Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Lopšaitienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15208, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Lopšaitienė Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

2.7

2.7

2023-09-22, 16:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja puiki, maloni, dėmesinga.
Persirašyti iš kitos gydymo įstaigos pas šią gydytoją buvo vienas geriausių sprendimų. Kaskart atvykus vis labiau suprantu, kad nepriklausomai nuo to, kokia problema, jaudintis nėra ko, nes būsiu išklausyta, suprasta ir sulauksiu nuoširdaus rūpesčio.
Toks bendravimas nuteikia pozityviai, skatina labiau rūpintis savo sveikata. Ačiū!

2023-02-27, 19:06 | Registruotas lankytojas 3

Mano šeimos gydytoja. Jau keletą metų. Gera gydytoja, nieko blogo pasakyti negaliu. Persirašyti niekur nsplanuoju.

2023-02-11, 13:14 | Registruotas lankytojas 2

Skaitau atsiliepimus pacientu ir darosi liudna. kaip zinome visuonene sensta ligos progresuoja,kiekvienas pas gydytoja ateina su savo problema ir jam jo problema svarbiausia. bet reikia suprasti kad gydytojai irgi zmones ,buna ir pervarge ir t.t. As pakankamai turiu ligu ,todel tenka lankytis daznai tiek pas seimos gydytoja L.Lopsaitiene tiek pas kitus specialistus ir niekad nenuvyle.Todel uzuot reikalave demesio ,bukime tolerantiski vieni kitiems , pozityvas ir malonus bendravimas irgi vaistas . Gerbiu gydytoju profesija. Sekmes ju nelengvame ,bet labai reikalingame darbe.

2022-11-14, 20:05 | Registruotas lankytojas 5

Labai puiki šeimos gydytoja. Išsamiai išsiklausinėja, į klausimus atsako, paskiria visus tuo metu reikalingus tyrimus ir gydymą. Jei reikia kito specialisto konsultacijos, visada išrašo siuntimą. Rekomenduoju visiems. Tik su ja dirbanti slaugytoja galėtų būti dėmesingesnė, išrašydama ranka receptus.

2022-09-15, 15:14 | Registruotas lankytojas 27

Tai yra pati nuostabiausia šeimos gydytoja! Apsilankėme kartu su močiute, išrašė visus reikiamus siuntimus pas gydytojus ir dabar gydomos problemos ir ligos, toliau tęsis vizitacija pas šią nuostabią šeimos gydytoją! Draugiška, komunikabili, profesionali!!!!

Lopšaitienė Laura atsakė

Ačiū, kad galėjau padėti ir gaunat teigiamą rezultatą- tai man svarbiausia.

2022-07-27, 21:03 | Registruotas lankytojas 9

Laura Lopšaitiene, kaip galite dirbti šį darba ir gydyti pacientus?!!!
Atejau del kelio skausmo, koja buvo ištinusi, o man siuntima išrašė į Lazdynu poliklinika, pas pilvo chirurga????Viskas yra tuo pasakyta, apie gydytojos kompetencija.

Lopšaitienė Laura atsakė

Ž.B, įvertinus Jūsų situaciją, buvote informuota, koks gydymas Jums reikalingas. Kadangi jautėsi nepasitikėjimas iš Jūsų pusės- Jūs buvot nukreipta chirurgo k-jai (mums nėra įvardinijama koks chirurgas - pilvo ar ne).

Lopšaitienė Laura atsakė

Ž.B, įvertinus Jūsų situaciją, buvote informuota, koks gydymas Jums reikalingas. Kadangi jautėsi nepasitikėjimas iš Jūsų pusės- Jūs buvot nukreipta chirurgo k-jai (mums nėra įvardinijama k oks chirurgas - pilvo ar ne). Dėkoju,kad pasirinkote kitą gydytoją- tikiuosi tai į naudą,nes svarbiausia-pasitikėjimas.

2021-06-09, 11:25 | Registruotas lankytojas 7

Mūsų šeima nusivylę šita gydytoja prie kelis metus buvo lb gera dėmesingai maloni dabar pasidarė užmarsi nesigilina į žmogaus liga atėjus skiria vos 5min labai skubanti ir pasidarė lb grubi

Lopšaitienė Laura atsakė

Pacientui turim skirti 10-15 min. Deja, būna,kad pacientų prirašoma konsultacijoms kas 5 min dėl gydytojų trūkumo. O jei pacientas ateina ne su 1 klausimu, o su keliais - tada fiziškai neįmanoma tilpti ir į 15 min- išklausyti, konsultuoti, dokumentaciją supildyti,vaistus išrašyti ir pan. Su mielu noru kiekvienam skirčiau ir po valandą,per kurią iki smulkmenų viską galima išnagrinėti,įsigilinti.Jei tik tam būtų sudarytos galimybės. Tada ir gydytojas laimingas, ir pacientas. Dėl darbo krūvių ir laiko pacientui ne kartą diskutuota SAM. Jūs matot ir turit rezultatus. Problema-gydytojų trūkumas. O dvigubu krūviu dirbantys gydytojai jau tampa perdegę,pervargę. Neatlaikę krūvių -išeina iš darbo. O pacientų tai nemažėja. Mes-esam samdomi darbuotojai. Mes neatsakom už krūvių ir jums skiriamo laiko paskirstymą.

2021-06-09, 11:25 | Registruotas lankytojas 7

2021-05-04, 00:46 | Registruotas lankytojas 2

Labai rūpestinga ir maloni gydytoja.

2021-03-17, 16:26 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja, kuri elgesi labai negarbinai ir gavus skundą įrašo naujus duomenis e. sveikatos portale atgaline data, taip maskuodamna savo klaidas ir galimą nekompetenciją. Gerai nors tiek, kad išsaugotos e. sveikata ekrano kopijos nuo tos dienos kai įrašu vis dar nebuvo

Lopšaitienė Laura atsakė

Linkiu koncentruotis į savo sveikatą, gaminti savyje daugiau pozityvumo.

2021-02-03, 19:48 | Registruotas lankytojas 22
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Lopšaitienė Laura atsakė

Siuntimams israsyti turi būti indikacijos pagal SAM nustatyta tvarka.

2020-12-02, 17:56 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Labai šiltas, bei malonus žmogus, bei puiki specialistė.
Patyrus traumą, susisiekė su manim net ne savo darbo metu! Užrašė tam tikriems tyrimams, bei pas specialistą. Prieš einant pas specialistą, dar kartą paskambino, pasakė, kad dar nemato tyrimų atsakymo, dėl to man būtina eiti pas jį.
Tad, tikrai galiu pasakyti, kad jai rūpi savo pacientų sveikata ir į problemas nežiūri "pro pirštus".

Lopšaitienė Laura atsakė

Ačiū už padėką. Tai - geriausia dovana!

2019-12-11, 19:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-07-18, 09:57 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-17, 10:27 | IP: *.*.*.*

2017-06-02, 15:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-04-14, 08:28 | IP: *.*.*.*

2017-01-10, 11:39 | IP: 83.171.35.42

Aš nesu susidūrusi su geresne gydytoja. Visom prasmėm. Puiki specialistė, rūpestingas žmogus. Man labai liūdna kad išėjo iš iš centro poliklinikos.

2016-12-27, 08:58 | IP: 84.240.59.101

Kompetentinga gydytoja. Gal daug ir nešneka, bet paskiria reikiamus tyrimus ir konsultacijas. Tokiai gydytojai negaila ir atsidėkoti, tačiau aš taip ir niekuomet nė saldainių nenunešiau. Kiek Karoliniškių poliklinikoje turėjau gydytojų, ši gerausia.

2016-10-26, 23:24 | Registruotas lankytojas 1

Na esu susidūręs su nemažai gydytoju, ši tikrai žino ka sako :Pi

2016-10-04, 15:20 | IP: 78.56.167.170

Puiki, profesionali gydytoja, kiek teko bendrauti visada atidžiai išklauso ir padeda įveikti negalavimus.

2016-05-09, 16:50 | IP: *.*.*.*

2014-07-21, 17:13 | IP: 78.60.233.207

Rūpestinga, stengiasi padėti, ką paklausi, paaiškina

2014-02-13, 15:54 | IP: *.*.*.*

2013-08-20, 09:00 | IP: 84.46.236.151

Labai nuostabi ir rūpestinga gydytoja.