Pacientai, kurie rekomenduoja Vidas Dugnas, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2008-11-21, Nr. MPL-11829, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nesidomėjo

2019-10-16, 18:46 | Registruotas lankytojas 2

Paskyrė procedūras tokias kad kai kurių man nelabai reikėjo o paprašius dar pratęsti kineziterapiauto procedūra atsisakė ir pasiūlė susimokėti jog pratęstu procedūras.
Bet kodėl man reikia mokėti jei aš esu nepilnametis ir po riešo lūžio. Man jo paskirtų mankstų neužteko nes ranka vis dar nelabai norisi valdytis bet kaip sakiau pratęsti nenori.
Likau labai nepatenkintas gydytojų ir nerekomenduočiau jo kitiems.

2018-06-22, 07:56 | Registruotas lankytojas 2

Pavargęs žmogus. Būtų visiems geriau, jei išeitų į penciją ir užleistų vietą norinčiam ir galinčiam dirbti. Niekam nerekomenduoju.

2018-05-11, 09:45 | Registruotas lankytojas 6

Nemalonu lankytis pas tokį gydytoją.

2013-02-21, 15:32 | IP: 213.205.229.76

Super gydytojas,ismanantis Savo darba, su patirtimi, man labai pagelbejo isvengti stuburo isvarzos operacijos, suzavejo profesionalumas ir nuostabus patarimai del pratimu, kuriuos iki siol atlieku. Sekmes jam ir darbe, ir gyvenime. Tokiu specialistu labai mazai. Aciu labai Jums!

Esate Vidas Dugnas?
2013-02-21, 15:01 | IP: 195.60.27.204

Esu labai patenkinta gydytojo prieziura, patarimais. Giminaite patare pas ji nueiti, nes turejau didelia problema su kelienais, ir begalinius skausmus einant. Po menesio atliktu proceduru ir daranciu pratimu vel stoviu ant koju. Nustebau, kad neprirase tableciu ir nuskausminamu kremu. Jo profesionalumas ir nuosirdumas zavi, matosi, kad jis yra geras savo srities specialistas ir puikiai ismano savo darba. Sekmes jums darbe Gydytojau, ir gyvenime, dabar zinau kur kreiptis, jei kils kokiu neaiskumu del sveikatos! --

Esate Vidas Dugnas?