Pacientai, kurie rekomenduoja Nora Kupstytė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15241, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.2

Nesidomėjo

2.2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2024-03-18, 20:50 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū Gydytojai už didelį rūpestį, pilną apžiūra, ir informaciją. Daugiau tokių gydytojų❤️

2024-03-18, 20:49 | Registruotas lankytojas 2

2022-12-12, 01:06 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės nors ir turi savo charakterį. Man tai labai tinka. Ačiū jai. Jos dėka aš vėl galiu darbuotis savo sode bei šiltnamyje bei lankytis prekybos centruose. Seniau aš ilgiau negalėdavau išbūti parduotuvėse ar kitose įstaigose kur būdavo nemažai žmonių prasidėdavo silpnumo epilepsijos. Jos dėka gydytas aš Kauno klinikose bei Šiaulių universiteto ligoninėje.

Mano pagarba JUMS mano daktarė.
Robertas. S.

2022-06-20, 09:30 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja kardiologė, medicinos mokslų daktarė. Mane reguliariai konsultuoja ir gydo dėl kardiologinių problemų nuo 2010 m. Tik jos profesionalumo ir pastangų dėka po infarkto(2001m.)prieširdžių plazdėjimo(2006m.) ritmo sutrikimų ir kt. problemų gyvenu iki šiol( 87m.), dirbau savo profesijoje iki 80 m. amžiaus, dabar dar domiuosi kompiuterija, gyvenu pilnavertį gyvenimą.Ačiū Jums, miela daktare. Linkiu Jums profesorės vardo.
Pagarbiai, Jūsų pacientas Bronius iš Druskininkų.

2021-08-31, 17:18 | Registruotas lankytojas 5

Labai daug neigiamų komentarų.Kiek supratau kaip vadovei.Bet kaip gydytojai tik patys geriausi atsiliepimai!!! Ačiū jums daktare!!!

2021-05-12, 13:52 | Registruotas lankytojas 6

Buvau pernai. Tikrai matosi zino savo darba. Be to skridome i Maldyvus siais metais 02.02-02.12 tame paciame lektuve. Atrode tokia laiminga. Kuo daugiau tokiu gydytoju kad butu kurie paskiria teisingus vaistus pacientui kur sureguliuoja ritma, jei reikes dar kada neabejodama apsilankysiu vizitui.

2020-08-10, 09:04 | Registruotas lankytojas 2

Puiki, profesionali gydytoja.Tikrai rekomenduočiau.
Lietuva turėtų saugoti tokius gydytojus kaip Nora. SAM turėtų užtikrinti nomalias darbo sąlygas gydytojams o ypatingai Tokiems gydytojams.

2019-04-08, 15:33 | Registruotas lankytojas 2

perskaiciau neigiama komentara ir susimasciau:ko eiti pas mokslu daktara? pasierzinti?ar jums atrodo,kad gydytojai nepavargsta,nepaluzta? As lankiausi kelis kartus ir man buvo svarbu,kad pritaikytu vaistus nuo kraujospudzio. ir ka? pritaike puikiausiai. o vargau daug metu. Aciu

2017-12-02, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Puiki

2017-07-17, 22:51 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi daktarė, atsidavusi ligoniams.Linkiu sėkmės darbe, moksliniuose tyrimuose ir asmeniniame gyvenime.
Pacientas Bronius

2017-01-25, 11:45 | Registruotas lankytojas 1

Vizito metu nuosirdziai bendravo, smulkiai domejosi bendra sveikatos bukle ir mano savijauta, skyre tyrimus del visu galimu susirgimo priezasciu, issamiai surase gydymo rekomendacijas mano seimos gydytojai. esu visiskai patenkintas gydytojos darbu ir bendravimu .Rekomendavau ir pazystamiems kuriems reikejo kordiologu konsultacijos

2016-08-19, 18:33 | IP: 88.119.255.238

Puiki jauna specialistė, savo srities profesionalė, atidi ir geranoriška. Atsakė į visus klausimus ir suteikė puikų patarimų. Ačiū.

2016-01-11, 11:51 | IP: 188.69.194.14

Puiki daktare,puikus zmogus.

2015-04-08, 18:57 | IP: 84.55.22.105

Gydytoja turėjo daug ligonių, bet skyrė dėmesio ir maloniai bendravo, mano mamai labai padėjo, ištyrė ir gydymą gerą davė.

2015-01-30, 18:05 | IP: 78.62.118.125

Nuostabi gydytoja.Aukštas profesionalumas. Dr. Nora Kupstytė pasieks profesorės lygį. To jai linkiu.
Daugkartinis pacientas Bronius iš Druskininkų.

2013-03-01, 19:34 | IP: 87.247.83.159

Tai labai profesionali, rūpestinga,greit ir laiku priimanti sprendimus daktarė .
Gera specialiste, rūpestinga pacientams.
Ačiū Daktare! Neturiu

2013-02-09, 09:53 | IP: 88.223.86.77