Pacientai, kurie rekomenduoja Juozas Ravinskas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17588, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-05, 15:11 | Registruotas lankytojas 9

Teko lankytis praeitais metais,konsultuotis pas gydytoją.Priemė tikrai neiškart,kazkur tai per gerą pusvalandį,galvuojau apsisukti ir isėit,bet dziaugiuosi kad sulaukiau nes mielai priėmė po to ,apziurėjo plastaką po operacijos,nes atvykau su komplikaijom po operacijos su aukstą temp,mane operavo kitas daktaras A.Šimkus,bet siuo metu atostogavo ,uztai ir kreipaiausi įį sitą gydytoją tokio specialaus gydymo tikrai nebuvo paskirta,matomai buvo infekciją įnesta operacijos metu ,dėl to ir karsciavau visą savaitė,tai pagalvuojau kodėl nesikreipiau iskart pas sitą daktarą,kodėl jis mane neoperavo ?,gal nebutu tokių rimtų komplikacijų..,bet gerai kai baigiasi viskas gerai ,nes esu be galo istverminga nuo prigimties ..Siaip namiskiai norėjo kviesti greitają. stebint mano kancias,tai trūputį gaiiliuosi kad ne jus daktare mane operavote.o gyd. A.Simkus tikrai specialių pastangų kaip daktaras tai neteikė as tai truputį nustebinta jo abėjingumu pacientui...

2020-04-19, 08:39 | Registruotas lankytojas 2

Norėtume padėkoti gyd. J. Ravinskui už profesonalumą, atidumą, pagalbos suteikimą,išsamiai paaiškintą problemą ir sprendimo būdus mano tėčiui atvykus su d. rankos pirštų trauma. Šiuo metu tėtis ambulatoriškai gydosi ir labai džiaugiasi, kad pateko į šaunių gydytojų komandą. Sekmės Jums!

2019-06-04, 10:25 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, labai pozityvus, rūpestingas, visada su šypsena, viską kuo puikiausiai išaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus. Prižiūrėjo visu gyjimo periodu. Didžiulis ir nuoširdžiausias AČIŪ už viską. AČIŪ už sugrąžintą pasitikėjimą savimi.
Rasa

2018-12-18, 19:06 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, rekomenduoju.

2017-06-23, 18:51 | IP: 84.240.24.2

Malonus, profesionalus, bet labai paskubomis viskas, neuzsizaidzia aiskindamas ka daryt po operacijos. :)

2017-05-17, 12:31 | IP: 46.251.50.43

Puikus savo srities specialistas, labai rekomenduoju.

2017-02-26, 20:42 | IP: 85.206.246.222

Geras gydytojas.

2017-02-02, 18:18 | IP: 92.234.58.233

Puikus gydytojas, geras zmogus.

2017-01-06, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gyditojas! Jis ne tik greitai suprato kokia pas mane problema bet ir žaibiškai padėjo ją išspręsti! Begalo džiaugiuosi kad yra tokių specialistų! Rekuomenduosiu visiems draugams ir pažystamiems, kam reikės pagalbos pagal jo specialybę, kad kreiptusi pas Jį! Begalo šiltas ir energingas žmogus! Labai džiaugiuosi daktaro J. Ravinsko darbu! Ačiū jums!

2016-12-07, 20:46 | IP: 84.15.180.215

Nuoširdus AČIŪ gydytojui, Juozui Ravinskui už atliktą operaciją Baltijos Amerikos klinikoje. Dėkoju už profesionalumą ir dėmesingumą, šypseną ir gerą humoro jausmą, kuris padeda labiau už nuskausminamuosius. Gydytojas yra labai paprastas, malonus ir konkretus žmogus, noriai ir mielai skiriantis dėmesį, aiškiai ir nuosekliai paaiškinantis, puikus specialistas!
Pačiam gydytojui norėčiau palinkėti SVEIKATOS, o AUKSINĘ ŠIRDĮ ir STEBUKLINGAS RANKAS jis jau turi.
J.Buinauskienė.

2016-10-28, 09:40 | IP: 86.38.138.181

Noriu padekoti Juozui Ravinskui,Andriui Simkui tai profesonalai savo srityje man rekonstravo plastaka padare greit tobulai esu dekingas ka jie man padare ACIU...taip pat siltas dekingumas 7 auksto plastikos rekonstrukcijos skyriuj visam personalui tai sunku issakyti zodziais tai sakau ACIU jiems uz viska. SEKMES DARBE...

2016-10-18, 08:50 | IP: *.*.*.*
2016-09-29, 23:27 | IP: 77.87.15.39

Gydytojas operavo mano dukrytei ausytes.Pirmiausia nuostabus, šiltas žmogus.Specialistas aukštos kvalifikacijos ir atsakingas . Sugeba išgirsti ir atsakyti į pateiktus klausimus Jokios puikybės .Pati esu medikė.Dirbu provincijoje.Visiems girsiu ir rekomenduosiu šį nuostabų Gydytoją.Aš ir mano Gabija nuoširdžiai dėkojam Gyd. Ravinskui už jo tobulą darbą ir šilumą skirtą pacientams

2016-05-13, 12:01 | IP: 78.60.45.137

Nuoširdus,gerai atliekantis savo darbą gydytojas.

2014-11-17, 11:41 | IP: *.*.*.*

2014-10-29, 18:28 | IP: 78.56.22.72

Puikus gydytojas,ir kaip žmogus labai malonus ir pozityvus. Ačiū Jam už rankos V piršto operaciją ir konsultacijas.
Milda

2014-07-23, 11:50 | IP: 81.7.89.32

Esu dėkinga gyd. J. Ravinskui už atliktą antrinę k.plaštakos piršto operaciją, ir ypač už jo rūpestingumą, dėmesingumą ir konsultacijas pooperaciniu laikotarpiu. Pacientė Rūta G.

2014-06-23, 05:34 | IP: 89.116.119.23

Nuostabus gydytojas, labai maloniai bendraujantis savo srities specialistas

2013-02-27, 12:02 | IP: 78.60.129.93

Puikus gydytojas