Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Urbutienė, %

Išduota: 2011-10-24, Nr. MPL-17487, Galiojanti

2020-02-19, 10:11 | 4

Pati nuostabiausia gydytoja. Lankomės pas ją visa šeima ir esame labai patenkinti. Gydytoja išties kompetentinga, skiria daug dėmesio, paskiria tyrimus ir jei reikia iškart registruoja pas kitus specialistus, visada tiksliai nustato diagnozę, o po ligos pati susisiekia ir pasidomi kaip sveikata, ar viskas gerai. Labai maloni ir profesionali gydytoja

2020-01-21, 05:06 | 3

Maloni gydytoja, visuomet šypsosi, bet nustatyti ligos pagal atliktus tyrimus nesugeba, todėl reikia kreitptis į privačias klinikas ir tai sukelia problemas, nes visus tyrimus reikia atlikti vėl iš naujo. Jos slaugytoja aukščiau nei gydytoja, labai nemaloni persona, tai gydytojai garbės tai nesudaro. Nerekomenduočiau kitiems šios gydytojos.

2019-12-17, 15:00 | 1

Nuostabi pediatrė, pas kurią lankomės visa šeima, be galo supratinga, girdi ko klausi, visada pasidomi sveikata, atsimena savo pacientus, kas be galo malonu ir nereikia pasakoti visų susirgimų iš naujo. Tik patys geriausi atsiloepimai!

2019-12-13, 21:10 | 2

As ir mano dvi dukrytes jau keleta metu lankomes pas sia nuostabia gydytoja, kuri visada maloniai bendrauja, isklauso visas bedas, skiria pakankamai laiko padiskutuoti, aptarti problemas ar gydymo plana. Visada maloni, kompetentinga ir rodanti dideli nora padeti jos pacientams.
Tiek man tiek mano dukroms visada tiksliai nustate diagnoze ir teisingai nukreipe tolimesniems tyrimams ar gydymams.
Sirdingas Aciu siai nuostabiai gydytojai.

2019-05-28, 10:22 | 2

Nuostabi gydytoja, šilta, maloni, kantriai atsako į visus klausimus. Tiksliai nustato diagnozę, duoda gerų patarimų. Jei reikia pakonsultuoja telefonu. Ačiū, Jums gydytoja, už Jūsų darbą!

2019-04-12, 18:18 | 1

Kompetetinga, nuoširdi, suprantanti, išklausanti, maloni, nuostabi gydytoja. Norėčiau padėkoti gydytojai Aušrai už jos darbą. Tik geriausi atsiliepimai.

2018-12-27, 20:22 | 2

Sergu sunkia lėtine liga ir apie pusmetį lankausi pas gyd.Auśrą kas savaitę. Mano nuomone tai gydytoja "nuo Dievo". Kompetencija 100%. Empatija, atsidavimas darbui, nuoširdimas, begalinė kantrybè, maksimalios pastangos padèt pacientui, drąsa priimt sprendimus dèl gydymo taktikos, moralinis palaikyas, trykštanti žmogiŝka šiluma nesiliauja stebint. Gyd. Aušrą apibudinčiau kaip BP gydytojo etaloną.

2018-07-17, 06:34 | 1

Ne vienas vizitas buvo. Nuostabi gydytoja, betarpiškai bendrauja, konsultuoja, atsako į visus rūpimus klausimus, net į pačius kvailiausius.

2018-01-04, 22:16 | 1

Aš šiaip nemėgstu ligoninių ir gydytojų, bet ši visiškai pakeitė mano nuomonę. Nebijau nei eiti, nei paskambinti paklausti ko nors. Labai draugiška. Jie savo klinikoje nelabai turi specialistų (realiai tik šeimos gydytojai) bet visada išrašo siuntimą, viską paaiškina. Man ji LABAI patinka! Rekomenduoju.

2017-09-08, 01:00 | IP: *.*.*.*
2017-03-22, 11:36 | IP: 81.7.79.148

Pati nuostabiausia, puikiausia ir maloniausia gydytoja.

2017-03-01, 11:43 | IP: 78.60.147.157

Tik džiaugiamės turėdami TOOOKIĄ gydytoją.Sveikatos jai ir stiprybės.

2017-02-08, 12:09 | 3

Nuostabi gydytoja!

2016-11-14, 19:32 | IP: 188.69.195.37

Tik geriausi atsiliepimai. Nuostabi, rupestinga, labai gera daktare.

2016-03-06, 02:40 | IP: 78.157.70.121

Maloni gydytoja, visą laiką šypsosi išklauso gydytoja tik šypsosi, bet ligą dignozuoti nelabai sugeba, visuomet į jos pokalbius kišasi slaugytoja, tai nemalonu.
Nepritaiko reikiamo gydymo, dėl to iškyla problemu. tenka kreiptis privačiai .