Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Šlepavičius, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13570, Galiojanti

Šlepavičius Algirdas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šlepavičius Algirdas?

2019-06-17, 14:03 | 2

Didžiulis ačiū gerbiamam gydytojui Šlepavičiui už padarytą tulžies pūslės šalinimo operaciją...nuostabus žmogus,nuostabus daktaras....Jei tik kas nutiktų man ar mano artimiesiems,rekomenduoju tik šį savo darbo profesionalą.Dar kart ačiū. Ir ačiū kad jūs Lietuvoje ........K.C

2018-02-08, 13:11 | 4

konkretus.

2017-08-19, 13:04 | 6

Gydytojas, kuris tikrai yra savo sryties specialistas!!! Atliko skydliaukės pilną šalinimą, operacija praėjo sklandžiai, be komplikacijų, pjūvis praktiškai nesimato!!! Kam rūpi sava sveikata, nejuojaukit ir kreipkites tik pas gydytojus, kurie žino ką daro!!! AČIŪ gydytojau už jūsų darbą!

2017-07-05, 00:34 | IP: 83.188.52.222

Labas vakaras! Norėčiau papasakoti apie dviejus puikius mūsų miesto gydytojus - Antaną Navicką ir Algirdą Šlepavičių. Turiu pasakyti, kad mano manymu būtent šis tandemas veda prie puikių rezultatų. Pradėsime nuo Antano Navicko. Aš esu jo paciente jau 31 metus ir nė karto neabėjojau dėl jo kompetencijos. Pirmas dalykas, kurį turiu pažymėti , tai yra jo aukšto lygio profesionalumas. Matosi, kad šis žmogus niekada nestovi vietoje ir nuolat stiprina savo kvalifikaciją. Bendraujant su juo, visada jaučiamas nuoširdumas, kuris didina žmonių tikėjimą gerais gydymo rezultatais. Būna atvejų, kai gydymas vaistais neduoda teigiamų rezultatų ir tada turime kreiptis pas chirurgus-endokrinologus. Taigi, Algirdas Šlepavičius... Pirmas dalykas, apie kurį turiu pasakyti - yra tai, kad šis gydytojas atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę, kai ruošiasi operacijai. Šis gydytojas - yra savo veiklos fanatas ir kaip tikras menininkas didžiuojasi savo kūryba. Sakoma, kad kiekvienas pacientas turi būtent savo gydytoją. Aš esu be galo laiminga, kad radau tokius gydytojus, kurie grąžino mane atgal į gyvenimą.
Ačiū!
Tatjana Cvetkova ir Galina Echropova.

2016-07-08, 14:25 | IP: 78.58.41.157

Dėkoju gyditojui Algirdui Šlepavičiui už man atlikta skydliaukes operacija,- Jonas Burba.

2016-05-15, 20:21 | IP: 78.61.106.111

Esu labai dėkinga už konsultaciją ir laiku atliktą skydliaukės operaciją. Vertinu gydytojo rūpestingumą ir supratingumą. Geru žodžiu norėčiau paminėti ir skyriaus personalą, kuriam vadovauja Algirdas Šlepavičius.

2016-03-20, 16:54 | IP: *.*.*.*
2016-02-13, 22:47 | IP: 78.57.200.185

Malonus, rūpestingas, dėmesingas ir puikus savo srities specialistas

2016-02-05, 13:01 | IP: 78.61.43.77

Teko gydytis pas si gydytoja.Tikrai puikus specialistas,savo srities zinovas.Padaro ne tik savo darba,bet istaiso ir kitu gydytoju padarytas klaidas.Aukoja darbui net laisvadienius.profesionalus gydymas,prieziura ir bendravimas.Duok dieve ,kad musu gydymo istaigose butu kuo daugiau tokiu mediku.

2015-07-18, 13:30 | IP: 82.140.160.241

Daug metu siunciu sudetingiausius ir sunkiausius ligonius is Kretingos konsultuoti ir gydyti gydytojui Algirdui Slepaviciui. Visus ligonius pakunsultuoj, jeigu reikia ir be talonu, be eiles ir netgi po darbo valandu. Gydytojas labai dalykiskas, konkretus, myli ligonius, labai apsiskaites. Taiko pacius naujausius gydymo ir giagnostikos metodus. Jei jau siusti kam konsultuoti ligoni, tai tik A. Slepaviciui. Visi ligoniai juo liko labai patenkinti.

2015-07-18, 13:21 | IP: 82.140.160.241

Keliose klaipedos ir Vilniaus ligoninese tyremes. Lankemes Kauno klinikose. Niekas nenustate ligos. Gyd. Algirdas Slepavicius ne tik kad teisingai nustate diagnoze, bet ir puikiai atliko sudetinga kasos operacija. Esame be galo dekingi gydytojui uz jo geruma, kantrybe ir auksines rankas

2015-07-10, 08:32 | IP: 78.61.63.143

Tikras profesionalas , trumpai ir aiškiai išaiškinantis padėtį. Tie kurie norite, kad nuglostytų pečius ir ištęstai pasakotų apie jūsų būklę liksit nepatenkinti . Tai konkretus chirurgas . Labai dėkinga už man atliktą skydliaukės operaciją ir jei dar kada reikės , kreipsiuosi tik į poną A. Šlepavičių. 2015.07.10

2015-04-30, 17:55 | IP: 94.244.70.194

Puikiai jaučiausi po operacijos, auksinės rankos.

2015-04-23, 09:31 | IP: 80.156.232.130

Esame labai nusivyle V. Eismontu ir A. Slepavicium, nes musu mamos, zmonos nebera tarp musu. Per anksti ir per labai trumpa laika isplese jie ja is gyvenimo. Tik del ju atmestinos prieziuros ir neturejimo noro, nustatyti tikslia priezasti, kodel pacientes bukle po operacijos negerejo. Siems gydytojams ekonominis ligonines poziuris ir savos kisenes pilnejimas svarbiau nei paciento gerove. Jie suinteresuoti, kad pacientas savo lesomis gydytusi, galu gale, ne tame esme, bet ju atsainume. Toks nerupestingumas neturetu buti toleruojamas. Paciente buvo isleista namo neisgydyta, nepadarius jokiu tyrimu ir ivertinus, ar operacija buvo sekminga. Deja, ne. Svarbiausia, lova atlaisvejo…Antroji operacija po dvieju menesiu nebepadejo isgelbeto pacientes gyvybes. Sunku namiskiams suvokti sitoki atlaiduma.

2014-12-06, 18:36 | IP: 188.69.194.18

Aciu uz mano mylimiausio zmogaus gyvybes isgelbejima. Jei ne gyd. A. Slepavicius, tai senai butume po velena. Auksines rankos

Esate Algirdas Šlepavičius?