Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Dadonienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01332, Galiojanti

1.6

Nesidomėjo

2018-10-25, 22:16 | 1

Labai patiko gydytojos dėmesys man,kaip pacientui, Gavau gydymą ir visus atsakymus į užduotus klausimus. Išėjau daug ramesnė. Labai pasitikiu šia gydytoja.

2016-11-05, 23:06 | IP: 78.62.97.40

Aciu gerb Profesorei uz demesi, gydyma ir supratima. Gerai vadovauja savo skyriui ir tikrai stengiasi padet kiek galedama!

2016-11-04, 09:52 | IP: 88.118.136.66

Dar nesu sutikusi tokių gydytojų. Didžiausia pagarba.

2016-09-21, 17:34 | IP: 195.182.72.46

KEISTA DAR SUTIKTI TOKIU REUMATOLOGŲ PAGARBA

2016-06-21, 14:57 | IP: 46.251.32.76

Atsidavusi savo darbui Gydytoja. Nuosirdi ir uzjaucianti savo pacientus. Visada maloniai bendrauja, pataria.Man pries 2m. diagnozavo liga ir paskyre teisinga gydyma. Visada busiu dekinga. Nuvykau pas ja praradusi tikejima ir pesimistiskai nusiteikusi, o ji man suteike vilti ir kolkas viskas gerai. Tesaugo Jus angelas sargas, Gydytoja.

2015-03-30, 11:04 | IP: 78.158.10.154

Labai šauni gydytoja, ačiū jums labai

2014-05-29, 12:34 | IP: 193.219.86.252

Pati dirbu didelėje gydymo įstaigoje, pažįstu šimtus gydytojų, bet jie visi nublanksta prieš gydytoją Jolantą Dadonienę. Tai žmogus iš didžiosios raidės. Jei visi gydytojai būtų nors kiek panašūs į ją, Lietuva būtų rojus. Žemai lenkiuosi ir dėkoju už profesionalumą, žmogiškumą, supratingumą ir paprastumą. Tiek nedaug reikia būti žmogumi. Aciū profesore.

2014-05-10, 12:30 | IP: 78.60.184.68

Kol kas pati nuostabiausia mano sutikta daktarė tiek profesionalumo, tiek bendravimo prasme. Ši daktarė man atliko visiškai smulkią ausies operaciją ir be jokių kyšių rūpinosi manimi ne mažiau nei sudėtingais pacientais. Daktarė labai žmogiška, rūpestinga, dirba profesionaliai, į savo darbą žiūri labai atsakingai.

2014-02-18, 21:22 | IP: 78.62.68.87

Nuostabi gydytoja.

2013-12-19, 10:29 | IP: 88.119.189.187

Nuostabi gydytoja,tikra savo srities specialistė.Esu laiminga pažinodama TOKIĄ GYDYTOJĄ.Ačiū Jai.