Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Marčiukaitienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-05-15, Nr. MPL-14364, Galiojanti

2020-02-18, 13:23 | 2

Esu patenkinta. Labai maloni gydytoja, išsamiai papasakojo apie mano būklę, kaip rūpintis oda, ko vengti.

2020-02-04, 10:12 | 4

Lankiausi tik vieną kartą, buvo imami mėginiai ir t.t., tad kol kas negaliu parašyti, kad esu išgydyta, nes tam dar anksti. Tačiau man paliko didelį įspūdį gydytojos šiltumas ir rūpestingumas. Išsamiai paaiškino ko galiu tikėtis, rekomendavo man aktualias priemones, kurios padės išvengti galimų rūpesčių ateityje, nusiuntė mėginius paimti (negydė iš akies). Senojo kirpimo atsidavusių rūpestingų gydytojų atstovė.

2019-11-30, 21:10 | 1

Labai nuoširdi ,rūpestinga, gydytoja. Užsiregistravau pas gydytoją dirbančią visai ne pagal tos srities specializaciją ,vistiek priėmė ,apžiūrėjo, įtarė diagnozę , nuvedė pas tos srities specialistus,pasirūpino kad butų atlikti tyrimai. Nuostabus kolektyvas ,visiems man padėjusiems esu dėkinga.
Regina

2017-09-01, 14:17 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 22:27 | 2

Dėmesinga, profesionali, taktiška, priėmė sutartu laiku, išsamiai paaiškino esamą situaciją. Rekomenduočiau šią gydytoją kitiems pacientams.

2017-02-22, 13:26 | IP: 78.56.73.17

Puiki gydytoja, įdėmiai išklausė kuo skundžiuosi, apžiūrėjo. Patarė kokius dar tyrimus pasidaryti (net ir ne jos srities), kad geriau išsiaiškinti negalavimų priežastis. Pasisiūlė pakonsultuoti telefonu po tyrimų atlikimo. Su visais pacientais taip pat maloniai bendrauja, jei reikia papildomai palaukti atsiprašo, nors net ir nereikėtų nes matosi, kad rūpinasi visais savo pacientais.
Labai jums ačiū Gydytoja!

2017-02-22, 13:25 | IP: 78.56.73.17

Labai jums ačiū Gydytoja!

2017-01-25, 11:25 | IP: 84.55.15.76

Super gydytoja, norėčiau, kad galėtų būti mano šeimos gydytoja.. nors ir turi minusiuką, bet nuoširdus domėjimasis atperką laukimą

2016-06-21, 18:27 | IP: 193.219.12.52

Labai puiki gydytoja. 2 kartus lankiausi ir abu kartus išgydė. Rūpestinga, maloni, savo srities profesionalė. Tokie ir turėtų būti visi gydytojai.

2016-01-29, 11:12 | IP: *.*.*.*
2015-02-04, 11:57 | IP: 193.219.89.79

Puiki gydytoja . Konsultacijos metu buvo aiškiai išdėstyta ligos problema, jos eiga, gydymas. Liga sunki, gydausi ilgai, bet visada esu laukiama, maloniai priimta, bandome įvairiausius gydymo metodus.Labai supratinga gydytoja.

2014-06-19, 12:50 | IP: *.*.*.*

2013-10-08, 11:23 | IP: 195.182.66.5

Nepaprastai rūpestinga ir dėmesinga gydytoja.

2013-09-03, 09:21 | IP: 88.119.145.190

Jau lankausi del odos isberimu daug metu ,bet jokie gydytojai nieko negali padeti , vieni nuo kitu siutineja ,o liga tik progresuoja . Jei nera vaistu tai joks geras gydytoja nieko nepades , tik graziai pakalba ir tiek , o rezultatu jokiu.

2013-03-28, 16:23 | IP: 193.219.88.199

Kompetentinga gydytoja, turinti daug patirties ir aktyviai besidominti naujovėmis. Dirbanti mokslinį darbą. Rūpestinga, nuoširdi ir šilta,
gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū Jums už viską!