Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Badaras, %

Klinikinės toksikologijos gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04419, Galiojanti

Gydytojas anesteziologas reanimatologas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15205, Galiojanti

Badaras Robertas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Badaras Robertas?

2018-12-01, 01:34 | 3

Ištrauke artima zmogu galima skaityti is ano pasaulio. Taktiskas, atsako i rupimus klausimus, nevinioja zodziu i vata.

2017-11-09, 01:16 | 1

Labai geras gydytojas, tikras profesionalas. Rekomenduoju visiems, kas turi problemų dėl priklausomybių. Mano atveju gydymas buvo superinis, net nesitikėjau, kad taip lengvai galėsiu išgyti. Žinoma reikia griežtai klausyti gydytojo nurodymų ir sąžiningai laikytis rekomendacijų. Dar kartą didelis AČiŪ šiam gydytojui.
ŽIVILĖ

2017-08-20, 03:44 | IP: 78.62.224.52

Buvau pas gydytoja pora kartu konsultuotis, patiko tik noretusi issamesniu atsakymu. Bet tikrai profesionalus gydytojas sako tiesiai sviesiai taip kaip yra. Rekomenduociua kitiems turintiems priklausobybiu...

2015-04-27, 16:36 | IP: 88.119.138.151

Nuoširdus ačiū jums,daktare.
Kęstutis

2014-01-11, 15:58 | IP: 89.117.242.153

Labai ačiū gydytojui, kuris traukia iš duobės mano mylimą žmogų. Tikrai puikus gydytojas. Čia daug kam kliūva jo arogancija. Man jis nepasirodė arogantiškas, greičiau - normaliai griežtas ir teisingas, nevyniojantis problemų į vatą. Reikia suprasti, kad su girtuokliais negalima utiti, utiutiu. Su vienu pijoku namuose sunku susitvarkyti, o kai jų skyriuje yra kelios dešimtys? Seilėtis su jais? Žodžiu, tikrai puikus gydytojas. Didelis ačiū jam.

2013-10-30, 14:19 | IP: 81.7.89.225

Aš vis dar gyva, nes būtent šis žmogus su savo puikia komanda išgelbėjo man gyvybę, kai beveik nebebuvo šansų ir susimovė gydytojai kitoje ligoninėje. Žinau, kad jis daro viską, ką gali, kad padėtų. Ačiū.

2013-09-24, 16:16 | IP: 195.182.66.189

Nuostabus gydytojas išgelbėjo gyvybę, be galo rūpestingas ir profesonalus. Dirba savo darbą. Man autoritetas.

2013-04-22, 11:27 | IP: 78.60.62.139

Labai geras gydytojas, profesionalus, tikrai neturiu ko jam prikist :)

2013-02-22, 00:20 | IP: 62.212.201.74

Ka cia nusisnekat,jums cia gydytojas blogas??? "pasitaisot sveikata" ir rasinejat nesamones,profesionalus gydytojas..Jus pabandykit padirbti su priklausomybes turinciais zmonemis,ne kiekvienas,nors ir baiges mokslus puikiausiais ivertinimais,sugeba dirbti su siais ligoniais.

2012-07-24, 23:14 | IP: 78.60.151.188

Puikus gydytojas, kai tikrai reikia pagalbos -i padės. Kietas profesionalas.

2011-02-16, 15:51 | IP: *.*.*.*

2011-02-10, 12:24 | IP: 79.132.177.172

as kadangi moteris,tai visu pirma atkreipiau demesi,jog labai man jis grazus!mielas,ir lb supratingas,paprastas,lyg isgyvenes mano situacija,be zodziu supranta,as 5metus atgal gulejau,kai paskambinau konsultuotis del kito zmogaus,jis dar prisimine mane,nerealu,vasara lankiau tevuka,ir jis pora kart praejo pro mane,bet neisdrisau pasisveikinti,nebuvau tikra jog ten jis,bet vakare tevas pasake jog ten tikrai jis,grauzia sazine iki siol,nors turejau proga atsiprasyt,rekomenduociau kiekvienam!g.l per simpatiskas!

2011-01-11, 09:05 | IP: 195.182.66.21

Profesionalus ir gilus gydytojas. Suprantantis artimuosius, negailestingas ligai. Sėkmės JUms ir sveikatos. Dėkojame už pagalbą.

2010-12-31, 18:06 | IP: 88.216.26.40

Labai puikus zmogus ir gydytojas,reta siais laikais tokiu kaip jis.Super daktariukas :)

2010-10-06, 17:20 | IP: 62.212.205.148

labai geres ir matosi didelis daktaras.