Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Urbutienė, %

Išduota: 2011-10-24, Nr. MPL-17487, Galiojanti

2019-05-28, 10:22 | 2

Nuostabi gydytoja, šilta, maloni, kantriai atsako į visus klausimus. Tiksliai nustato diagnozę, duoda gerų patarimų. Jei reikia pakonsultuoja telefonu. Ačiū, Jums gydytoja, už Jūsų darbą!

2019-04-12, 18:18 | 1

Kompetetinga, nuoširdi, suprantanti, išklausanti, maloni, nuostabi gydytoja. Norėčiau padėkoti gydytojai Aušrai už jos darbą. Tik geriausi atsiliepimai.

2018-12-27, 20:22 | 2

Sergu sunkia lėtine liga ir apie pusmetį lankausi pas gyd.Auśrą kas savaitę. Mano nuomone tai gydytoja "nuo Dievo". Kompetencija 100%. Empatija, atsidavimas darbui, nuoširdimas, begalinė kantrybè, maksimalios pastangos padèt pacientui, drąsa priimt sprendimus dèl gydymo taktikos, moralinis palaikyas, trykštanti žmogiŝka šiluma nesiliauja stebint. Gyd. Aušrą apibudinčiau kaip BP gydytojo etaloną.

2018-07-17, 06:34 | 1

Ne vienas vizitas buvo. Nuostabi gydytoja, betarpiškai bendrauja, konsultuoja, atsako į visus rūpimus klausimus, net į pačius kvailiausius.

2018-01-04, 22:16 | 1

Aš šiaip nemėgstu ligoninių ir gydytojų, bet ši visiškai pakeitė mano nuomonę. Nebijau nei eiti, nei paskambinti paklausti ko nors. Labai draugiška. Jie savo klinikoje nelabai turi specialistų (realiai tik šeimos gydytojai) bet visada išrašo siuntimą, viską paaiškina. Man ji LABAI patinka! Rekomenduoju.