Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Simutis, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02410, Galiojanti

Simutis Gintaras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Simutis Gintaras?

2019-04-02, 11:21 | 2

Esu labai dėkinga už 2019 m. vasario 18 d. puikiai atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją, pjūviai labai maži, ir šiaip viskas praėjo labai sklandžiai. Kitą dieną po operacijos vykau į namus, jaučiausi puikiai, nereikėjo nei vienos tabletės.
Gydytojas puikus specialistas, išmanantis savo darbą, nuteikiantis pozityviai, turintis gerą humoro jausmą.
Ačiū už rūpestį, optimizmą. Sėkmės Jums!

2019-04-02, 11:21 | 2

Ačiū už rūpestį, optimizmą. Sėkmės Jums!

2019-03-09, 13:43 | 1

Konsultacijos metu pirmiausia buvo pažiūrėta į gimimo metus ir ne vieną kartą pabrėžta, kad man jau 70 metų, o ne 20. Taip pat "sužinojau", kad joks gydytojas negali patarti operuotis ar nesioperuoti, po operacijos bus geriau ar blogiau, kad tai tik paciento apsisprendimas, nors turėjau echoskopijos tyrimo išvadas. Žodžiu, išėjau nusivylusi su mintimi "ko aš iš viso čia buvau", nes konsultacijos nauda nulinė.

2019-02-28, 21:19 | 2

I pacienta ziuri is "aukstai". Pasiputes, su pasaipiais pamokslais, neidomi paciento problema. Nerekomenduociau

2019-02-11, 19:23 | 8

Geras gydytojas, puikus chirurgas, puikiai viska paaiškina, bet pacientams pooperaciniu laikotarpiu dėmesio mažokai. Po gan populiarios ir įprastos tulžies šalinimo operacijos pravėmiau beveik parą ir alpinėjau nuo akivaizdžiai per mažo spaudimo, tai nebuvo ko prašyti pagalbos. Buvau išsigandus ir sunerimus, o kai aptemo akyse, ir naktį išsitiesiau tualete, buvau beveik panikoj. Gal ir anestezija kalta, gal ir labili nervų sistema, bet dėmesio pooperaciniu laikotarpiy man pritrūko.

2018-02-04, 17:56 | 1

Puikiai. Pilvo išvaržos problemą rado, nusiuntė pasikonsultuoti su kitais specialistais. Jokios skubios asmeninės iniciatyvos. Įvertino kaip reikia, tada išoperavo, supažindino su operacijos pobūdžiu. Ačiū.

2017-04-20, 05:15 | IP: 84.46.235.145

Su sveiku humoro jausmu, patyręs, malonus, savo srities specialistas. Atliko sudėtingą atviro tipo kirkšnies išvaržos šalinimo operaciją. Nors gydymo sėkmingumas priklauso nuo daugelio dalykų, tačiau, kas buvo gerb. gyd. Gintaro Simučio valioje, tą jis padarė profesionaliai ir tiksliai. Nuoširdus ačiū.

2017-03-07, 15:21 | IP: *.*.*.*
2016-12-12, 16:14 | 1

Labai geras gydytojas, esu jam labai dėkinga už puikiai atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją. Pjūviai labai maži, ir šiaip viskas praėjo labai sklandžiai. Operavo rugsėjo viduryje, jokių problemų, jaučiuosi puikiai :) Didžiulė padėka ir sėkmės!
Viktorija A.

2015-06-01, 10:42 | IP: 84.15.183.162

Širdingai dėkoju gydytojui už sėkmingai atliktą planinę tulžies operaciją, konsultavimą ir gerą humorą. Pjūviai labai gerai gyja, sveiko maisto rekomendacijų laikomasi ir jokių pašalinių neigiamų simptomų.
Dėkoju