Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Usonienė, %

Vaisingumo klinika (Vilnius)

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14169, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.7

2.8

2.6

Vaisingumo klinika (Vilnius)
2024-02-19, 11:23 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja ir savo amato profesionalė. Bendravimas labai konkretus, man asmeniškai puikiai tiko ir patiko. Prieš tai lankėmės kitoje įstaigoje dėl savo problemų, po 1 ciklo nepasisekė, tad nusprendėme apsilankyti pas ją. Su gydytojos pagalba pagaliau rezultatas teigiamas :)

2024-01-19, 18:52 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone labai nemaloni, akiplėšiška gydytoja, po vizito jaučiausi labai blogai ir neapleido mintys, kaip tokie specialistai dar dirba ir su tokiais jautriais dalykais. Į viską reagavo begalo pašaipiai, lygino nesulyginamus dalykus, kabinete viso pokalbio klausėsi dar viena mergina, kaip supratau jos dešinioji ranka, atsakinėjant į klausimus gydytoja juokėsi iš atsakymų ir tyčiojosi, visaip bandė pašiepti išvaizdą, kūno sudėjimą, labai nerviškai elgėsi. Niekada gyvenime nebegrįsčiau pas sia gydytoja, kadangi turiu labai didelį spektrą pažįstamų, kurioms aktualios tokios paslaugos, iš karto perspėjau, kad pas tokią ,,specialistę” net kojos nežengtų. Mano patirtis labai bloga. Nepagarbiai bendravo, vis klausinejo ko čia atėjau, net ehoskopos nedarė, nes ale klausimų reikiamų neuždaviau…. Apie gydymą visiškai nieko nepakomentavo. Na ir labai keista, kad kai tik paskambinau užsireagistruoti vizitui, gavau laiką sekančiai dienai, kai visada pas labai gerus specialistus eilės nežmoniškos. Kad priėmė vizitui labai greitai, buvau patenkinta, bet kad toks žvėriškas bendravimas, nesitikėjau. Lankiausi Medica, privačioje klinikoje. Konsultacija truko iki 20min, kaina 70€, su ehoskopu būtų kainave 130€

2024-01-17, 14:59 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Gydytoja nemaloni, į klausimus atsako su pašaipa, atrodo lyg norėtų įžeisti. Lankytąsi aparti ganėtinai jautrią temą, nesitikėta palaikymo, tačiau bent jau malonaus ir konstruktyvaus bendravimo. Kad išpešti bent kažkiek informacijos reikėjo patiems klausinėti visų detalių, kurias gydytojai, kaip savo srities profesionalei, mano nuomone, būtų paprasčiau papasakoti pačiai. Už tokio pobūdžio konsultaciją kaina taipogi neadekvati.

2023-08-23, 15:33 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė Audronė yra geriausia kas gali nutikti Jūsų gyvenime jeigu turite ginekologinių problemų. Iškart po atliktos operacijos jaučiausi žymiai geriau nei prieš ją, vadinasi viską atliko profesionaliai ir papildomai nieko netraumavo. Iki atliekamos procedūros atsistoti ar atsisėsti galėjau tik į ką nors atsirėmus. Taip pat gydytoja buvo rūpestinga (net davė savo asmeninį telefono numerį), suteikė visą reikiamą informaciją, nevengė teirautis dėl mano savijautos ir bereikalingai neužlaikė. Manau, kad piktus komentarus rašančios pacientės turi ne ginekologinių, bet neurologinių problemų, nes nieko panašaus kas čia parašyta nebuvo. Džiaugiuosi patekusi į Audronės rankas!

2023-03-28, 21:29 | Registruotas lankytojas 5

Labai dėkoju gyd. Audroniai ir visam kolektyvui už nuoširdų rūpinimąsi ir suteiktą profesionalę pagalbą. Jų dėka auginame sūnų. ( IFV pavyko iš pirmo karto.). Didžiausios sėkmės darbuose.

2023-02-03, 17:06 | Registruotas lankytojas 7

Gydytoja grubi, į klausimus neatsako arba atsako vangiai - maždaug ko čia klausinėji.
Laiko vizitui skiria minimaliai. Nelabai įsivaizduoju kaip dirbant tokį darbą galima sau leist tokį bendravimą.
Nebuvau susidūrusi su tokiu bendravimu ir tokiu atmestinu gydymu už nemažus pinigus.
Man galvos glostyti nereikia, tačiau yra bendravimo manieros kažkokios kaip gydytojos.

Nerekomenduoju.

2023-02-02, 17:27 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju kaip gydytojos.
Vizitai trumpi, neinformatyvūs. Po atliktų procedūrų nulis informacijos kaip ką vartoti iš anksčiau vartojamų vaistų.
Gydytoja visiškai nemandagiai elgiasi su asistente (sesele).
Nusivyliau ir klinika ir gydytoja. Veltui išleista nemažai pinigų ir laiko.

2021-10-27, 08:30 | Registruotas lankytojas 2

Paskaičiusi atsiliepimus vos neatšaukiau vizito. Esu buvusi prieš dešimt metų, pamaniau kas nors pasikeitė. Gydytoja apžiūrėjo ir išsiklausinėjo, ir viską išsamiai paaiškino. Taip ji nėra švelnumo įsikūnijimas, tačiau labai konkreti ir sako taip kaip yra nevyniodama. Vizitas brangus. 100 eurų.

2021-09-30, 10:32 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, mano situaciją buvo gilintasi per mažai, apžiūra truko labai trumpai.

2021-08-04, 15:01 | Registruotas lankytojas 3

Mano nuomone labai nemaloni gydytoja, po vizito taip blogai jauciausi. Niekada gyvenime nebegrysciau pas sia gydytoja. Nepagarbiai bendravo, vis klausinejo kas man yra, kodel nenusedziu vietoje ir pan.

2021-05-09, 23:33 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja labai konkreti, profesionali. Gavau visus atsakymus i rupimus klausimus ir aisku tolesniu veiksmu plana. Esame laimingi, nes mums pasitvirtino jos prognozuotas geriausias scenarijus - pastojau ir nebeprireike sekancios proceduros.

2020-01-21, 08:58 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-14, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Apie gydytoją Usonienę buvome girdėję daig visokiausių vertinimų. Tačiau mums buvo svarbus tik jos profesionalumas. Tą ir gavome - aiškius atsakymus, mitų apie tam tikrus nevaisingumo gydymo metodus sugriovimą, konstruktyvius patarimus ir humoro jausmą - specifinį, bet labai reikalingą. Ačiū gydytojai, kad po ilgo laukimo tapsime tėvais.

2019-01-22, 15:22 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-01-21, 09:35 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja yra labai profesionali. Netinka ji tik toms, kurios eidamos pas ginekologą tikisi psichologo, taigi nepainiokite specializacijos.
Tik dėka šios gydytojos mano problema buvo išspręsta, nors kitur gydžiausi 6 metus be rezultato.
Gydytoja tiksli, aiškiai nurodo, ką reikia daryti ir padaro, žinoma, jei pacientė sutinka su jos gydymu. O jei nesutinkate ir norite rezultato, tai joks gydytojas tikrai nepadės...

2018-06-29, 07:07 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-01, 18:04 | Registruotas lankytojas 1

Tikra GYDYTOJA! Rimta, pareiginga, konkreti . Puikiai išmano savo darbą, labai džiaugiuosi , kad teko gydytis būtent pas A. Usonienę. Ji padarė stebuklą , ji suteikė galimybę man būti mama! Telydi sėkmė visą gyvenimą!

2017-11-28, 09:27 | IP: *.*.*.*

2017-10-24, 15:41 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-14, 16:30 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-08-18, 12:48 | IP: 88.119.45.83

Yra nemažai nuomonių, kad gydytoja griežta, bet man labai patiko, mandagiai, maloniai bendravo.

2017-06-21, 11:20 | IP: *.*.*.*

2017-05-23, 09:40 | IP: 78.61.214.172

Be galo patenkinta , kad kreipėmės būtent į gydytoją Usonienę. Dariau embrionų šaldymo procedūrą, nes diagnozuota onkologinė liga. Pirma, priėmė iškart kitą dieną po skambučio ir nereikėjo laukti. Antra, gydytoja Usonienė buvo neįtikėtina. Pasitikėjimas atsirado nuo pirmų žodžių. Ji sugebėjo pateikti visą informaciją labai aiškiai, bet be perdėtų detalių, dėl kurių galėtum pradėti abejoti, gaišti laiką "antroms nuomonėms", ir taip užtikrintai, lyg šaldytų embrionus onkologinėms ligonėms maždaug taip kas antrą dieną. Gydytoja - puiki savo srities profesionalė. Vėliau teko susidurti su kitais gydytojais dėl kitų priežasčių, kam minėjau kad Usonienė gydė - visi buvo geriausios nuomonės apie ją. Viskas vyko tiksliai taip, kaip ji sakė. Nebuvo jokių vaistų šalutinių poveikių ar infekcijų po operacijos. Ji ne tik per visą procesą mus už rankos pravedė, bet sugebėjo net ir onkologinės ligos situaciją pateikti kažkaip paprastai. Na kad tai tik liga, ir nusiteikti reikia atitinkamai. Man tai buvo tinkamiausias žmogus tinkamu metu. Be to, gavome kompensaciją trečdaliui kainos, ji pati pasiūlė, nes nežinojome galimybių. Labai Jai dėkinga ir visiems rekomenduoju. Puiki gydytoja ir puikus žmogus.

2017-04-20, 12:41 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-02-06, 15:54 | IP: 188.69.213.144

Negalėčiau pasakyti nieko nei labai blogo, nei labai gero. Iš esmės gydytoja atrodo profesionali, tačiau kartu ir gruboka. Ėjome dėl nevaisingumo problemų, diagznozė liko neaiški, bet ne apie tai. Visos apžiūros man buvo skausmingos, suprantu, kad ne paglostymo atėjau, bet anksčiau pas kitas gin. tų pačių procedūrų metu tokių skausmų nejusdavau.

2017-02-02, 20:09 | IP: 5.20.45.124

Nuostabi gydytoja, konkreti, tiksli, nekalba to ko nereikia.
Manau, toks profesionalus gydytojas ir turi būti.
Jei norima gauti profesionalią pagalbą, patariu rinktis tik šią nuostabią gydytoją.

2016-12-14, 16:48 | IP: 82.135.238.2

Daug skaičiau ir domėjausi prieš pasirenkant gydytoją, žinojau plintančią nuomonę apie A.Usonienę, bet pasirinkau problemas spręsti pas ją. Taip, gydytoja konkreti, nekalba apie nieką ir nesileidžia į nereikalingas diskusijas, bet mums to ir reikia! Man nereikia, kad mane guostų ir suteiktų paauksuotų vilčių, man reikia jos profesionalumo! Visada atsako į man rūpimus klausimus, visada paklaus atvykus kaip jaučiuosi. Ir aš ja tikiu!

2016-11-13, 02:10 | IP: *.*.*.*

2016-11-11, 21:05 | IP: *.*.*.*

2015-04-03, 10:32 | IP: *.*.*.*

2014-09-23, 07:18 | IP: 188.69.193.162

Puiki gydytoja, neturiu jokių blogų atsiliepimų apie ją. Nuo pat pirmos konsultacijos mes su vyru pasitikėjome ir vis dar ja pasitikime. Nemėgsta tuščiažodžiauti, viską sako aiškiai ir tiesiai šviesiai be jokių užuolankų. Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už jos puikią priežiūrą šio nėštumo metu. Tikrai ją rekomenduoju.

2014-05-11, 19:18 | IP: *.*.*.*

2014-03-07, 15:37 | IP: 78.56.90.204

Puiki, profesionali gydytoja, visą gyvenimą liksime dėkingi už gydymą.

2014-03-01, 11:07 | IP: *.*.*.*

2014-01-02, 20:09 | IP: *.*.*.*

2013-11-12, 17:31 | IP: 78.60.104.81

Labai ačiū už išgelbėtą mano gyvybę.

2013-02-25, 15:17 | IP: 85.206.69.205

Profesionali, protinga gydytoja.
Kam reikia tūpčiojimų, šyspenėlių ir seiliojimųsi ji gal ir nepatiks, bet savo darbą tikrai išmano, o tai svarbiausia

2013-02-12, 13:16 | IP: 82.135.243.128

Nuostabi gydytoja ir savo srities profesionalė. Nieko nevynioja į vatą - viską išsako aiškiai, suprantamai ir be papildomų išvedžiojimų. Kas nori efektyvios pagalbos, o ne šiaip sugaišti laiko tuščiažodžiavimams, labai tinkanti Gydytoja. Džiaugiuosi, kad esu jos pacientė.

2012-09-23, 19:34 | IP: 77.221.66.57

labai gera gydytoja, labai grazios akys :)
Jei kas nori eiti verkslenti, dejuoti tai ir neikite pas ja, nes nera laiko klausytis...teisingai gydytoja ir daro jei pradeda grieztai kalbeti, as taip pat buciau nelinkusi aimanu klausytis, nes tokios poros lankosi kiekviena diena ir po keleta!!!!mums reikejo pagalbos mes mielai lankomes ir sprendziame problema ir einame tikslo link.
Mylime jus gydytoja !!!!

2012-09-16, 20:50 | IP: 46.249.171.41

puiki savo srities zinove,konkreti,daug nekalba,nes kam to reikia jei jos rankos ir protas atnesa stebuklus.

2011-12-05, 13:24 | IP: *.*.*.*

2011-11-18, 11:55 | IP: 78.63.224.55

Savo srities profesionalė. Labai konkreti, nuoširdi.

2011-10-31, 20:39 | IP: 84.240.5.19

Labai nuostabi gydytoja

2011-07-27, 07:17 | IP: 84.240.53.10

Labai profesionali gydytoja! Rekomenduoju!

2011-04-20, 14:46 | IP: *.*.*.*

2011-01-08, 08:34 | IP: 94.232.224.1

labai gera gydytoja , kaip profesionalas.

2010-10-29, 12:28 | IP: *.*.*.*

2010-09-22, 12:14 | IP: 84.240.41.104

Super gydytoja. Ir visai ne tokia kaip cia raso kai kurie.
Gal is veido atrodo pykta, bet tikrai tokia nera. -

2010-07-09, 20:35 | IP: 78.63.47.31

Kieta moteris, viską išaiaškina ir sako į akis. Man patiko.

2010-06-29, 20:09 | IP: *.*.*.*