Pacientai, kurie rekomenduoja Gina Opolskienė, %

Išduota: 2006-05-22, Nr. MPL-08081, Galiojanti

2019-09-05, 08:58 | 1

Labai miela gydytoja. Apžiūra buvo išsami ir viskas buvo komentuojama. Pirmas įspūdis labai teigiamas. Skausmų priežastys paaiškintos, duotos rekomendacijos. Lankysiuosi ir kitą kartą.

2019-03-15, 16:36 | 1

Pati geriausia ginekologe man, lankausi reguliariai daugiau negu tris metus Northway klinikoje. Ir tikrai rekomenduoju. Visada maloni, atsakys i visus rupimus klausimus.

2018-07-31, 21:34 | 4

Lankiausi 7 metus is eiles Santariskese. Viskas buvo gerai, ir atidi , ir maloni, ir mandagi, ir etiska - tokia koks ir turi buti medikas! Taciau einant laikui pradejom planuot vaikeli ir tada prasidejo....
NEREKOMENDUOJU. sugaisom su vyru 10men, vis sake bandyk ir kiso gerti Duphaton, o pasirodo mes turim bedu su kiausintakiais ir labai dideliu, nes apleista ir laiku neisgydyta! tai pastebejo iskart per echoskopa kitas vaisingumo specialistas. Man tai tures pasekmiu dideliu, teko skubiai operuot. O dabar laukia daug brangiu proceduru. Likau soke, nes mes ne tik praradom vilti, bet ir pasejo daug abejoniu ar kompetencija daktares tinkama, nes visa mano ligos istorija stebejo daug metu, o elementariu dalyku nesuziurejo.

2018-01-09, 01:49 | 7

Tai puiki, profesionali gydytoja. Esu patenkinta jos kompetencija, bendravimu, priežiūra. Lankausi ne vienerius metus. Priekaištų jokių neturiu.

2017-12-31, 19:06 | 1

Aukščiausios prabos profesionalė. Dalykiška ir tuo pačiu labai empatiška. Puiki diagnostikė.

2017-12-21, 19:53 | 1

Vertinu šią gydytoją labai teigiamai.
Problemą diagnozavo greitai, kai prieš tai daug gydytojų to padaryti nesugebėjo. Konkreti ir maloni, į klausimus atsakė išsamiai. Tikrai rekomenduoju kaip savo stities specialistę.

2017-12-09, 10:10 | 2

Nuostabi gydytoja, atvykau per anksti, bet neteko laukti paskirto laiko, gydytoja priime iskarto. Nors lankiause del asmeniskai liudno dalyko, gydytoja savo ramybe, maloniu bendravimu, issamumu sugebejo nuraminti. Issamiai paaiskino ko toliau tiketis, drasiai klausiau ir gavau atsakymus i visus klausimus. Tikrai apsilankysiu dar ne karta.

2017-11-01, 12:56 | IP: 5.20.173.88

Puiki gydytoja , tikra savo srities specialistė su pacientėmis bendrauja maloniai ir siekdama, kad pacientės mažiau jaudintus ir bijotų, atlikdama procedūras viską išsamiai paaiškina. Ačiū gyditojai.

2017-06-01, 18:24 | IP: 82.135.215.158

Tikrai tik gerai galiu atsiliepti apie šią gydytoją! Puiki savo srities profesionalė. Tiesa, nedaugžodžiauja ir nėra saldi, bet mes čia ne draugauti, o spręsti problemas susitinkame.

2017-03-07, 17:24 | IP: 193.219.12.239

Gydytoja man atliko tyrimą, dėl kurio labai jaudinausi – bijojau, kad gali būti labai skausmingas. Tačiau viso tyrimo metu gydytoja buvo labai dėmesinga, prašė sakyti, jei skaudės, ir pati vis perklausdavo, ar neskauda. Tyrimą atliko sklandžiai ir greitai, pakomentavo rezultatus ir atsakė į klausimus. Kitąkart pas šią gydytoją eičiau visiškai ramiai.