Pacientai, kurie rekomenduoja Laimonas Gabrėnas, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07106, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07106, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gabrėnas Laimonas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gabrėnas Laimonas?

2.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.8

2022-12-07, 08:35 | Registruotas lankytojas 4

Labai konkretus ir savo darbą išmanantis gydytojas!
Džiaugiuosi, jog kaip šeimos gydytoją pasirinkau būtent jį.
Rekomenduoju!

2019-10-01, 20:39 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-27, 11:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-02-22, 09:08 | Registruotas lankytojas 4

jau 3 kartus teko lankyti pas gyd. L.Gabrėną. . esu pasibaisėjusi gyd.bendravimu/čia gal tik mano atžvilgiu/pats gyd,matomai turi didelių psichologinių problemų. .po vakarykščio apsilankymo,paprašius pakoreguoti vaistus buvau įžeidinėjama rusiškais keiksmažodžiais,pradėjo rėkti,kad jį išmes iš darbo,kad jis nepakenčia ligonių ir jam viskas nusibodo. . aš buvau ištikta nervinio šoko. .nutirpo rankos,prasidėjo stiprus krūtinkaulio skausmas. .teko kreiptis į priėmimo skyrių ir esu labai dėkinga gyd. Rusteikienei už suteiktą pagalbą ir buvau sužavėta tos daktarės atidumu,profesionalumu,aukšta vidine kultūra,maloniu bendravimu. .labai liūdna,kad tokį šaunų lig.kolektyvą teršia tokie gyd,kaip daktaras L .Gabrėnas ir čia ne mano vienos nuomonė. .visi apsilankymai pas šį ,,mediką,,baigėsi ne pagerėjimu,o sveikatos sutrikdymu. .nenorėčiau palikti visko savieigai,apie daktaro gyd.metodus informuosiu sveikatos ministeriją. . .

2016-05-11, 10:52 | IP: 88.119.187.84

Pas šį gydytoją lankosi mano mama (jai 84 metai). Aš visada su ją einu į kabinetą. Galime tik gerais žodžiais atsiliepti apie gydytoją ir kartu dirbančią slaugytoją. Visada išklauso, domisi, pataria ir nukreipia jei reikalingi papildomi tyrimai ar kitų gydytojų konsultacija.

2015-01-06, 17:38 | IP: *.*.*.*

2013-02-11, 19:37 | IP: *.*.*.*