Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Motiejūnienė, %

Išduota: 2011-06-28, Nr. MPL-16915, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2011-06-28, Nr. MPL-16915, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2020-08-07, 14:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai norėčiau padėkoti Gydytojai ir jos komandai už sklandžiai praėjusią CP operaciją.
Nors ir sudaro griežtos medikės įspūdį, tačiau mūsų bendravimas buvo malonus ????

2020-05-18, 07:09 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojai už priimtą gimdymą, už profesionalius, teisingus sprendimus. Suprantu, kad daugumai nepatinka šios gydytojos šaltumas ir rimtumas, bet jei mano situacijoje gydytoja nebūtų buvusi griežta ir nebūtų pyktelėjus, nežinau ar dabar sūpuočiau sveiką dukrytę. Tikrai mums kartais reikia gero spyrio, kad pradėtumėme veikti. Ačiū gydytojai už gan lengvą gimdymą bei tolimesnį rūpestį!

2020-05-05, 23:06 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja kad ir priėmė vaiką, tačiau buvo labai grubi, net nesigilino į gimdymo planą, nesiklausė kokį diskomfortą patiriu, neprileido vonios prieš prasidedant gimdymui, sakydama kad nėra laiko.
Duodama keletą “nekonkrečių” užuominų reikalavo atsidėkojimo. Niekam nerekomenduoju pas ją pakliūti gimdymo metu.

2020-01-24, 01:05 | Registruotas lankytojas 6

Patekau pas sia gyd.kai gimdziau,dekui Dievui viskas ivyko greitai ir neteko daug su ja bendrauti. Gyd.labai nemaloni ir netgi grubi,vietoj padrasinimu gimdykloje dar spejo pagasdinti,kad jeigu kazka netaip darysi-kirpsiu! Abejinga ir salta. Tokiems gydytojams tikrai ne su gimdyvemis bendrauti.

2019-11-26, 21:11 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir konkreti gydytoja. Gimdymo metu labai operatyviai reagavo į besikeičiančias aplinkybes ir ėmėsi visų būtinųjų priemonių, kad naujagimė gimtų su kuo mažesne rizika jos sveikatai. Ačiū gydytojai!

2019-11-05, 17:17 | Registruotas lankytojas 1

Po 10 valandų sąrėmių, prasidėjus gimdymo periodui, gimdyvei sunkiai sekėsi gimdyti. To pasekoje gydytoja gimdyvę išvadino tingine, šaukė klausdama ar gimdyvė atėjo gimdyti ar pagulėti, grasino panaudosianti vakuumą, pridurdama, kad pasekmės gali būti žalingos kūdikiui(!) ir pan. Pagalvokim, negi gimdanti moteris nesistengia kiek galėdama pagimdyti? Ar tai normalu išsekusiai moteriai taikyti tokį psichologinį spaudimą... Ar gydytoja neturėtų palaikyti ir motyvuoti gimdančią moterį?

2019-10-28, 18:05 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja visą gimdymą išliko labai rami ir profesionali, puikiai viską paaiškino, be to buvo labai maloni. Po kelių dienų dar atėjo ir į palatą paklausti kaip mums sekasi. Ačiū jums, gydytoja, už puikią pirmo gimdymo patirtį!

2019-08-19, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nesiūlau šios gydytojos!!! Gulint gimdykloje, ji net nepriėjo, nes aš ne pasirūpinau išankstiniu atsidekojimu... Buvo likusi 1.5h iki pamainos pasikeitimo, kai iš jos išgirdau, kad su '' šita'' tegul Viktorija (kitoj pamainoj dirbanti gydytoja) tvarkosi!!! Monstre kažkokia, o ne gydytoja!!!

2019-05-21, 23:30 | Registruotas lankytojas 1

Akušerijos ir ginekologijos klinikoje Antakalnio g. 57, gimdymo metu sveikas, normaliai išsivystęs vaisius, nesant jokių prieržasčių, patyrė sunkią hipoksiją. Gydytoja nesuvaldė situacijos: naujagimė nekvėpavo. Pagal Apgar skalę jos būklė įvertinta 3 balais. Linkėčiau gyd. V. Motiejūnienei susirūpinti dėl profesinės
kompetencijos ir atsakingai elgtis dirbant šį šventą darbą.

2019-04-13, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja akuše-ginekologe. Esu labai patenkinta.

2018-09-29, 00:22 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū gydytoja už pagalbą ir kantrybę gimstant dukrytei :)

2018-08-19, 00:29 | Registruotas lankytojas 4

Jinai gardziai gere kava kaip mano zmona reke is skausmo, Ji yra kalta del musu seimos tragedijos. Ji sugadino musų gyvenimą. Ji žudo dar negimusius. Ji yra kalė

2017-06-06, 21:30 | IP: *.*.*.*
2017-03-23, 22:41 | IP: *.*.*.*
2017-01-09, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Vilma Motiejūnienė nuostabi gydytoja jos deka gime mano sunelis, rupestinga, atsakinga, maloni. Deja nespejau padekoti bet jai didelis Aciu.