Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Jasaitienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2005-12-19, Nr. MPL-07712, Galiojanti

Nesidomėjo

2018-12-10, 22:46 | 5

Pasikartosiu, bet gaila tikrai, kad nepaskaiciau anksciau atsiliepimu. Ejau is reikalo ir tiek. Be jokio pagrindo reikejo 2 sav gyventi baimeje ir laukti biopsijos atsakymo, kuris, aciu Dievui, buvo palankus man. Jokios konsultacijos, tik komentaru metymas. Jokiu patarimu, tikslesniu paaiskinimu, net su klinikos personalu elgesi nenormaliai, baisiai pasikelus, tokia pasiepianti. Neduok die daugiau reikalu su tokia medike.

2018-11-30, 23:01 | 1

Pritariu daugumos nuomonei ir labai gailiuosi, kad pries apsilankant pas sia gydytoja nepaskaiciau atsiliepimu. Kolkas dar nera teke sutikti labiau nemokancios bendrauti gydytojos. Siandien lankaiusi pas sia gydytoja del apgamu salinimo ir 3 kartus norejau apsisukti ir trenkusi durimis iseiti, taciau neturejau prabangos keisti planu ir salinima visgi atlikau. Neslepsiu, po labai nemalonaus pokalbio, tikrai labai bijojau, kad butent si gydytoja man atliks salinima. Kolkas darbui priekaistu neturiu, kadangi salinimo vietos siuo metu uzklijuotos, todel labai sunku pasakyti del atlikto darbo kokybes, taciau bendravimo prasme esu pakraupusi. Sunku patiketi, kad siais laikais, kai klientu aptarnavimo kokybe tokia svarbi, si gydytoja sekmingai dirba, juolab, kad klinika privati. Kadangi esu neprotinga, gydytoja ragino salinimo visgi neatlikti ("tai gal jus visgi nesalinkit tu apgamu, jeigu neuztenka proto prisimiimti atsakomybes" - gydytojos zodziai mano adresu). Kitavertus, gydytoja turbut reiketu vertinti uz darbo kokybe, taciau ir sioje srityje abejociau gydytojos kompetencija. Pirmojo vizito metu gydytoja ivertimo apgamus kazkokiu aparateliu (tikrai neivardinsiu kokiu, kadangi nieko bendra su medicina neturiu, as finansininke ir medicininiu terminu, labai atsiprasau, taciau nezinau). Gydytoja: "Atrodo, kad nieko cia blogo tam apgamui galim salinti ir viskas" - toks buvo gydytojos ivertinimas pirmojo vizito metu. Uz ivertinima sumokejau 24 eur. Apgamu salinimo diena paklausiau gydytojos kokiu budu salins, ar bus pjuvis. Gydytoja: "Nezinau, kaip norit. Jeigu norit, kad apgama siustume istyrimui tai tada pjausim, jeigu galvojat kad nereikia, tada lazeriu. Jeigu siusim istyrimui dar kainuos apie 80 eur". Visu pirma, uz ivertinima as jau sumokejau, kuris, matyt, nieko vertas (aisku, tik pagalvojau savy ir nurijau). Antra, is gydytojos labai noretusi konkretumo ir uztikrintumo, paaiskinimo kas butu jeigu butu. Is kur man zinoti, kaip elgtis, noretusi patarimo ir paaiskinimo, o ne priminimo, kad as pati prisiimu atsakomybe, todel neturiu teises veliau tureti pretenziju. Vizitas pas sia gydytoja buvo labai itemptas ir nemalonus. Gydytoja labai pasiputusi, nemandagi, zemina kitus specialistus ir pacientus. Geda Kuncu klinikai del sios gydytojos!

2018-08-03, 08:21 | 1

Tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos, atėjau šalinti karpos nuo pėdos ir tuo momentu buvau stipriai išberta, tai tuo pačiu paklausiau gal gali bent pažiūrėti kas čia maždaug gali būti, tai pasakė susimokėt 40e už konsultacija ir pasakys, neskaitant to, kas esu prisirašiusi toj klinikoj. Pašalinus karpa nesulaukiau jokios informacijos, nei nuo ko ji, nei kaip prižiūrėti. Na ir pabaigai, tai pašalinus karpa, pora mėnesių kentejau skausmus ir galvoju gal čia dar gyja, tai dėja karpa atsinaujino dvigubai didesnė.

2018-03-12, 22:21 | 2

Ne gydytoja, o TRAGEDIJA. Atėjau dėl siuntimo pas onkologą, dėl rando biopsijos ( paprašė daktaras ). Tai nedavė jokio siuntimo, sakė nėra reikalo čia tyrinėtis, nes anot jos čia nieko nėra, pažiūrėjus “plika akimi”. Likau nesusipratusi, kaip gali tokia dirbti. Niekam nelinkiu papulti pas tokią !!!!

2017-12-12, 14:59 | 1

Labai nežmogiška, nekultūringa, bijanti pažiūrėti žmogui į akis gydytoja. Neisiu daugiau pas ją ir kitiems pasakysiu, kad neitu.