Pacientai, kurie rekomenduoja Gina Opolskienė, %

Išduota: 2006-05-22, Nr. MPL-08081, Galiojanti

2019-09-05, 08:58 | 1

Labai miela gydytoja. Apžiūra buvo išsami ir viskas buvo komentuojama. Pirmas įspūdis labai teigiamas. Skausmų priežastys paaiškintos, duotos rekomendacijos. Lankysiuosi ir kitą kartą.

2019-03-15, 16:36 | 1

Pati geriausia ginekologe man, lankausi reguliariai daugiau negu tris metus Northway klinikoje. Ir tikrai rekomenduoju. Visada maloni, atsakys i visus rupimus klausimus.

2018-07-31, 21:34 | 4

Lankiausi 7 metus is eiles Santariskese. Viskas buvo gerai, ir atidi , ir maloni, ir mandagi, ir etiska - tokia koks ir turi buti medikas! Taciau einant laikui pradejom planuot vaikeli ir tada prasidejo....
NEREKOMENDUOJU. sugaisom su vyru 10men, vis sake bandyk ir kiso gerti Duphaton, o pasirodo mes turim bedu su kiausintakiais ir labai dideliu, nes apleista ir laiku neisgydyta! tai pastebejo iskart per echoskopa kitas vaisingumo specialistas. Man tai tures pasekmiu dideliu, teko skubiai operuot. O dabar laukia daug brangiu proceduru. Likau soke, nes mes ne tik praradom vilti, bet ir pasejo daug abejoniu ar kompetencija daktares tinkama, nes visa mano ligos istorija stebejo daug metu, o elementariu dalyku nesuziurejo.

2018-01-09, 01:49 | 7

Tai puiki, profesionali gydytoja. Esu patenkinta jos kompetencija, bendravimu, priežiūra. Lankausi ne vienerius metus. Priekaištų jokių neturiu.

2017-12-31, 19:06 | 1

Aukščiausios prabos profesionalė. Dalykiška ir tuo pačiu labai empatiška. Puiki diagnostikė.