Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Simutis, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02410, Galiojanti

Simutis Gintaras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Simutis Gintaras?

2019-11-13, 17:40 | 4

Puikus Specialistas, malonus, taktiškas, rūpestingas Žmogus. Didelės sėkmės Jam sunkiame ir labai atsakingame darbe.
Galina Baliukevič

2019-04-02, 11:21 | 2

Esu labai dėkinga už 2019 m. vasario 18 d. puikiai atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją, pjūviai labai maži, ir šiaip viskas praėjo labai sklandžiai. Kitą dieną po operacijos vykau į namus, jaučiausi puikiai, nereikėjo nei vienos tabletės.
Gydytojas puikus specialistas, išmanantis savo darbą, nuteikiantis pozityviai, turintis gerą humoro jausmą.
Ačiū už rūpestį, optimizmą. Sėkmės Jums!

2019-04-02, 11:21 | 2

Ačiū už rūpestį, optimizmą. Sėkmės Jums!

2019-03-09, 13:43 | 1

Konsultacijos metu pirmiausia buvo pažiūrėta į gimimo metus ir ne vieną kartą pabrėžta, kad man jau 70 metų, o ne 20. Taip pat "sužinojau", kad joks gydytojas negali patarti operuotis ar nesioperuoti, po operacijos bus geriau ar blogiau, kad tai tik paciento apsisprendimas, nors turėjau echoskopijos tyrimo išvadas. Žodžiu, išėjau nusivylusi su mintimi "ko aš iš viso čia buvau", nes konsultacijos nauda nulinė.

2019-02-28, 21:19 | 2

I pacienta ziuri is "aukstai". Pasiputes, su pasaipiais pamokslais, neidomi paciento problema. Nerekomenduociau