Pacientai, kurie rekomenduoja Juozas Ravinskas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17588, Galiojanti

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10511, Panaikinta

2020-04-19, 11:39 | 2

Norėtume padėkoti gyd. J. Ravinskui už profesonalumą, atidumą, pagalbos suteikimą,išsamiai paaiškintą problemą ir sprendimo būdus mano tėčiui atvykus su d. rankos pirštų trauma. Šiuo metu tėtis ambulatoriškai gydosi ir labai džiaugiasi, kad pateko į šaunių gydytojų komandą. Sekmės Jums!

2019-06-04, 13:25 | 3

Nuostabus gydytojas, labai pozityvus, rūpestingas, visada su šypsena, viską kuo puikiausiai išaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus. Prižiūrėjo visu gyjimo periodu. Didžiulis ir nuoširdžiausias AČIŪ už viską. AČIŪ už sugrąžintą pasitikėjimą savimi.
Rasa

2018-12-18, 21:06 | 2

Nuostabus gydytojas, rekomenduoju.

2017-06-23, 21:51 | IP: 84.240.24.2

Malonus, profesionalus, bet labai paskubomis viskas, neuzsizaidzia aiskindamas ka daryt po operacijos. :)

2017-05-17, 15:31 | IP: 46.251.50.43

Puikus savo srities specialistas, labai rekomenduoju.

2017-02-26, 22:42 | IP: 85.206.246.222

Geras gydytojas.

2017-02-02, 20:18 | IP: 92.234.58.233

Puikus gydytojas, geras zmogus.

2017-01-06, 16:39 | 1

Nuostabus gyditojas! Jis ne tik greitai suprato kokia pas mane problema bet ir žaibiškai padėjo ją išspręsti! Begalo džiaugiuosi kad yra tokių specialistų! Rekuomenduosiu visiems draugams ir pažystamiems, kam reikės pagalbos pagal jo specialybę, kad kreiptusi pas Jį! Begalo šiltas ir energingas žmogus! Labai džiaugiuosi daktaro J. Ravinsko darbu! Ačiū jums!

2016-12-07, 22:46 | IP: 84.15.180.215

Nuoširdus AČIŪ gydytojui, Juozui Ravinskui už atliktą operaciją Baltijos Amerikos klinikoje. Dėkoju už profesionalumą ir dėmesingumą, šypseną ir gerą humoro jausmą, kuris padeda labiau už nuskausminamuosius. Gydytojas yra labai paprastas, malonus ir konkretus žmogus, noriai ir mielai skiriantis dėmesį, aiškiai ir nuosekliai paaiškinantis, puikus specialistas!
Pačiam gydytojui norėčiau palinkėti SVEIKATOS, o AUKSINĘ ŠIRDĮ ir STEBUKLINGAS RANKAS jis jau turi.
J.Buinauskienė.

2016-10-28, 12:40 | IP: 86.38.138.181

Noriu padekoti Juozui Ravinskui,Andriui Simkui tai profesonalai savo srityje man rekonstravo plastaka padare greit tobulai esu dekingas ka jie man padare ACIU...taip pat siltas dekingumas 7 auksto plastikos rekonstrukcijos skyriuj visam personalui tai sunku issakyti zodziais tai sakau ACIU jiems uz viska. SEKMES DARBE...

2016-10-18, 11:50 | IP: *.*.*.*
2016-09-30, 02:27 | IP: 77.87.15.39

Gydytojas operavo mano dukrytei ausytes.Pirmiausia nuostabus, šiltas žmogus.Specialistas aukštos kvalifikacijos ir atsakingas . Sugeba išgirsti ir atsakyti į pateiktus klausimus Jokios puikybės .Pati esu medikė.Dirbu provincijoje.Visiems girsiu ir rekomenduosiu šį nuostabų Gydytoją.Aš ir mano Gabija nuoširdžiai dėkojam Gyd. Ravinskui už jo tobulą darbą ir šilumą skirtą pacientams

2016-05-13, 15:01 | IP: 78.60.45.137

Nuoširdus,gerai atliekantis savo darbą gydytojas.

2014-11-17, 13:41 | IP: *.*.*.*

Esate Juozas Ravinskas?
2014-10-29, 20:28 | IP: 78.56.22.72

Puikus gydytojas,ir kaip žmogus labai malonus ir pozityvus. Ačiū Jam už rankos V piršto operaciją ir konsultacijas.
Milda

Esate Juozas Ravinskas?