Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Jasaitienė, %

Registracija čia ir dabar
Klaipėdos Affidea klinika
Licencijos

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2005-12-19, Nr. MPL-07712, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

67.6% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

60.7% Complete
3

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

54.2% Complete
2.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

49.6% Complete
2.5

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

53.3% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

55.2% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

57.2% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Klaipėdos Affidea klinika
Pacientų atsiliepimai
2023-10-05, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Padėka nuo paciento Alberto. Rūpestinga specialistė! Ačiū!

2023-08-29, 12:55 | Registruotas lankytojas 2

Nustato diagnoze neatlikusi tyrimu. Sedi 2metru atstumu. Gydimas visiskai netiko.

2023-03-09, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

NEREKOMENDUOJU! Gydytoja apžiūrėjo per 2 metrų atstumą, paskyrė biopsiją, išėjau iš darbo, kad ją atlikčiau, o atvykus nusprendė, kad tyrimo nereikia.. staiga pasimetė savo pačios sprendimuose ir sugadino man dieną. Nemaloni, paskyrė ‘gydymą’ Bepantenu, kuris būtų aiškus ir neturinčiam medicinos diplomo, tik bėda, kad neveiksmingas. Deja gydytoja nieko geresnio nepasiūlė. Negaiškite laiko

2023-01-12, 15:25 | Registruotas lankytojas 3

Vizitas buvo Šiauliuose Senojo bokšto klinikoje. 2023m. sausio pradžioje. Labai nemaloniai bendrauja su pacientais, atsakinėdama rėkia ir pyksta, siūlo kreiptis pas psichiatrą. Apžiūri iš tolo pacientą. Apkaltina, ko anksciau nesikreipėte į gydytoją (bet ji gydytoja ir pas ją kreipėmės), todėl tokie komentarai žeidžia pacientą. Visiškai nemaloniai bendrauja, ir dar su pacientais, kurie susimoka už vizitą privačioje klinikoje. Prirašo vaistų, kurių vartojimo lapeliuose nurodyta vaistą vartoti visai kitokiomis dozėmis, skiriasi net laikas, gydytoja sako vartoti vakare, o vaisto lapelyje nurodyta ryte gerti. Labai keista, kad tokie gydytojai dirba su žmonėmis, tokie tik lavonineje arba su laboratorijos žiurkėmis turėtų dirbti. Niekam nerekomenduoju.

2022-09-18, 22:31 | Registruotas lankytojas 1

Rugsėjo 3 d. ligonis buvo atveštas į marijampolės priėmimo skyrių. Iš ten perkeltas į 2 vidaus skyrių. Papuolėm į Jasaitienės palatą. Pirminė jos diagnozė buvo nustatyta tokia šlapumo takų infekcija. Ligonis buvo "gydomas" 7 dienas. Skyriui pasigavo kovidą. Kurio gydytoja nesugebėjo nuststyti. Kovido testą tėčiui padariau pati atėjus į palatą. Buvo paprašyta gydytojos atlikti plaučių nuotrauką. Jasaitienė nesiuntė. Po dviejų dienų buvo vėl paprašyta. Ligoninis silpo tiesiog akyse. Dar po dviejų dienų paprašyta buvo vėl plaučių nuotrauką padaryti. Tą penktadienį prašiau net tris kartus. Deja... buvom išleisti namo su uždegiminiu krauju,ligonis buvo nusilpęs. Po paros atsiradom kauno antroje ligoninė kovidinem skyriui su sunkiom komplikacijom. Infekcinis plaučių uždegimas. Pas tokią gydytoją NEREKOMENDUOJU niekam papulti. Pabrėžiu antras vidaus skyrius gyd. Jasaitienė. Esam su komplikacijom.Neleiskit tokiai gydytojai net pirštu prisiliesti prie savo brangaus ir artimo žmogaus.

2022-06-01, 14:13 | Registruotas lankytojas 3

Netaktiška gydytoja, nesupratau ar nelabai moka bendrauti ar tai visgi arogancija. Gydytoja bijojo prieiti arčiau, bendravimas vyko dviejų metrų atstumu. Situaciją sušvelnino tik labai maloni seselė.

2022-05-19, 09:01 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Buvau apsilankyme 2022m vasario mėnesį. Ant rankų pradėjo darytis žaizdos, jas niežtėti. Apsikankymo metu gydytoja stovėjo su visa pilna apranga apsaugai nuo covid per du metrus ir iš tolo prašė ištiesti rankas ir parodyti. Gavau atsakyma “kai nebekišiu rankų po vandeniu tiek dažnai praeis” ir išrašė receptą tepaliukui,kuris visiškai jokio poveikio ir naudos nedavė. Be to rašant receptą turėjau laukti koridoriuje. Vizitas už max 7minutes buvo 70€. Apsilankius pas kitą specialistą nustatyta žvyneline,kuri jau įsipletė per tą laiką ir į kitas kūno vietas, paskirtas gydymas ir išrašyti vaistai. Nerekomeduoju.

2021-10-28, 19:36 | Registruotas lankytojas 4

Vizito laukiau tris menesius. Prie kabineto laukiau gera valanda. Uz duru, be manes, pas sia gydytoja lauke dar penki zmones. Zinia, kad siuo pandeminiu laikotarpiu tokiu eiliu negali buti (kitur eiliu nera). Sesele tik paeme tyrimus, o uzdavus klausima, gydytoja i ji atsakyti nesiteike - del to liepe registruotis is naujo!
Paprastai gydytojai klausia "kuo (dar) skundziates?", "gal dar kazkas?.." O gyd. Jasaitiene dirba kitaip - vienas klausimas (i kuri nebutinai bus atsakyta) ir nurodo i duris!
Arogantiska, nemaloni ir nekulturinga moteris. Pavadinti gydytoja net nelabai iseina.
Katastrofiskai truksta specialistu, todel ir dirba tokia "ponia daktare".
Nerekomenduociau niekam.

2021-09-16, 14:24 | Registruotas lankytojas 4

Pribloškė savo arogancija ir abejingumu.
Turėjau tris konkrečius klausimus, bet gydytoja iš karto pareiškė: "vienas vizitas - vienas klausimas".
Apžiūrai sugaišo penkias minutes, dar tiek pat laiko moralizavo ir ginčyjosi, kad apie kitas mano problemas nekalbės, o su kitu klausimu liepė ateiti po mėnesio. Kai pasakiau, kad turiu dar dešimt minučių man skirto laiko (iš viso duota 20 min.), pareiškė, kad "likęs laikas skirtas jai - surašyti informaciją į kompiuterį, juk nerašys naktį!" Žodžiu, buvau neišklausyta ir išprašyta lauk!
Gydytoja arogantiška ir visiškai abejinga savo pacientams. Nerekomenduočiau niekam.

2021-08-10, 16:25 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja jautri, atsakinga, viską išsamiai paaiškinanti, neskubanti atsikratyti pacientu, kaip ne kurie:) Esu labai patenkinta vizitu, todėl ir rašau atsiliepimą:)

2021-07-24, 01:13 | Registruotas lankytojas 1

Jei gydytoja, apsirengusi kaip kosmonautas, su pilna apsauga (vienkartinis chalatas, kepurė, skydelis, respiratorius, pirštinės) apžiūri paciento bėrimus per du metrus nuo jo, visiškai vengdama kontakto (tiesiog paniška kovido baimė), gal tiesiog reikėtų jai nedirbti to darbo?.. Juolab, kad naudos iš mokamos konsultacijos jokios. Vien sugaištas laikas ir į balą išmesti pinigai. O popieriuko su išvadomis ir rekomenacijomis teko laukti kone pusvalandį. Kai tuo tarpu visi gydytojai toje pačioje klinikoje moka naudotis kompiuteriu. Ir gaila, kad neperskaičiau atsiliepimų anksčiau, nes žodis žodin galėčiau parašyt tą patį apie "mokslo daktarės" kompetenciją.... NEREKOMENDUOJU!!!

2021-04-27, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Du tūkstančiai dvidešimt pirmų metų balandžio mėn. dvidešimtą dieną, prieš apsilankant pas gydytoją Daivą Jasaitienę, paskaičiau atsiliepimus .Didžioji dalis jų buvo neigiami. Tačiau susipažinęs su mokslų daktaro laipsnį turinčios Daivos Jasaitienės kvalifikacijos tobulinimosi duomenimis, nepatikėjau klijantų išreikšta nuomone, apie gydytojos elgesį su paciantais. Gydytoja įgijusi mokslų daktaro laipsnį, kvalifikaciją tobulino apie penkiolikoje Europos valstybių, maniau gausiu tikrai išsamų atsakymą į savo problemą [kūno išbėrimai]. Pasirodo klydau. Kabinete bendravome apie dešimt minučių .Paaiškinau, kad naktį tiek aš, tiek žmona negalime užmigti nuo niežėjimo. . Buvau apžiūrimas vizualiai dviejų metrų atstumu be jokių papildomų priemonių. Gydytojos atsakymas buvo trumpas, išbėrimai nėra būdingi niežams ir aš nieko negaliu padėti. Man paklausus kas gali padėti, atlikti išsamų tyrimą nustatyti tikslią diagnozę, man buvo atsakyta, kreiptis į šeimos gydytoją, gauti siuntimą pas psichiatrą, trenkė durimis ir iš kabineto išėjo. Likau šokiruotas tokiu atsakymu. Tik pareikalavus sesutės buvo išrašytas siuntimas šeimos gydytojui.
Esu žmogus garbingo amžiaus, visa darbinė veikla penkiasdešimt septyni metai praėjo bendraujant su žmonėmis, mano darbas susijas tiesiogiai su klijantais, teko bendrauti su įvairių profesijų žmonėmis, tame tarpe ir su medikais turinčius mokslinius laipsnius, tačiau tokio akibrokšto sutikti neteko .Ar gali psichiatras nustatyti odos susirgimus, jų priežastis, aš labai abejočiau, mano galva tai ne jo kompetencija. Sunku patikėti, kad šiais laikais, kai klijantų aptarnavimo kokybė tokia svarbi, ši daktarė turinti mokslinį laipsnį, sėkmingai dirba, ir dar privačioje klinikoje. Jos elgesiu, nepagarba esu įžeistas kaip Lietuvos pilietis. Svarstau galimybę, kreiptis į sveikatos ministrą, informuodamas apie šios daktarės netinkamą elgesį, kuriuo žemina kitus specialistus ir paciantus, . Toks gydytojos atsakymas į mano problemas manęs netenkina. Nerekomenduočiau į ją kreiptis.
,

2021-04-27, 09:39 | Registruotas lankytojas 1

Kažkoks siaubas ne vizitas! Atėjau dėl maziuko apgamiuko pašalinimui ,tai visais būdais stengėsi nedaryti savo darbo, kalbėjo,kad nuo nuskausminamųjų galima numirti ,nuo tu kur dantis tvarko !!! Paklausus tai ar šalinam, stovi rankas sudėjus ir dūsauja , nesupratau kodel ėjau išvis ir kaip taip įmanoma !!

2021-04-03, 13:13 | Registruotas lankytojas 3

Iki paskirto vizito likus 1 val. ir 40 min.,gydytojos asistentė paskambino ir pasakė, jog gydytoja baiginėja ir norėtų namo, todėl pasiūlė atvykti anksčiau. Pasakius, jog atvykstame iš kito miesto, davė valandą ir atvykus į miestą negastroliuoti. Kadangi kompetencijų įvertinti nepavyko, tai galiu įvertinti tik takto ir kultūros stygių. Nerekomenduoju registruotis šeštadieniais, nes gydytoja jais labai namo nori. Liūdna.

2021-03-10, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau,labai daug blogų atsiliepimų prieš vizitą,bet nuvykus visiškai pakeičiau savo nuomonę. Labai maloni,išmananti savo darbą ,taktiška ir draugišką gydytoja. Tikrai rekomenduoju,ir nekreipkit dėmesio į visus neigiamus atsiliepimus prieš vizitą. Tikrai neverta. Geriau patys spręskite po vizito.

2020-08-07, 06:39 | Registruotas lankytojas 1

Visu 100proc. NEREKOMENDUOJU šitos gydytojos niekam.
Neikit, nes iššvaistysit pinigus ir vis tiek ieškosit kito specialisto!

2020-06-25, 10:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-10, 20:46 | Registruotas lankytojas 11
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-30, 21:01 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2018-08-03, 05:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2018-03-12, 20:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2017-12-12, 12:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2017-06-17, 22:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2017-05-09, 19:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?
2017-01-02, 15:37 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Jasaitienė?