Pacientai, kurie rekomenduoja Valentina Stankevičienė, %

Išduota: 2007-01-23, Nr. MPL-09040, Galiojanti

Stankevičienė Valentina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stankevičienė Valentina?

2.1

2019-04-01, 17:01 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją tik dėl to, kad buvau susirgus gripu ir reikėjo išsiimti nedarbingumo pažymėjimą. Tuo pačiu metu paprašiau jos siuntimo pas neurologą, nes turiu problemų su nugara. Žinoma, gydytoja parašė man siuntimą pas neurologą, bet į tai, kad man kyla problemos dėl nugaros per daug nesigilino. Užuot pasigilinus į tas problemas, dėl kurių aš pas ją atėjau, pradėjo ieškoti kitų: išrašė siuntimą pasidaryti kraujo tyrimus ir išsitirti šlapimą. Gripo ligos metu ėjau ir dariausi tuos tyrimus. Grįžus pas ją prasitęsti/užsidaryti nedarbingumo pažymėjimo, ji nebeklausė manęs apie mano nugarą, bet pasakė apie šlapimo turimų rezultatus ir išrašė siuntimą pakartoti šį tyrimą. MAN TO TYRIMO DĖL ŠLAPIMO NEREIKIA, NES aš visą gyvenimą gyvenu su šiokiom tokiom problemom dėl šlapinimosi (nėra jokio uždegimo, nejaučiu nei skausmo, nei perštėjimo šlapinantis, tiesiog dažnai lakstau į tualetą ir šlapime rado vos vos nuo normos nukrypusius baltuosius kūnelius). Kiek esu dėl to tyrusis, nei vienas gydytojas nesigilino į tai, nes man visi sakydavo, kad tai yra normalu (spėlioja, kad galbūt genetika). Aš pati dėl to jokio komplekso nejaučiu, man viskas dėl to gerai. Kas man labiausiai nepatiko pas šią gydytoją, tai kad aš ateinu pas ją dėl tam tikrų problemų, kurie man RŪPI LABIAU nei šlapimas, o ji man ieško visai kitų su mano aiškiom problemom nesusijusių dalykų. Kaip sakant: ieško problemų lygioj vietoj. Ir dar tas jos grubus elgesys... Nerekomenduoju šios gydytojos niekam!

2017-12-16, 21:00 | 3

Lankausi pas šią gydytoją jau ilgai ir nieko blogo negalėčiau pasakyti. Kaip ir visi,kartais būna "nenuotaikoj", pavargusi, ir tai suprantama, žmogiška, kai yra didelis darbo krūvis... Bet visada paskirdavo visus reikalingus tyrimus ir gydymą. Ačiū už rūpestį. Sveikatos Jums.

2016-11-04, 22:38 | IP: *.*.*.*
2015-07-13, 23:40 | IP: *.*.*.*