Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalijus Černius, %

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13220, Galiojanti

Černius Vitalijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Černius Vitalijus?

2011-08-18, 12:09 | IP: 82.135.208.205

Nerealus, nerealus ir dar sykį nerealus.
Sveikatos Jam!

2010-09-28, 16:44 | IP: 87.247.112.11

Superinis gydytojas, specialistas, žmogus. Pas jį gimdžiau abu savo sūnus, ir jei reiktų dar gimdyti - tik pas jį! Visą gimdymą pats dirbo, akušerė tik padėjo. Geriausios jam kloties ir stiprios sveikatos - kad dirbtų dar ilgus metus (nes gal „pagranduką“ suplanuosim :)))

2010-09-17, 08:35 | IP: 78.62.249.136

Labai dekoju siam gydytojui uz savo ir vaikelio gyvybe ir prieziura atsigaunant.

2010-06-10, 20:15 | IP: 78.57.15.79

Nuostabus zmogus, tikras savo srities zinovas.Jau sesi metai kaip as gyvenu vien jo deka.Ir kiekviena karta mintyse dekoju jam uz tai.Kad gyventu dar maziausiai 100 metu.

2010-05-10, 16:39 | IP: 81.7.69.120

Ačių šiam gydytojui uz sveika sūnų, už rūpestį, už švelnumą, už supratimą. Mano pimagymė gimė su negalia, tad antrasis nėštumas buvo man didžiulis iššūkis, nes sūnaus susilaukiau 37 metu. Ačių gydytojui uz tai, kad viską darė tam, kad aš turėčiau sveiką vaikelį. Taip pat dėkoju gydytojui Žėbai, kuris mane prižiūrėjo nėštumo metu ir kuris rekomendavo šį nuostabų gydytoją.

2010-01-05, 14:11 | IP: 212.117.20.63

Nuostabus daktaras..tiek profesionalumu,tiek bendravimu..

2009-09-22, 10:21 | IP: 62.212.206.206

labai rupestingas ir geras gydytojas.

2009-02-11, 11:22 | IP: 78.57.100.165

Sis gydytojas sugebejo pakelti nuotaika netekus vaikelio. Jis taip graziai nuteike, optimistiskai, viska paaiskina nuo A iki Z. Ir koks jumoristas - jam iejus i palata visos moterys su sypsenom lieka. Antra nestuma noreciau lankytis tik pas si gydytoja, kadangi zinau, kad prieziura gausiu liuksusine. Labai dekoju gydytojui. Palikote labai gera ispudi tiek man, tiek mano vyrui. O atsidekoti uz tokio lygio pagalba tiesiog zmogiskumas skatina.

2008-11-07, 23:23 | IP: 78.57.169.230

Šaunuolis. Sėkmės ir sveikatos. Dėkinga už sveiką sūnų ir mano pačios sveikatą.

2008-10-06, 15:05 | IP: 82.135.245.173

Kompetetingas gydytojas, be galo šiltas ir malonus žmogus, kuris gimdyvei suteikia ramybę ir pasitikėjimą. Gimdymas buvo sunkus, bet šio gydytojo dėka ir mama, ir kūdikis liko sveiki ir be galo laimingi. Kuo geriausios kloties.

2008-08-26, 16:51 | IP: *.*.*.*

2008-01-04, 09:36 | IP: *.*.*.*

2007-11-09, 21:58 | IP: 78.61.40.240

superinis psihologas,specialistas,cezariu meistras,dievinu Ji,esu be galo dekinga uz isgelbetas mano ir kudikio gyvybes,gimdziau 2 kartus ir abu tik pas Cerniu,neiskeisciau Jo i joki kita specialista,salia sio gydytojo ramu,saugu ir gera,myliu si gydytoja dekinga uz jo darba,ACIU sekmes ir stiprybes

2007-11-09, 15:17 | IP: 78.61.94.127

Aš pas jį gimdžiau. Nors buvo sudėtingas gimdymas, jis vienintelis sugebėjo nuraminti mane, mano vyrą ir pats išlikti ramus. Aš dėkinga jam už sveiką sūnų. Be priekaištų.

2007-07-02, 17:16 | IP: 78.61.49.70

Gimdžiau pas jį ir tik patys geriausi atsiliepimai, pačiai norisi atsilyginti už gerą priežiųrą ir rūpestingumą