Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Liminovičienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02334, Galiojanti

2018-12-17, 18:33 | 2

Kai išgirsti frazę "reabilitacijos nerašysiu, jūs jauna, pati kažkur susirasit"... Tai net nežinau kam tas gydytojas, jei pats gali viską susirast. Labai nuvylė, apsunkino ir prailgino ieškojimą kaip išspręsti mano problemą.

2018-11-13, 11:00 | 2

Nerekomenduočiau tikrai. Į mrt nuotrauka net neužmetė akies - man sako neidomu, svarbu kas parašyta nuotraukos aprašyme. Atsakymai bendrom frazem - visi jūsų metų turi problemu su stuburu, mankštytės, masažiukai. Kai pradedi klausti kas kaip ir kodėl - staigiai supyksta, pradeda išvedžiojimus, ui. Nemandagi ir pikta.

2018-08-29, 13:07 | 4

Puiki, maloni gydytoja, labai operatyvi ir konkreti, greitai suprato problemą, ką patvirtino ir papildomi tyrimai. Džiaugiuosi pas ją pakliuvusi ir tikrai labai rekomenduoju. Negaliu suprasti iš kur čia tie neigiami komentarai. Kas dėl laukimo, tai tikrai reikėjo palaukti kol priims, bet paskui ir man skyrė daug laiko, todėl visai nepikta.

2018-07-03, 09:18 | 6

Būklę įvertino atmestinai, tačiau reikalingus tyrimus paskyrė, teko išklausyti ir ne visai etiškų komentarų... Bendra savijauta po vizito nei šiokia nei tokia, gydytoja savo darbą kaip ir atliko, bet kitą kartą rinkčiausi kitą specialistą

2018-06-12, 14:15 | 1

Labai kvalifikuotas specialistas, man buvo diagnozuota epilepsija (kažkados seniai viena gydytoja tai nustate), nu ir teko man 5 metus gerti psihotropinius vaistus. Kol neatėjau pas A.Liminovičienė (akliai pasirinkau pas ją užsirašyti), tyrimais įrodė kad man nereikia tu vaistu apskritai gerti, nes tai ne mano atvejis.

2017-11-09, 18:36 | IP: 213.226.165.134

Labai gera kvalifikuota gydytoja.

2017-03-09, 10:07 | 2

Nieko dar neisgyde. Visi jos pacientai mirsta. O jeigu pazymos kokios ar grupes reikia -viskas uz pinigus. Be pinigu serganciam vaikui net parasys kad sveikas . Fu. Slykstu.

2016-09-19, 11:26 | IP: *.*.*.*
2014-01-20, 11:42 | IP: 188.69.209.52

Labai maloni silta ir pakankamai profesionali gydytoja!

Esate Audronė Liminovičienė?
2013-01-31, 14:42 | IP: 82.135.214.228

Labai rūpestinga, maloni, profesionali. Superinė gydytoja.

Esate Audronė Liminovičienė?