Pacientai, kurie rekomenduoja Henrikas Paužas, %

Išduota: 2005-12-19, Nr. MPL-07710, Panaikinta

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16159, Galiojanti

2018-03-22, 01:15 | 1

Mažai kalbantis. Neišsiplečia apie problemą, gijimą, būtinumą operacijos, rekomendacijų gijimo laikotarpiu. Po operacijos manim domėjosi tik rezidentai

2017-11-02, 16:37 | 1

Laba diena

Esu jau pensininkas ir kai atsitiko didelė sveikatos problema, aš atsidūriau pas gydytoją - praktologą, Henriką Paužą. Iš pirmų pokalbio minučių, jis nuteikė mane maloniai. Jis smūlkiai išaiškino, kodėl turiu operuotis. Aš jo paklausiau ir esu labai patenkintas jo darbo kokybe. Jis kelis kart per dieną ateidavo ir man duodavo patarimus, kaip išvengti skausmo. Taip pat labai daug gerų žodžių, galėčiau pasakyti apie mane slaugiusią seselę. Labai gaila, bet nežinau jos pavardės. Kol turime tokius gydytojus kaip Henrikas Paužas, Lietuva gyvuos! Tariu nuoširdų ačių Henrikui Paužui, už rūpinimasi ir nuoširdžiai tariu Sekmės!
manimi ir linkiu kuo geriausios klotie gyvenime

2017-09-15, 20:42 | IP: *.*.*.*
2017-06-20, 11:45 | 2

ŠIE ŽMONĖS - MEDIKAI , TAI ANGELAI ŽEMĖJE. TAIP , KAI BŪSIU STIPRESNĖ, PO VISŲ MEDIKO ATOSTOGŲ APLANKYSIU IR BŪTINAI ĮTEIKSIU DOVANĄ.
TAI JAUNAS, PERSPEKTYVUS MOKSLŲ DAKTARAS, NUOSTABUS ŽMOGUS LABAI SUPRANTANTIS KO GYVENIME IEŠKOJO... IR KO PASIEKĖ...
GRETA ŠIO DAKTARO TAIP PAT NUOSTABUS MEDIKAS - REZIDENTAS GYTIS CHOLSTAUSKAS. ABU ŽMONĖS NUOŠIRDŪS, AIŠKIAI IŠDĖSTO, KAS NEAIŠKU, SKIRIA LIGONIUI PILNAI DĖMESIO ...
MAN, JIE ATLIKO OPERACIJĄ, TAI 2017-06-07 DIENĄ, AŠ DĖKOJU JIEMS IR VISAI JŲ KOMANDAI SVEIKATOS, ŽMOGIŠKO SUPRATIMO, ASMENINĖS LAIMĖS, DŽIUGIŲ AKIMIRKŲ....PUIKIŲ , NUOŠIRDŽIŲ ...PACIENTŲ.... MEDIKAI DIRBA SUNKIAI, BET YPATINGAI KRUOPŠČIAI, NUOŠIRDŽIAI ...DĖKOJU. Pagarbiai,

2016-05-10, 18:15 | IP: 84.46.244.92

Labai geras Daktaras! AČIŪŪŪ!!! Gal šiek tiek mažokai bendravo, bet padarė viską, kas buvo jo valioje.

2016-04-30, 16:56 | IP: 90.134.147.172

Geras daktaras tik neperspeja kad neatvyks visa kita gerai

2016-04-21, 15:31 | IP: 87.247.123.27

Malonus Daktaras , kaip nustebau jaunas , maloni ir jo asistentė . Bet norėjosi daugiau konsultacijos , daugiau rekomendacijų gydantis kaip greičiau sveikti. Reziume viskas gerai.

2014-08-22, 13:39 | IP: 88.222.112.220

GERAS JAUNAS GYDYTOJAS

Esate Henrikas Paužas?
2013-03-08, 20:05 | IP: 84.46.202.145

labai puikus gydytojas. po pabendravimo dingo visi nemalonumai del ligos.

Esate Henrikas Paužas?