Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Valavičienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13174, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Valavičienė Jolanta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Valavičienė Jolanta?

2020-09-02, 19:54 | Registruotas lankytojas 1

Некомпетентная, невоспитанная и высокомерная дама. Очень много вопросов к ней и к ее подчиненным, которые относятся к пациентам как к лагерным заключенным. рекомендовала бы им всем найти другую работу и освободить места для тех, кто любит людей и готов выполнять долг врача достойно. в голове не укладывается, как такие изверги становятся главами отделений. стыд!!! особенно жалко пенсионеров, у которых нет близких, кто мог бы их защитить или поддержать.

2020-09-02, 12:39 | Registruotas lankytojas 4

NEREKOMENDUOJU. NIEKAM!!! Didesnio susireikšminimo nesu mačius. GĖDA! Bendravimas baisus, kalbėt nemoka. Šneka kaip su atmatom.
Kalbant telefonu "durnina" visus. Paklausus ar būsit 18.00 dar ligoninėj atsakė : ar tu durna, aš gyvenimą turiu.
Kitą dieną paskambinus, atsiliepus neprisistatė, buvo paklausta ar su Jolanta kalbu. Atsakė : ar aš tau draugė? Aš esu Skyriaus vedėja, vyr gydytoja, ponia Jolanta Valavičienė.
Baisu. Jai tvarte vieta su karvėm kalbėt o ne su žmonėm.
Tikrai nemanau kad nusipelnė būt skyriaus vedėja.
Tuolabiau kad ligonius apžiūri per atstumą!!!
Atėjus pasiimt ligonio, paklausus kokia būklė ligonio atsakė : tai tu man pasakyk kokia jo būklė...
Tikiuosi daugiau niekada gyvenime šitos ponios nesutiksiu savo kely..
Ir užjaučiu tuos kurie turės su šia ponia reikalų....

2020-09-02, 12:39 | Registruotas lankytojas 4

Baisu. Jai tvarte vieta su karvėm kalbėt o ne su žmonėm.
Tikrai nemanau kad nusipelnė būt skyriaus vedėja.
Tuolabiau kad ligonius apžiūri per atstumą!!!
Tikiuosi daugiau niekada gyvenime šitos ponios nesutiksiu savo kely..
Ir užjaučiu tuos kurie turės su šia ponia reikalų....

2020-09-02, 11:55 | Registruotas lankytojas 1

visiskai nerekomenduoju susidurti su Valaviciene. neatsakingas ir abejingas zmogus. jeigu turite galimibes rinktis kur daryti reabilitacija jokiu budu ne pas ja! dar reiketu pasakyti apie visa KUL reabilitacijos skyriaus personala - atrodo lyg tai sesutes ir slaugytojos nekencia zmoniu ypac pensioneriu. visiskai nesuprantu kaip galima dirbti medicinoi, jeigu elgiasi su pacientais kaip su zemos klases atstovais. dar ir korumpuoti visi nuo darkares iki slaugytoju.

2020-09-01, 00:15 | Registruotas lankytojas 1

абсолютно безответственная и надменная, как и почти весь медперсонал под ее руководством в реабилитационном отделе клайпедской университетской больницы. анализы не делают, соответственно первопричины болезней не выявляют, что только ухудшает состояние пациентов. никому не советую и не пожелаю попасть в ее руки.

2020-08-31, 16:08 | Registruotas lankytojas 1

Labai grubi ir neatsakinga, niekam nelinkečiau patekti i jos rankas.
Močiute gulejo 40 dienu reabilitacijoj po insulto, jai ne karto nepamatavo kraujospudžio ir jokiu tyrymu nedare, nebendravo su pacientais tik iš ryto užeidavo i palata pasisveikint, buvo užnešta infekcija kai kateteri idejo.
Pinigu paimt tai tik taip kišene atidaro, o savo pacientu bukle visiskai nesiteiravo. Mociutei po reabilitacijos tap pablogejo, dabar guli reanimacijoj.

2020-02-23, 19:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai grubi ir stačiokiška. Bendravo nemandagiai. Jokios tolerancijos kitokiai nuomonei. Manau, kad su ja daugiau neteks susitikti nei man, nei mano artimiesiems.

2019-02-20, 13:32 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Labai kompetetinga, maloni. Padarė visus reikiamus tyrimus, labai atidi ir vienintelė kuri nenumojo ranka ir tikrai padarė viską ką galėjo. Labai labai jai dėkinga. Pacientė Alvyda

2018-01-29, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė iš didžiosės raidės. Nuostabus ,širdingas žmogus. Jei norite profesionauls gydymo, tai pas Daktrę Valavičienę, AČIŲ JUMS DAKTARE !

2018-01-08, 07:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydziausi reabilitacijos skyriuje pas gydytoja Valaviciene Jolanta.Esu nuosirdziai dekinga uz nustatyta diagnoze,gydyma ir supratinguma.Nuostabi gydytoja,puikus zmogus.Linkiu jai kuo didziausios sekmes ir stiprios sveikatos.Mielagydytoja,Jus mumsreikalinga.Aciu, kad esate.
D.J.

2017-07-13, 13:13 | IP: 178.19.27.125

Džiaugiuosi, kad likimas lėmė patekti pas šią profesionalią ir TIKRĄ gydytoją, tokią, kurią dabar tik filmuose galima sutikti. Po traumos per 2 metus teko aplankyti ne vieną neurologą, bet nei vienas nepažiūrėjo rimčiau, nesuteikė gydymo nei pagalbos, kurios tuo metu labai reikėjo. Mane gydė skyriuje, atlikti visi tyrimai, iškviesti kitų ligų konsultantai. Ir tai nieko nekainavo. Galiu tik padėkoti gydytojai už gydymą, rūpinimąsi ir paprastą žmogiškumą.

2016-12-20, 21:51 | IP: *.*.*.*
2016-03-08, 19:55 | IP: *.*.*.*
2014-08-21, 08:50 | IP: *.*.*.*

Esate Jolanta Valavičienė?
2014-02-11, 16:30 | IP: 89.117.241.163

Garantavo, kad viską žino, o paaiškėjo, kad nieko nesupranta. Diagnozę davė pasiskaityti knygoje (buvo toks jausmas, kad atvertė pirmą pasitaikiusį puslapį), o gydykis- kaip išmanai.

Esate Jolanta Valavičienė?