Pacientai, kurie rekomenduoja Inesa Žeimė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10548, Panaikinta

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16894, Galiojanti

2019-08-18, 20:40 | 4

Gydytoja jauna, švelni ir supratinga. Man reikėjo gydytojos, kuri nešmeižtų žvilgsniais dėl mano seksualinės istorijos, su ja jaučiausi saugi. Gydytoja suprantinga ir atidi. Atsakė į visus klausimus ir nuramino. Rekomenduoju jaunoms panelėms, drąsiai galite rinktis šią ginekologę.

2019-08-06, 17:47 | 4

Seskines poliklinikoje teko lankytis ne pas viena ginekologe, neturejau savo favorites, bet po vizito pas sia gydytoja supratau, kad nuo siol eisiu tik pas ja. Kas itin patiko, tai kad gydytoja vizito metu neskuba ir isigilina i problema. Idemiai isklauso nusiskundimus, issamiai pakomentuoja paskirta gydyma, maloniai ir detaliai atsako i klausimus. Duoda naudingu patarimu. Apziura atlieka lb svelniai, be jokio diskomforto. Esu be galo patenkinta atradusi sia nuostabia gydytoja.

2019-08-04, 20:51 | 4

Prižiūrėjo mano nėštumą ir tikrai likau patenkinta. Gydytoja maloni ir profesionali. Nėštumas buvo sklandus, tai ir nusiskundimų neturėjau. Bet kokiu atveju galiu drąsiai rekomenduoti šią gydytoją :)

2019-07-08, 14:49 | 1

Papuoliau pas ją nežinodama nei vienos šeškinės poliklinikos gydytojos, pasirinkau random. Prižiūrėjo mane nėštumo metu. Visiškai super wow, puiki specialistė, neperdėtai maloni, puikus žmogus apskritai. Daug patarimų davė, daug žinių sukaupusi, nenupezusi, jauna, entuaziastinga. Rekomenduoju labai smarkiai!

2019-02-18, 16:00 | 2

Rūpestinga ir nešališka problemoms gydytoja. Stengiasi spresti iškilusias gydymo metu problemas, atsakinga. Lankausi pas ja 3 metus profilaktiškai patiko mandagus elgesys. Dabar iškilus problemai tikrai nepaleido iš akių, skyrė papildomų apsilankymų - gydymo proceso kontrolei, galima sakyti aukojo savo asmeninį laiką. Rekomenduoju šitą gydytoją.

2018-07-03, 13:04 | 1

Tikrai šauni gydytoja. Prieš apžiūrą pasidomėjo kaip sekasi, kuo skundžiuosi.. labai draugiška ir miela. Apžiūrėjo visapusiškai ir informavo ką reikia pasidaryti ateityje ir kaip gydyti susidariusia situaciją.
Rekomenduoju eiti pas ją, nes tikrai gilinasi ir kaip į pacientą ir į kaip žmogų, bet ir į turimus nusiskundimus ir formuojant - pateikiant reziumė. Asmeniškai eisiu tik pas ją!

2018-01-09, 10:55 | 1

Demesinga, mandagi gydytoja. Atsake i visus rupimus klausimus, skyre pakankamai demesio. Rekomenduociau apsilankyti butent pas Inesa Zeime. Likau patenkinta vizitu.

2017-10-29, 17:29 | IP: 5.20.196.90

Profesionali gydytoja, priziurejo mane viso nestumo metu. Suteikdavo informacijos, noriai atsakinejo i klausimus. Visada buvo malonu lankytis nors ir valstybinej poliklinikoj, taciau aptarnavimas visiskai nesiskyre nuo privaciu gydymo istaigu. Esu labai dekinga siai gydytojai ir toliau pas ja lankausi.

2017-10-09, 23:42 | IP: 78.61.242.157

Taip! Labai pasiseke, kad pakliuvau pas sita daktare. Rekomenduoju. Aciu Jums uz profesionaluma. K.

2017-06-28, 14:37 | IP: 78.56.158.164

Geriausia ginekologė pas kurią yra tekę lankytis. Labai maloni, švelni, nuoširdi, supratinga, išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Šią gydytoją man rekomendavo draugė ir tikrai ją rekomenduoju ir kitoms moterims. Ačiū jums Inesa, esate nuostabi gydytoja ir žmogus taip pat! Sėkmės jums didžiausios. Pacientė Lina :))))))