Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksej Podkopajev, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14760, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-30, 19:03 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas, gilinasi i kiekviena situacija. Musu situacijoje reikiamu laiku prieme teisinga sprendima, dekojame jam uz profesionaluma!!!

2020-09-21, 09:27 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas netuščiažodžiauja, tad mėgstančioms mielus pokalbius apie nieką netiks. Mano atveju tai buvo 3 gydytojas, kuris prižiūrėjo mano gimdymą ir lenkiuosi iki žemės už atsakingumą bei šaltą protą. Gydytojas išlaukė tiek kiek reikėjo ir padarė viską kaip profesionalas. Kaip specialistą iš savo pusės rekomenduoju vienareikšmiškai.

2020-07-24, 21:06 | Registruotas lankytojas 2

Geras gydytojas , recomenduočiau savo draugem

2020-03-07, 17:52 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti Gydytojui už išgelbėtą mano dukters ir manau, kad ir mano gyvybę. Lygiai prieš 29 metus (1991.03.07). Dėkoju ir lenkiuosi iki žemės... Profesionalas, puikus žmogus ir superinis jumoro jausmas :)

2020-01-26, 16:18 | Registruotas lankytojas 1

niekam nerekomenduoju! atvykau i priimamaji , pasitiko nepatenkitas, uzdavinejo kvailius klausimus, neapziurejo tik isgasdino prieslaikiniu gimdymu! nulis apziuros ir pagalbos!!! blogesnio gydytojo neteko sutikti

2019-10-29, 21:49 | Registruotas lankytojas 3

Labai noriu padėkoti šiam gydytojui už sūnų, nes kad ir kaip sunku buvo per gkndymą, bet darė viską, kad jis gimtų. Ir davė patarimus ir visą kitą. Dėl jo bendravimo visiškai jokių problemų nemačiau. Su juo tiesiog reikia mokėt bendraut ir suprasti. Be to tikrai jisai nesicackina ir neguodžia, bet pasako tiesiai šviesiai kaip yra tiesiai į akis ir tiek. O pagalba ir rūpinimasis iš jo yra tikrai

2019-09-28, 11:06 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau savo dukrą pas šį gydytoją. Tikras profesionalas, tik jo dėka pagimdžiau greitai ir sklandžiai. Iškilusias problemas sutvarkė profesionaliai, po gimdymo domėjosi mano sveikata ir jausena. Gimdymo metu juokavo, jo humoras gal ir ne visiems suprantamas, bet mums su vyru jo juokeliai sukūrė tik teigiamą atmosferą.

2019-06-07, 21:55 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas su didele patirtimi ir savo srities ekspertas, priėmė mano gimdyma, viskas praėjo sėkmingai ir sklandžiai. Tiesa, humoro jausmas subtilus ir gali būti nevisiems suprantamas, bet mums tai netrukdė :)

2019-05-16, 00:25 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus, konkretus gydytojas. Priėmė mano gimdymą, jaućiausi rami ir saugi jo priežiūroje. Aiškių ir konkrečių instrukcijų pagalba greitai ir gana nesunkiai pagimdžiau savo dukrą. Esu jam labai dėkinga už šaltą protą ir aukštą kompetenciją, bei teisingus sprendimus gimdymo metu. Tikras profesionalas.

2019-02-18, 20:46 | Registruotas lankytojas 3

Lankausi pas ši gydytoja tik privačiai siaurės miestelyje. Ką galiu pasakyti, einu pas ji jeigu jaučiu kažkokiu problemu, turiu įtarimų, taip, susimoku ne mažai, tačiau papuolu pas ji max per kelias dienas, atlieka VISUS tyrimus, 2 kartus spiralės isemimas įdėjimas, visokie gydymai or tt. Kaip žmogus jis man patinka tuom kad daug nereikalingo ne šneka, ateina , padaro turimus pasako , išrašo ir viskas . Į visus mano klausimus atsako!! Konsultacija nėra tokia brangi, apie 30-40€ bet tyrimai ir evhoskopai ne pigus. Lankausi pas ji jau kokius 7-8 metus. Gimdžiau ne pas ji nes kitoj klinikoj lankiausi būdama nėščia bet jei taip atsitiktų kad reiketu pas ji manau apsidžiaugiau nes tas kratymasis ir sypsojimas gimdymo metu virš manęs nereikalingas butų o tik rami veido išraiška ir profesionalumas. Žodžiu aš esu juo patenkinta, ar dėl to kad einu privačiai ar ne bet man is jo kažkokiu juokelių, sypseneliu nereikia. Man reikia kad butų greitai, profesionaliai ir man suprantama kalba. Visoms rekomenduoju, bent jau kaip pas ginekologą pas ji lankytis. J.P.

2018-12-10, 13:39 | Registruotas lankytojas 4

Super gydytojas!!!

2018-11-25, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Deja susitikome tada, kai mano siela duzo - suzinojau, kad mano 36 savaites nesiotas vaisius nebegyvas...gydytojas elgesi be galo taktiskai, nesieme bereikalingu vertinimu ir ilgu graudinanciu uzuojautos monologu. Atliko Cezario pjuvi, viskas be komplikaciju. Pagal mano suvokimo galimybes, atsizvelgdamas i emocine busena, paaiskino, kas buvo atlikta operacijos metu, nuramino, kad viskas dar ateityje. Iseidamas is palatos atsiduso ir pasake: visi mes kazka brangaus prarandame...isties. Tik aciu Dievui, kad tokiu momentu salia manes atsirado toks gydytojas-profesionalas. Toms, kam nepatiko gydytojo neva netaktiskas grubus bendravimas, pasakau is asmenines patirties - yra kruva gydytoju akuseriu-ginekologu, kurie jums sypsosis i akis ir jus galvosite, kad viskas gerai. Tik visada turekite salia tokio gydytojo, kaip A. Podkopajev, kontaktus. O svarbiausia spekite pas ji, nes as, deja, nespejau...

2018-11-10, 11:56 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduočiau. Atėjau būdama 38 nėštumo savaitei,atėjau dėl skausmu..kalbejo kaip su šiukšlę ,
Nepagarbiai,su pašaipomis "ko jus cia atejote?skauda?taigi jus nescia aisku skauda! Man idomu kaip jus pagimdysite??ar isvys pgimdysite" ?visą vizitą tik tokios replikos buvo...isejus visa kelia iki namu praverkiau..skausmai taip ir liko,bet nejaugi galima tai kalbet su nestuke,kuri pergyvena ir yra jautresene... labai nepatiko!!!

2018-09-27, 21:13 | Registruotas lankytojas 1

As tikrai nerekomenduoju sio gydytojo..... Labai grubus.....

2018-09-14, 10:57 | Registruotas lankytojas 3

Labai nemamdagus, grubus gydytojas. Ne tokiam zmogui priimineti gimdymus. Mielas gydytojau, jeigu jau pavargote dirbti si darba, gal pasieskokite kitu alternatyvu arba pailsekite, nesinori tiketi, kad esate tokia bjauri asmenybe.

2018-08-07, 19:32 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus gydytojas, gimdziau pas ji, dar likus keliom valandom iki gimdymo pasake kada gimdysiu minutes tikslumu! Bravo!

2018-06-12, 06:32 | Registruotas lankytojas 3

be galo grubus ir netaktiskas gydytojas. Aciu uz sveika vaika ir graziai susiuta cezario randa, bet gimdyti pas ji antra karta nenoreciau. Jeigu isvis kada dar isdrisiu galvoti apie antra vaika. Siais laikais niekas moteru taip nebekankina... Sveiki atvyke i 21 amziu, jei netycia ka praleidote.

2018-06-06, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Likau labai nepatenkinta tiek vizito kokybe, tiek paskirtu gydymu. Gydytojas atliko mokamus tyrimus, kurie nebuvo reikalingi, ir teko sumokėti didelę sumą. Absurdiškai juokingai reagavo į mano būklę, davė patarimą "tiesiog nesirgti". Kaip specialistas gali taip sakyti? Bendravo nerišliai, buvo sunku suprasti, ką nori pasakyti. Niekam nerekomenduočiau. Po vizito teko eiti pas kitus specialistus, nes gydymas visiškai nesuveikė.

2018-03-11, 19:02 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šį gydytoją antrą vaiką, gimdyčiau ir trečią. Gydytojas labai savotiškas, įdomus humoras, nėra itin švelnus, bet šiaip kai ne vyrą sau renkiesi, tai žiūri tik į profesionalumą. Abu gimdymai praėjo puikiai, nors vienas galėjo baigtis liūdniau. Visada būsiu dėkinga už profesionalumą ir pagalbą ateinant į pasaulį mano vaikams.

2017-11-07, 11:00 | Registruotas lankytojas 1

Žmona pas jį gimdė. Pagimdė normaliai, bet kadangi neatsilyginome iškarto, tai nė vieno žodžio daugiau ir neištarė. Kai atedavo aplankyti, tai į žmoną net nepažiūrėdavo, tik su kita palatoje moterimi bendravo. Išvada: neduodi ne žmogus esi.

2017-09-30, 16:13 | IP: *.*.*.*
2017-05-29, 10:48 | IP: *.*.*.*
2017-05-23, 11:12 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 22:07 | IP: *.*.*.*
2017-01-15, 18:34 | IP: 89.116.38.57

Puikus gydytojas su nestandartiniu humoro jausmu, kuris gimdymo metu zada prota. Labai aukstas profesionalas, jo padaryto cezario pjuvio vieta beveik nesimato jau 3 savaites begyje (nors pas mane viskas blogai gija), be to jau pirma savaite galejau aktyviai viska daryti namuose beveik be apribojimu skausmu! Sekancius savo vaikus gimdysiu butinai su Alekseju!

2017-01-09, 16:04 | IP: *.*.*.*
2016-12-23, 14:53 | IP: 188.69.194.76

Teko gimdyti pas šį gydytoją. Labai keistas bendravimas, mažai kalba, nepasakoja nepaaiškina visko išsamiai, pasirodė piktokas. Gerai kad akušerė buvo puiki, ji viską paaiškino, kas ir kaip, kodėl taip reikia daryti, kaip geriau. Labai jai dėkinga. O gydytojo net bijojosi klausti, toks rūstus.

2016-11-27, 11:43 | IP: *.*.*.*
2016-11-25, 23:52 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-11-21, 22:28 | IP: *.*.*.*
2016-10-29, 20:07 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai geras, aciu jums uz viska.

2016-06-22, 06:00 | IP: 79.132.168.137

Daktaraa iš didžiosios raidės. Labai džiaugiuosi jį atradusi. Tik jo dėka sėkmingai gimė mano dukrytė ,o ir pati po operacijos jaučiausi puikiai.

2015-08-25, 12:34 | IP: *.*.*.*

2014-10-18, 18:42 | IP: 84.240.34.65

Daktare,
kaip ir pirma karta (pries 4.5 metus), taip ir siom dienom (kai ir vel musu sunelis isvydo si pasauli) sis Daktaras padare visa savo darba nepriekaistingai.Didziulis Aciu Daktarui, ir Didziulis Aciu, kad dar turime Lietuvoje tokiu Daktaru!!!O.K.

2014-04-21, 18:21 | IP: 78.56.137.204

Nuostabus gydytojas! Labai šaunus žmogus. Puikiai išmano savo darbą. Pareigas atlieka atsakingai, maloniai bendrauja, negaili patarimų. Kompetentingas savo srities specialistas.

2014-03-20, 08:04 | IP: 78.56.72.9

As ir vyras esame be galo dekingi siam nuostabiam gydytojui, kuris profesionaliai padejo i si pasauli ateiti musu nuostabiai dukrytei.

2014-03-06, 11:31 | IP: 78.63.204.148

Labai profesionalus, turintis daug žinių ir sugebantis priimti svarbius sprendimus gydytojas. Pas jį pati du karts gimdžiau ir kitoms galiu rekomenduoti. Tai gydytojas, kuris kai reikia skubiai ir greitai priimti sprendima - nepanikuoja ir sprendimus priima. Turi gera humoro jausma, negasdina moterų medicininiais terminais ir galimomis grėsmėmis nors jos gali būti ir labai realios ir čia pat). Labai šaunu, kad jis ne naturalistas ir dėl kažkokių idėjų moterims neleidžia kankintis ar rizikuoti vaikučio gyvybe. Šiam gydytojui tik DIDELIS AČIŪ. Daugiau tokių gydytojų reikėtų.

2014-01-12, 21:21 | IP: 78.56.169.241

Tikras profesionalas.

2014-01-04, 01:12 | IP: 84.55.59.151

Profisionalas!!!! gal but jo bendravimo igudziai ne visiems patinka, taciau pokalbiai ir nera jo sritis!Labai geras daktaras!!!! Rekomenduoju!!!

2013-10-26, 10:26 | IP: 78.60.35.214

LABAI LABAI ačiū šiam Gydytojui už sūnelio gimimą!!!
Tikrai profesionalus savo srities specialistas. Pradžioje gal kiek keistas pasirodė savotiškas jo bendravimo stilius - pirmą kartą susitikus buvo nelabai kalbus, gan sausokai atsakydavo į klausimus, bet vėliau tikrai įsitikinau, kad tai labai šaunus žmogus! Dar kartą A Č I Ū !!! N. P.

2013-08-17, 12:50 | IP: 78.56.174.233

Šiam gydytojui esu dėkinga už dvi gyvybes - dukrytės ir savo..ištikus labai retai ir rimtai komplikacijai, su kuria neteko girdėti laimingų atvejų, šis gydytojas išgelbėjo mano gyvybę ir išsaugojo gimdą...Ir tai netelpa į begalinį AČIŪ! Tai gydytojas iš didžiosios raidės, jo profesionalumas neabejotinas!

2013-04-22, 07:14 | IP: *.*.*.*

2013-03-22, 19:50 | IP: 5.20.180.250

Aleksej aciu uz lengva gimdyma, prieziuaugiau tokiu gydytoju.

2012-04-27, 22:03 | IP: *.*.*.*

2012-02-07, 13:52 | IP: 188.69.227.141

Gimdziau pas si gydytoja, Nesitariau, taip tiesiog papuole. Tikrai profesionalus, na gal siek tiek idomus jo kartais humoro jausmas :), bet kas liecia profesine puse, tai tikrai viskas gerai.

2011-07-25, 12:11 | IP: 88.118.2.153

Atsitiktinai pataikiau pas ji gimdyti. Nedavem jokiu pakisu, taciau gydytojas visa laika buvo labai malonus. Kai nesiseke stumti, pats nusluoste nuo veido prakaita, nuramino. Tada prieme sprendima po kurio mano dukrele gime po 3min.
Mane kirpo, ir kai po 6sav apsilankiau pas savo ginekologe, ji net paklause koks gydytojas taip graziai pasidarbavo... Aciu jam labai!!!

2011-04-14, 18:12 | IP: 88.223.26.126

profesionalus gydytojas.

2010-11-16, 16:04 | IP: 84.240.43.83

Teigiamas daktaras - visada nuramina ir palaiko. Profesionalus, savo srities specialistas.