Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Šlepavičius, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13570, Galiojanti

Šlepavičius Algirdas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šlepavičius Algirdas?

2019-06-17, 14:03 | 1

Didžiulis ačiū gerbiamam gydytojui Šlepavičiui už padarytą tulžies pūslės šalinimo operaciją...nuostabus žmogus,nuostabus daktaras....Jei tik kas nutiktų man ar mano artimiesiems,rekomenduoju tik šį savo darbo profesionalą.Dar kart ačiū. Ir ačiū kad jūs Lietuvoje ........K.C

2018-02-08, 13:11 | 4

konkretus.

2017-08-19, 13:04 | 4

Gydytojas, kuris tikrai yra savo sryties specialistas!!! Atliko skydliaukės pilną šalinimą, operacija praėjo sklandžiai, be komplikacijų, pjūvis praktiškai nesimato!!! Kam rūpi sava sveikata, nejuojaukit ir kreipkites tik pas gydytojus, kurie žino ką daro!!! AČIŪ gydytojau už jūsų darbą!

2017-07-05, 00:34 | IP: 83.188.52.222

Labas vakaras! Norėčiau papasakoti apie dviejus puikius mūsų miesto gydytojus - Antaną Navicką ir Algirdą Šlepavičių. Turiu pasakyti, kad mano manymu būtent šis tandemas veda prie puikių rezultatų. Pradėsime nuo Antano Navicko. Aš esu jo paciente jau 31 metus ir nė karto neabėjojau dėl jo kompetencijos. Pirmas dalykas, kurį turiu pažymėti , tai yra jo aukšto lygio profesionalumas. Matosi, kad šis žmogus niekada nestovi vietoje ir nuolat stiprina savo kvalifikaciją. Bendraujant su juo, visada jaučiamas nuoširdumas, kuris didina žmonių tikėjimą gerais gydymo rezultatais. Būna atvejų, kai gydymas vaistais neduoda teigiamų rezultatų ir tada turime kreiptis pas chirurgus-endokrinologus. Taigi, Algirdas Šlepavičius... Pirmas dalykas, apie kurį turiu pasakyti - yra tai, kad šis gydytojas atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę, kai ruošiasi operacijai. Šis gydytojas - yra savo veiklos fanatas ir kaip tikras menininkas didžiuojasi savo kūryba. Sakoma, kad kiekvienas pacientas turi būtent savo gydytoją. Aš esu be galo laiminga, kad radau tokius gydytojus, kurie grąžino mane atgal į gyvenimą.
Ačiū!
Tatjana Cvetkova ir Galina Echropova.

2016-07-08, 14:25 | IP: 78.58.41.157

Dėkoju gyditojui Algirdui Šlepavičiui už man atlikta skydliaukes operacija,- Jonas Burba.