugiška, švelni, nuostabi toeduif

2018-09-15, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, jautri, atsakinga gydytoja. Padaro daugiau nei jai priklauso. Esu jai labai dėkinga.