Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Lopšaitienė, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15208, Galiojanti

Išduota: 2007-02-02, Nr. MPL-09054, Panaikinta

Lopšaitienė Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lopšaitienė Laura?

2019-07-18, 12:57 | 3

Gydytoja maloni ir tikrai bando stengtis, bet savo darbą atlieka paviršutiniškai, nesigilina į paciento ligos istoriją, neieško tikrųjų ligos priežasčių. Dėl tos pačios problemos lankausi pas ją keletą metų, kelis kartus per mėnesį - kaskart atėjus ji nepajėgia manęs atsiminti, viską reikia pasakoti vis iš naujo. Skiria mokamus tyrimus, nors pagal esamą tvarką už juos nereikėtų mokėti. Nepaaiškina nei diagnozės, nei gydymo. Nepaskambina ir nepasidomi, ar savijauta gerėja. Gydymas dažniausiai būna trumpalaikis: skauda - vaistai nuo skausmo, viso gero. Trūksta noro išgydyti pacientą visam laikui, atrasti tikrąjį negalavimą, skirti tyrimus, atlikti savo darbą taip, kad apsilankyti reikėtų kuo rečiau.

2017-10-17, 13:27 | IP: *.*.*.*
2017-06-02, 18:09 | 1

Gydytoja visiškai neįsiklauso ir nesigilina. Radus pakitimų tyrimuose skiria kaip iš vadovėlio vaistą, jei nepadeda dar vaistų ir taip pasaka be galo. Neskiria papildomų tyrimų, nes sako už juos reikia mokėti, nors priklauso nemokamai. Geriausias sakinys: “Mes padarėme viską ką galėjome“, nors skausmai tęsiasi ir toliau, vadinasi kęsk skausmus.

2017-04-14, 11:28 | IP: *.*.*.*
2017-01-10, 13:39 | IP: 83.171.35.42

Aš nesu susidūrusi su geresne gydytoja. Visom prasmėm. Puiki specialistė, rūpestingas žmogus. Man labai liūdna kad išėjo iš iš centro poliklinikos.

2016-12-27, 10:58 | IP: 84.240.59.101

Kompetentinga gydytoja. Gal daug ir nešneka, bet paskiria reikiamus tyrimus ir konsultacijas. Tokiai gydytojai negaila ir atsidėkoti, tačiau aš taip ir niekuomet nė saldainių nenunešiau. Kiek Karoliniškių poliklinikoje turėjau gydytojų, ši gerausia.

2016-10-27, 02:24 | 1

Na esu susidūręs su nemažai gydytoju, ši tikrai žino ka sako :Pi

2016-10-04, 18:20 | IP: 78.56.167.170

Puiki, profesionali gydytoja, kiek teko bendrauti visada atidžiai išklauso ir padeda įveikti negalavimus.

2016-05-09, 19:50 | IP: *.*.*.*
2014-07-21, 20:13 | IP: 78.60.233.207

Rūpestinga, stengiasi padėti, ką paklausi, paaiškina

Esate Laura Lopšaitienė?