Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Jasaitienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2005-12-19, Nr. MPL-07712, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

2021-07-24, 01:13 | Registruotas lankytojas 1

Jei gydytoja, apsirengusi kaip kosmonautas, su pilna apsauga (vienkartinis chalatas, kepurė, skydelis, respiratorius, pirštinės) apžiūri paciento bėrimus per du metrus nuo jo, visiškai vengdama kontakto (tiesiog paniška kovido baimė), gal tiesiog reikėtų jai nedirbti to darbo?.. Juolab, kad naudos iš mokamos konsultacijos jokios. Vien sugaištas laikas ir į balą išmesti pinigai. O popieriuko su išvadomis ir rekomenacijomis teko laukti kone pusvalandį. Kai tuo tarpu visi gydytojai toje pačioje klinikoje moka naudotis kompiuteriu. Ir gaila, kad neperskaičiau atsiliepimų anksčiau, nes žodis žodin galėčiau parašyt tą patį apie "mokslo daktarės" kompetenciją.... NEREKOMENDUOJU!!!

2021-04-27, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Du tūkstančiai dvidešimt pirmų metų balandžio mėn. dvidešimtą dieną, prieš apsilankant pas gydytoją Daivą Jasaitienę, paskaičiau atsiliepimus .Didžioji dalis jų buvo neigiami. Tačiau susipažinęs su mokslų daktaro laipsnį turinčios Daivos Jasaitienės kvalifikacijos tobulinimosi duomenimis, nepatikėjau klijantų išreikšta nuomone, apie gydytojos elgesį su paciantais. Gydytoja įgijusi mokslų daktaro laipsnį, kvalifikaciją tobulino apie penkiolikoje Europos valstybių, maniau gausiu tikrai išsamų atsakymą į savo problemą [kūno išbėrimai]. Pasirodo klydau. Kabinete bendravome apie dešimt minučių .Paaiškinau, kad naktį tiek aš, tiek žmona negalime užmigti nuo niežėjimo. . Buvau apžiūrimas vizualiai dviejų metrų atstumu be jokių papildomų priemonių. Gydytojos atsakymas buvo trumpas, išbėrimai nėra būdingi niežams ir aš nieko negaliu padėti. Man paklausus kas gali padėti, atlikti išsamų tyrimą nustatyti tikslią diagnozę, man buvo atsakyta, kreiptis į šeimos gydytoją, gauti siuntimą pas psichiatrą, trenkė durimis ir iš kabineto išėjo. Likau šokiruotas tokiu atsakymu. Tik pareikalavus sesutės buvo išrašytas siuntimas šeimos gydytojui.
Esu žmogus garbingo amžiaus, visa darbinė veikla penkiasdešimt septyni metai praėjo bendraujant su žmonėmis, mano darbas susijas tiesiogiai su klijantais, teko bendrauti su įvairių profesijų žmonėmis, tame tarpe ir su medikais turinčius mokslinius laipsnius, tačiau tokio akibrokšto sutikti neteko .Ar gali psichiatras nustatyti odos susirgimus, jų priežastis, aš labai abejočiau, mano galva tai ne jo kompetencija. Sunku patikėti, kad šiais laikais, kai klijantų aptarnavimo kokybė tokia svarbi, ši daktarė turinti mokslinį laipsnį, sėkmingai dirba, ir dar privačioje klinikoje. Jos elgesiu, nepagarba esu įžeistas kaip Lietuvos pilietis. Svarstau galimybę, kreiptis į sveikatos ministrą, informuodamas apie šios daktarės netinkamą elgesį, kuriuo žemina kitus specialistus ir paciantus, . Toks gydytojos atsakymas į mano problemas manęs netenkina. Nerekomenduočiau į ją kreiptis.

2021-04-27, 09:39 | Registruotas lankytojas 1

Kažkoks siaubas ne vizitas! Atėjau dėl maziuko apgamiuko pašalinimui ,tai visais būdais stengėsi nedaryti savo darbo, kalbėjo,kad nuo nuskausminamųjų galima numirti ,nuo tu kur dantis tvarko !!! Paklausus tai ar šalinam, stovi rankas sudėjus ir dūsauja , nesupratau kodel ėjau išvis ir kaip taip įmanoma !!

2021-04-03, 13:13 | Registruotas lankytojas 2

Iki paskirto vizito likus 1 val. ir 40 min.,gydytojos asistentė paskambino ir pasakė, jog gydytoja baiginėja ir norėtų namo, todėl pasiūlė atvykti anksčiau. Pasakius, jog atvykstame iš kito miesto, davė valandą ir atvykus į miestą negastroliuoti. Kadangi kompetencijų įvertinti nepavyko, tai galiu įvertinti tik takto ir kultūros stygių. Nerekomenduoju registruotis šeštadieniais, nes gydytoja jais labai namo nori. Liūdna.

2021-03-10, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau,labai daug blogų atsiliepimų prieš vizitą,bet nuvykus visiškai pakeičiau savo nuomonę. Labai maloni,išmananti savo darbą ,taktiška ir draugišką gydytoja. Tikrai rekomenduoju,ir nekreipkit dėmesio į visus neigiamus atsiliepimus prieš vizitą. Tikrai neverta. Geriau patys spręskite po vizito.

2020-08-07, 06:39 | Registruotas lankytojas 1

Visu 100proc. NEREKOMENDUOJU šitos gydytojos niekam.
Neikit, nes iššvaistysit pinigus ir vis tiek ieškosit kito specialisto!

2020-06-25, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Med. M. Dr., Docentės Daivos Jasaitienės nerekomenduoju. Nepatiko bendravimas. Vaizdas toks, kad aš pati daugiau žinau, nei gydytoja. Patarimo jokio. Jeigu pasakai, kad yra gydymo būdas ir toks, ir kitoks, tai kažkaip pats ir nuspresk, kaip čia tau pasigydyti. Gerai, kad problema nedidelė. Išrašė receptukus ir ate. Susimokėjau ir išėjau,

2018-12-10, 20:46 | Registruotas lankytojas 5

Pasikartosiu, bet gaila tikrai, kad nepaskaiciau anksciau atsiliepimu. Ejau is reikalo ir tiek. Be jokio pagrindo reikejo 2 sav gyventi baimeje ir laukti biopsijos atsakymo, kuris, aciu Dievui, buvo palankus man. Jokios konsultacijos, tik komentaru metymas. Jokiu patarimu, tikslesniu paaiskinimu, net su klinikos personalu elgesi nenormaliai, baisiai pasikelus, tokia pasiepianti. Neduok die daugiau reikalu su tokia medike.

2018-11-30, 21:01 | Registruotas lankytojas 1

Pritariu daugumos nuomonei ir labai gailiuosi, kad pries apsilankant pas sia gydytoja nepaskaiciau atsiliepimu. Kolkas dar nera teke sutikti labiau nemokancios bendrauti gydytojos. Siandien lankaiusi pas sia gydytoja del apgamu salinimo ir 3 kartus norejau apsisukti ir trenkusi durimis iseiti, taciau neturejau prabangos keisti planu ir salinima visgi atlikau. Neslepsiu, po labai nemalonaus pokalbio, tikrai labai bijojau, kad butent si gydytoja man atliks salinima. Kolkas darbui priekaistu neturiu, kadangi salinimo vietos siuo metu uzklijuotos, todel labai sunku pasakyti del atlikto darbo kokybes, taciau bendravimo prasme esu pakraupusi. Sunku patiketi, kad siais laikais, kai klientu aptarnavimo kokybe tokia svarbi, si gydytoja sekmingai dirba, juolab, kad klinika privati. Kadangi esu neprotinga, gydytoja ragino salinimo visgi neatlikti ("tai gal jus visgi nesalinkit tu apgamu, jeigu neuztenka proto prisimiimti atsakomybes" - gydytojos zodziai mano adresu). Kitavertus, gydytoja turbut reiketu vertinti uz darbo kokybe, taciau ir sioje srityje abejociau gydytojos kompetencija. Pirmojo vizito metu gydytoja ivertimo apgamus kazkokiu aparateliu (tikrai neivardinsiu kokiu, kadangi nieko bendra su medicina neturiu, as finansininke ir medicininiu terminu, labai atsiprasau, taciau nezinau). Gydytoja: "Atrodo, kad nieko cia blogo tam apgamui galim salinti ir viskas" - toks buvo gydytojos ivertinimas pirmojo vizito metu. Uz ivertinima sumokejau 24 eur. Apgamu salinimo diena paklausiau gydytojos kokiu budu salins, ar bus pjuvis. Gydytoja: "Nezinau, kaip norit. Jeigu norit, kad apgama siustume istyrimui tai tada pjausim, jeigu galvojat kad nereikia, tada lazeriu. Jeigu siusim istyrimui dar kainuos apie 80 eur". Visu pirma, uz ivertinima as jau sumokejau, kuris, matyt, nieko vertas (aisku, tik pagalvojau savy ir nurijau). Antra, is gydytojos labai noretusi konkretumo ir uztikrintumo, paaiskinimo kas butu jeigu butu. Is kur man zinoti, kaip elgtis, noretusi patarimo ir paaiskinimo, o ne priminimo, kad as pati prisiimu atsakomybe, todel neturiu teises veliau tureti pretenziju. Vizitas pas sia gydytoja buvo labai itemptas ir nemalonus. Gydytoja labai pasiputusi, nemandagi, zemina kitus specialistus ir pacientus. Geda Kuncu klinikai del sios gydytojos!

2018-08-03, 05:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-12, 20:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-12, 12:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-17, 22:59 | IP: *.*.*.*
2017-05-09, 19:34 | IP: *.*.*.*
2017-01-02, 15:37 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.