Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Toliušienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13540, Galiojanti

Toliušienė Vitalija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Toliušienė Vitalija?

0.5

2019-12-15, 00:02 | 2

Labai apkrauta gydytoja, anksciau ji mane pilnai tenkino, o dabar...nedemesinga, net korteles irasu nepasiziuri. Begsiu nuo jos. Poliklinika taip pat visiskai nusigyveno, laikas keisti ir poliklinika ir seimos gydytoja

2019-06-10, 17:54 | 1

Labai nemaloni gydytoja, truksta kompetetingimo...Eilėje laukti tenka po 2-3 valandas, nes labai lėtai konsultuoja, niekur neskuba.. Siuntimo pas specialistą paprašius, jo negavau, nes neva būtinai turiu eiti toje poliklinikoje, kur ji dirba. Tiesiog manau, kad ši gydytoja gali gydyti tik pensininkus.

2019-04-19, 13:36 | 4

Gydytoja profesionali, konkreti, pataria, tačiau bendrauja nelabai draugiškai. Laukti prie kabineto tenka labai ilgai, ateina vėliau.

2018-03-22, 11:11 | 1

Įėjus pas gydytoją išgirsti ne "laba diena", o "ar baiksit čia vieną kartą vaikščioti šiandien?!" jau iškart sudaro nekokį įspūdį. Ar aš dabar turiu jaustis kalta, kad serganti, su temperatūra atėjau pas daktarę? Oj atsiprašau, tikrai savo "malonumui" vaikštau trukdyti Jūsų brangaus laiko. Bendravimas taipogi tik toks, kad kuo greičiau pabaigt, pasišaipant iš simptomų, kad tau nieko nėra. Aišku, juk virš 38 C besilaikanti temperatūra ir kylanti angina yra niekis. Toks tas pirmas įspūdis, gaila kad nekoks...

2017-11-27, 18:21 | IP: 86.100.167.120

Visada su malonumu išklauso ir pataria. Neišrašinieja bereikalingų vaistų, antibiotikus paskiria tik tada, kai jų tikrai reikia.

2017-04-28, 22:19 | 4

Niekam nerekomenduočiau. Psichinė senė kažkokia,kaip aš vadinu tarybinė žiurkė, jei neįkiši į kišenę tai ir elgsis kaip su šiukšle! Esu jaunas, ne koks pensininkas,nesumoku į kišenę tai išsidirbinėje!