Pacientai, kurie rekomenduoja Nora Kupstytė, %

Išduota: 2006-11-27, Nr. MPL-08828, Panaikinta

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15241, Galiojanti

2019-04-08, 18:33 | 2

perskaiciau neigiama komentara ir susimasciau:ko eiti pas mokslu daktara? pasierzinti?ar jums atrodo,kad gydytojai nepavargsta,nepaluzta? As lankiausi kelis kartus ir man buvo svarbu,kad pritaikytu vaistus nuo kraujospudzio. ir ka? pritaike puikiausiai. o vargau daug metu. Aciu

2019-04-01, 11:42 | 1

Teko ir man pabuvoti konsultacijoje pas sia gydytoja. Konsultacija susidejo iš dvieju daliu. Pradejo dejuoti kaip jai sunku, kiek daug durba ir kaip jos niekas nevertina. Teigė jog Norvegijoje ji gautu tris kartus didesnį atlyginimą. Man įsiterpus ir pasakius tai kodėl neemigruoja, pradėjo šaukti mėtyti akinius. Tada trumpam išėjo. Po keliu minučių sugrįžo jau ramesnė, greičiausiai raminamųjų išgėrė.

2017-12-02, 12:23 | 1

Puiki

2017-07-18, 01:51 | 3

Nuostabi daktarė, atsidavusi ligoniams.Linkiu sėkmės darbe, moksliniuose tyrimuose ir asmeniniame gyvenime.
Pacientas Bronius

2017-01-25, 13:45 | 1

Vizito metu nuosirdziai bendravo, smulkiai domejosi bendra sveikatos bukle ir mano savijauta, skyre tyrimus del visu galimu susirgimo priezasciu, issamiai surase gydymo rekomendacijas mano seimos gydytojai. esu visiskai patenkintas gydytojos darbu ir bendravimu .Rekomendavau ir pazystamiems kuriems reikejo kordiologu konsultacijos