Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksej Podkopajev, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14760, Galiojanti

2020-03-07, 19:52 | 1

Noriu padėkoti Gydytojui už išgelbėtą mano dukters ir manau, kad ir mano gyvybę. Lygiai prieš 29 metus (1991.03.07). Dėkoju ir lenkiuosi iki žemės... Profesionalas, puikus žmogus ir superinis jumoro jausmas :)

2020-01-26, 18:18 | 1

niekam nerekomenduoju! atvykau i priimamaji , pasitiko nepatenkitas, uzdavinejo kvailius klausimus, neapziurejo tik isgasdino prieslaikiniu gimdymu! nulis apziuros ir pagalbos!!! blogesnio gydytojo neteko sutikti

2019-10-29, 23:49 | 3

Labai noriu padėkoti šiam gydytojui už sūnų, nes kad ir kaip sunku buvo per gkndymą, bet darė viską, kad jis gimtų. Ir davė patarimus ir visą kitą. Dėl jo bendravimo visiškai jokių problemų nemačiau. Su juo tiesiog reikia mokėt bendraut ir suprasti. Be to tikrai jisai nesicackina ir neguodžia, bet pasako tiesiai šviesiai kaip yra tiesiai į akis ir tiek. O pagalba ir rūpinimasis iš jo yra tikrai

2019-09-28, 14:06 | 1

Gimdžiau savo dukrą pas šį gydytoją. Tikras profesionalas, tik jo dėka pagimdžiau greitai ir sklandžiai. Iškilusias problemas sutvarkė profesionaliai, po gimdymo domėjosi mano sveikata ir jausena. Gimdymo metu juokavo, jo humoras gal ir ne visiems suprantamas, bet mums su vyru jo juokeliai sukūrė tik teigiamą atmosferą.

2019-06-08, 00:55 | 3

Gydytojas su didele patirtimi ir savo srities ekspertas, priėmė mano gimdyma, viskas praėjo sėkmingai ir sklandžiai. Tiesa, humoro jausmas subtilus ir gali būti nevisiems suprantamas, bet mums tai netrukdė :)

2019-05-16, 03:25 | 3

Profesionalus, konkretus gydytojas. Priėmė mano gimdymą, jaućiausi rami ir saugi jo priežiūroje. Aiškių ir konkrečių instrukcijų pagalba greitai ir gana nesunkiai pagimdžiau savo dukrą. Esu jam labai dėkinga už šaltą protą ir aukštą kompetenciją, bei teisingus sprendimus gimdymo metu. Tikras profesionalas.

2019-02-18, 22:46 | 3

Lankausi pas ši gydytoja tik privačiai siaurės miestelyje. Ką galiu pasakyti, einu pas ji jeigu jaučiu kažkokiu problemu, turiu įtarimų, taip, susimoku ne mažai, tačiau papuolu pas ji max per kelias dienas, atlieka VISUS tyrimus, 2 kartus spiralės isemimas įdėjimas, visokie gydymai or tt. Kaip žmogus jis man patinka tuom kad daug nereikalingo ne šneka, ateina , padaro turimus pasako , išrašo ir viskas . Į visus mano klausimus atsako!! Konsultacija nėra tokia brangi, apie 30-40€ bet tyrimai ir evhoskopai ne pigus. Lankausi pas ji jau kokius 7-8 metus. Gimdžiau ne pas ji nes kitoj klinikoj lankiausi būdama nėščia bet jei taip atsitiktų kad reiketu pas ji manau apsidžiaugiau nes tas kratymasis ir sypsojimas gimdymo metu virš manęs nereikalingas butų o tik rami veido išraiška ir profesionalumas. Žodžiu aš esu juo patenkinta, ar dėl to kad einu privačiai ar ne bet man is jo kažkokiu juokelių, sypseneliu nereikia. Man reikia kad butų greitai, profesionaliai ir man suprantama kalba. Visoms rekomenduoju, bent jau kaip pas ginekologą pas ji lankytis. J.P.

2018-12-10, 15:39 | 4

Super gydytojas!!!

2018-11-25, 18:12 | 1

Deja susitikome tada, kai mano siela duzo - suzinojau, kad mano 36 savaites nesiotas vaisius nebegyvas...gydytojas elgesi be galo taktiskai, nesieme bereikalingu vertinimu ir ilgu graudinanciu uzuojautos monologu. Atliko Cezario pjuvi, viskas be komplikaciju. Pagal mano suvokimo galimybes, atsizvelgdamas i emocine busena, paaiskino, kas buvo atlikta operacijos metu, nuramino, kad viskas dar ateityje. Iseidamas is palatos atsiduso ir pasake: visi mes kazka brangaus prarandame...isties. Tik aciu Dievui, kad tokiu momentu salia manes atsirado toks gydytojas-profesionalas. Toms, kam nepatiko gydytojo neva netaktiskas grubus bendravimas, pasakau is asmenines patirties - yra kruva gydytoju akuseriu-ginekologu, kurie jums sypsosis i akis ir jus galvosite, kad viskas gerai. Tik visada turekite salia tokio gydytojo, kaip A. Podkopajev, kontaktus. O svarbiausia spekite pas ji, nes as, deja, nespejau...

2018-11-10, 13:56 | 1

Niekam nerekomenduočiau. Atėjau būdama 38 nėštumo savaitei,atėjau dėl skausmu..kalbejo kaip su šiukšlę ,
Nepagarbiai,su pašaipomis "ko jus cia atejote?skauda?taigi jus nescia aisku skauda! Man idomu kaip jus pagimdysite??ar isvys pgimdysite" ?visą vizitą tik tokios replikos buvo...isejus visa kelia iki namu praverkiau..skausmai taip ir liko,bet nejaugi galima tai kalbet su nestuke,kuri pergyvena ir yra jautresene... labai nepatiko!!!

2018-09-28, 00:13 | 1

As tikrai nerekomenduoju sio gydytojo..... Labai grubus.....

2018-09-14, 13:57 | 3

Labai nemamdagus, grubus gydytojas. Ne tokiam zmogui priimineti gimdymus. Mielas gydytojau, jeigu jau pavargote dirbti si darba, gal pasieskokite kitu alternatyvu arba pailsekite, nesinori tiketi, kad esate tokia bjauri asmenybe.

2018-08-07, 22:32 | 2

Profesionalus gydytojas, gimdziau pas ji, dar likus keliom valandom iki gimdymo pasake kada gimdysiu minutes tikslumu! Bravo!

2018-06-12, 09:32 | 3

be galo grubus ir netaktiskas gydytojas. Aciu uz sveika vaika ir graziai susiuta cezario randa, bet gimdyti pas ji antra karta nenoreciau. Jeigu isvis kada dar isdrisiu galvoti apie antra vaika. Siais laikais niekas moteru taip nebekankina... Sveiki atvyke i 21 amziu, jei netycia ka praleidote.

2018-06-06, 17:42 | 1

Likau labai nepatenkinta tiek vizito kokybe, tiek paskirtu gydymu. Gydytojas atliko mokamus tyrimus, kurie nebuvo reikalingi, ir teko sumokėti didelę sumą. Absurdiškai juokingai reagavo į mano būklę, davė patarimą "tiesiog nesirgti". Kaip specialistas gali taip sakyti? Bendravo nerišliai, buvo sunku suprasti, ką nori pasakyti. Niekam nerekomenduočiau. Po vizito teko eiti pas kitus specialistus, nes gydymas visiškai nesuveikė.