Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Keina, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14697, Galiojanti

2.1

2019-06-05, 15:59 | 1

Neesu buvus sujautrinta gydytojo iki ašarų. Šįkart buvau, tad nepatingėsiu, bet įspėsiu, nė lito ir nė minutės neskirčiau šiam gydytojui nei valstybiniam, nei privačiam gydymo sektoriuje. Likau pasibaisėjus, kelis metus vargstu su urologine liga, jam nepatiko, kad per tą laiką kreipiausi į jo kolegas poliklinikoj, iškart paklausė ko čia vaikštau per įvairius gydytojus. Ko einu, nes jam nemoka. Prašiau nesigilinti į šią temą. Su patyčia paprašė įvardinti simptomus, tyrimų atsakymus mintinai (ko neturėčiau žinoti), aš juos imu mokamus ir iš principo prieš kliento vizitą arba per jį turėtų bent pasidomėti kokie tyrimai buvo atlikti, kokie specialistai aplankyti, kad atrasti ligos priežastį. Vengia akių kontakto, kartoja tuos pat žodžius ir kaip gydytojas, mano nuomone, yra labai netaktiškas ir neprofesionalus, kas baisiausia, be jokio noro padėti pacientui. Pasakė jog jis neturi ką gydyti. Žolelių eik nusipirk, daug žmonių su šia diagnoze gyvena, nemiršta, tad ir aš nepamirsiu. Pasakiau, jog aš tam ir atvykau, kad noriu įveikti ją, dešimtį kartų pakartojo, jog jis NEŽINO nei kodėl kas yra, nei kaip tą gydyti ir neesąs Dievas. Cituoju. Tokios nejautros žmogui neesu gyvenime mačius, mano nuomone, tai itin konfliktiškas gydytojas. Echoskopavo vidaus organus tiek stipriai spausdamas aparato galvutę į kūną, kad vos iškentėjau. Kai pasakė, jog gydymo man nėra, galiu eiti, aš pasakiau, kad nejau aš laukiau vizito pas jus, kad išgirsti 100 kart “nežinau”? Sako paskaityk google, ten visko pilna ir neprievartauk manęs!! Cituoju!

2019-04-02, 18:11 | 1

Jam pacientas yra visiškai neįdomus, vien jo pozicija, išeinant apsilankiusiam pacientui jau rėkia iš savo sėdimosios vietos “kitaaaaas”. Labai nerekomenduoju atsidurti pas šį žmogų, kuris nebeturi visiškai jokios motyvacijos savo darbe. Bei gi ir elementaraus žmogiškumo. Labai liūdna.

2019-02-14, 16:12 | 1

Nesu gyvenime rašęs apie gydytojus komentaro ir esu pakankamai tolerantiškas gydytojų atžvilgiu. Bet vizito pas šį gydytoją klausinėjau tik aš, o atsakymai (nemeluosiu, apie 20 kartų) buvo žodis NEŽINAU. galų gale su sesele pasijuokė, kad mano amžius per jaunas PSA tyrimui ir pasiūlė: nieko tau čia nėra, eik pas onkologus jei nori. Vyrai, atidžiai rinkitės gydytojus!

2019-02-08, 08:14 | 2

Sutareme su gydytoju del sekancio apziuros. Sekancios apziuros metu gyd. Keina kazka sumurmejo apie gydyma. Mazdaug jei eisi pas mane i kt ligonine tada pilna nejautra ir kaina pasake aiskiai 200eur. Nors mano operacojai nebuna kitokios nejautros. Nors ejau su siuntimu. Ir pasidomejes ir nuejes pas kita urologa tai issiaiskinau. Zodziu gyd sukcius ir labai greit nori su pacientu uzbaigti reikalus. Nerekomenduoju. Kaip sakant jei nesupranti ir nenori, kad gyd. reik "tept" Tai pasake aiskiai per aplinkui kad butina tept. Zodziu sovietinis palikimas. Gaila

2018-10-17, 12:40 | 1

Šio gydytojo nerekomenduočiau nei artimam, nei tolimam. Žmogus aplaidžiai dirbantis savo darbą, nesigilinantis į problemą, besistengiantis kuo greičiau "užraukti" reikalą. Tai, jog šis gydytojas yra nepatikimas liudija tai, jog pas jį nėra eilių... Iš pradžių apsidžiaugiau tą pačią dieną gavęs nukreipimą, bet po to supratau dėl ko... Nors sirgau (kaip netrukus paaiškėjo) prostatitu, Keina išrašė NIMESILIO (atkreipiu dėmesį) ir PROSTAVIT, sakydamas, "gal jums prostatitas":)) Žodžiu, šis žmogus turėtų nebedirbti subtilioje urologijos srityje ir nekompromituoti gydytojo profesijos.