Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Dainius, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05000, Galiojanti

2019-08-16, 00:30 | 1

Gydytojas daug kalbėjo...., taip ,,pridengdamas" savo neveiksnumą... Niekam nerekomenduočiau, gydytojas labai nemalonus ir dirba (negydo) atsainiai.

2018-03-22, 17:03 | 4

Malonus gydytojas, skirtą laiką praplepėjoms apie keliones, atostogas... Kas liečia problemą, sutiko su tuo, ką aš pasakiau (t.y. sau diagnozavau). Kam tada gydytojas? Paplepėjom kaip su draugu, išrašė vaistų, kurių jau niekas nenaudoja (ačiū šeimos daktarui už paprotinimą) ir tiek žinių.

2018-03-05, 17:56 | 1

Kai po sunkaus priepuolio atvežė mano vyrą į ligoninę - jis buvo beviltiškoje situacijoje. Kai išleido iš reanimacijos mano vyras visiškai nesiorientavo aplinkoje, buvo labai sunkios būklės. Jį gydęs gyd. K.Dainius nustatė tikslią diagnozę ir išgydė.
Labai dėkoju gyd. K.Dainiui už rūpestingumą, jo jumoro jausmą, parodytą jautrumą bei vyro išgydymą.

2017-04-28, 23:05 | IP: *.*.*.*
2017-04-01, 23:21 | IP: *.*.*.*
2016-01-23, 19:03 | IP: *.*.*.*
2013-10-08, 11:05 | IP: 62.80.225.93

RUPESTINGAS , ATSAKINGAS,SUPRANTANTIS SAVO DARBA .JO SUTEIKTOS PAGALBOS DEKA- SIANDIENA ESU GYVA

Esate Kęstutis Dainius?
2012-09-27, 14:59 | IP: *.*.*.*