Pacientai, kurie rekomenduoja Janina Zupkauskienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02487, Galiojanti

Zupkauskienė Janina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Zupkauskienė Janina?

2019-07-12, 00:49 | 2

Pati nuostabiausia vaikų gydytoja. Labai šiltas, geras, nuoširdus ir malonus žmogus. Visada išklauso pacientų ir skiria tinkamą gydymą. Jei kyla klausimų - paaiškina, pamokina. Rekomenduoju.

2018-07-15, 19:02 | 10

Lankomės pas šią gydytoją su abiem dukrom. Ji labai šiltas žmogus ir savo srities specialistė. Labai švelni vaikams. Išmano tikrai daug, visada duoda siuntimus, kai prašai, arba kai pati mato reikalą. Niekada nebruka antibiotikų be reikalo. Telefonu pakonsultuoja. Kartais turiu klausimų ir dėl suaugusiųjų ligų-atsako ir pataria. Labai ja pasitikiu. Ir pajuokauti moka!! Mano mergaitės gerose rankose!!

2018-04-16, 19:27 | 3

Nuostabi gydytoja. Rūpestinga, maloni, puikiai bendrauja su vaikais. Pasitinka su šypsena. galima drąsiai kreiptis susirgus mažyliams.
Ypač rekomenduoju dvynukų mamoms, nes gali patarti ne tik kaip gydytoja, bet ir iš asmeninės patirties. Nuostabus žmogus ir specialistė!

2018-01-22, 14:31 | 1

Nuostabi gydytoja. Labai maloni, rūpestinga.

2018-01-09, 23:39 | 4

Gydytoja į visus klausimus išsamiai atsako, pataria, neskuba rašyti antibiotikų. Telefonu nebaisu pasiskambinti ir pasikonsultuoti. Gydytoja iš dydžiosios raidės.

2017-11-15, 15:45 | IP: 217.117.16.134

Nuostabi gydytoja, puiki savo srities specialistė, labai atsidavusi savo profesijai, dirba tikrai iš pašaukimo. Puikiai suderina profesionalumą su rūpestingumu. Mano vaikai pas šią gydytoją eina su šypseną. Gaunu daug gerų patarimų ir esu nuoširdžiai dėkinga už visą suteiktą pagalbą :)

2017-06-25, 05:32 | IP: *.*.*.*
2017-05-19, 11:01 | IP: 5.20.116.66

Nuostabi gydytoja. Tokių tikrai mažai yra. Džiaugiuosi, kad mano vaikų sveikatą prižiūri būtent Janina Zupkauskienė.

2017-01-04, 10:21 | IP: 195.12.188.253

Labai nuostabi daktarė, daugiau būtų tokių daktarų visi greičiau sveiktume :) :) :)

2016-08-31, 18:27 | 1

Labai džiaugiamės šia gydytoja, visada skiria laiko tiek kiek reikia, viską išsamiai ir maloniai paaiškina, tiek aš tiek vaikutis liekame patenkinti vizitais.