2019-05-23, 17:26 | 1

Labai nusivyliau šiuo gydytoju. Kad patekti teko laukti 1 mėnesį, bet gydytojas akivaizdžiai neturėjo laiko gilintis į mano problemą (venų varikozė), nes mano vizitas buvo prieš pat darbo pabaigą. Į klausimus atsakinėjo labai nenoriai ir be paaiškinimų (kaip ir dauguma gydytojų). Davė suprasti, kad per maža problema, kad jis tam skirtų savo laiko ir paskyrė operuotis pas kitą gydytoją. Ko gero verta kreiptis tik jau su labai didelėm problemom.

2018-04-20, 18:43 | 1

Visi Lietuvos žmones nepasitikekit šitu daktaru jis nevertas to vardo yra geresnių specialistų.

2017-11-04, 23:21 | IP: 78.63.246.131

puikus gydytojas, rekomenduoju, nepuola siulyti lazeriu, nors buvau nusprendus juo darytis, nes bijojau chirurginio budo, jiz gik pasake be reikalo bijot ir cituoju : " kad tu isgirstum ka as noriu pasakyt", ir pasake kad netinka lazeriu, paklausiau - nesigailiu, nei skausmo nejutau, pjuviai mazyciai tiesiog taskelai, netgi ne siuvo, o su pleistriukais uzklijavo, zymiu tikiu kad tikrai nebus. Ka reikia ta atsako, pasako, geriau jau nekalbus, bet profesionalas, negu lialiakintu ir š... padarytu! PAGARBA!!! ????????????

2017-05-30, 11:07 | IP: 193.219.163.165

Puikus gydytojas.