Pacientai, kurie rekomenduoja Inesa Žeimė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10548, Panaikinta

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16894, Galiojanti

2019-10-11, 13:06 | 2

Priklauso nuo gydytojos nuotaikos ir srauto pacientų. Kai nenuotaikoje, tai be jokių paaiškinimų drebia į akis, pvz sužinojau, kad laukiuosi, pasakė jei nepersileisiu, tai užsirašyti pas ją antram trimestre, galėjo paaiškinti pasakymą, o nepaleisti išsigandusę pro duris. Kiti vizitai buvo emociškai neskausmingi, bet lyginant su prieš tai turėta mano praktika, kai neštumo metu duoda įvairios medžiagos, rekomendacijų ir pan., to nebuvo. Prieš ateinant į vizitą rekomenduoju pasiskaityti kas priklauso ir paklausti ar tai bus daroma

2019-08-18, 20:40 | 6

Gydytoja jauna, švelni ir supratinga. Man reikėjo gydytojos, kuri nešmeižtų žvilgsniais dėl mano seksualinės istorijos, su ja jaučiausi saugi. Gydytoja suprantinga ir atidi. Atsakė į visus klausimus ir nuramino. Rekomenduoju jaunoms panelėms, drąsiai galite rinktis šią ginekologę.

2019-08-06, 17:47 | 4

Seskines poliklinikoje teko lankytis ne pas viena ginekologe, neturejau savo favorites, bet po vizito pas sia gydytoja supratau, kad nuo siol eisiu tik pas ja. Kas itin patiko, tai kad gydytoja vizito metu neskuba ir isigilina i problema. Idemiai isklauso nusiskundimus, issamiai pakomentuoja paskirta gydyma, maloniai ir detaliai atsako i klausimus. Duoda naudingu patarimu. Apziura atlieka lb svelniai, be jokio diskomforto. Esu be galo patenkinta atradusi sia nuostabia gydytoja.

2019-08-04, 20:51 | 4

Prižiūrėjo mano nėštumą ir tikrai likau patenkinta. Gydytoja maloni ir profesionali. Nėštumas buvo sklandus, tai ir nusiskundimų neturėjau. Bet kokiu atveju galiu drąsiai rekomenduoti šią gydytoją :)

2019-07-08, 14:49 | 1

Papuoliau pas ją nežinodama nei vienos šeškinės poliklinikos gydytojos, pasirinkau random. Prižiūrėjo mane nėštumo metu. Visiškai super wow, puiki specialistė, neperdėtai maloni, puikus žmogus apskritai. Daug patarimų davė, daug žinių sukaupusi, nenupezusi, jauna, entuaziastinga. Rekomenduoju labai smarkiai!