Pacientai, kurie rekomenduoja Henrikas Paužas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16159, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-10-25, 16:26 | Registruotas lankytojas 4

Labai aukstos kvalifikacijos chirurgas. Esu Henrikui labai dekingas,uz suteikta pagalba. Aciu jums labai.

2021-09-23, 11:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nedaugžodžiaujantis, tačiau puikiai atsakantis į visus rūpimus klausimus :) jaučiasi vidinė ramybė ir kompetencija. Kalba užtikrintai ir aiškiai.

2021-04-17, 08:04 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas apsoliučiai apatiškas. Radęs hemarojini mazga isangeje su zaizdele pasake, kad mates blogiau. Ir jog derinciau mityba, gerciau vandeni ir tustinciausi kasdien. Kai paminejau, kad sveikai maitinuosi jau pusmeti tai nusijuoke. O as sveikai maitinuosi, pati apsoliuciai nesitustinu, tai reiski ne viena diena o net kelias savaites! Jokio patarimo tyrimui, gal man zarnyno liga? Lydi ir skausmai. Apsoliuciai nulines naudos vizitas po kurio pasijutau lyg be reikalo vykau. Nei vaistu patare, nei tyrimu, tik isange paziurejo. Viskas. O internete pilna gydymo metodu aprasytu net minimaliai invaziniu, tiesiog siaubas..

2021-02-25, 10:42 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus daktaras , nuoširdžiai bendrauja, daktaras nuo Dievo. Ačiū.

2020-12-16, 12:19 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus, aukstos kvalifikacijos chirurgas. Prieme ir isigilino i problema is esmes. Jei tektu dar karta operuotis, tai kreipciausi tiktai pas ji. Operacija atliko puikiai. Visa chirurgo komanda auksto lygio,. Rekomenduoju visiems sita chirurga. Aciu jums Henrikai.

2020-08-27, 15:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, išsamiai įvertino mano būklę, paskyrė data operacijai, kuri sėkmingai pavyko. Po operacijos paaiškino, kokia gijimo eiga, pilnai atsakė į visus mano klausimus. Rekomenduoju, tikrai gydytojas išmanantis savo darbą.
P.s. gal kažkam nepatinka kad mažai kalba, bet geriau mažai ir koncentruotai apie reikalus, negu daug ir apie nieką

2018-03-21, 23:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-02, 14:37 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena

Esu jau pensininkas ir kai atsitiko didelė sveikatos problema, aš atsidūriau pas gydytoją - praktologą, Henriką Paužą. Iš pirmų pokalbio minučių, jis nuteikė mane maloniai. Jis smūlkiai išaiškino, kodėl turiu operuotis. Aš jo paklausiau ir esu labai patenkintas jo darbo kokybe. Jis kelis kart per dieną ateidavo ir man duodavo patarimus, kaip išvengti skausmo. Taip pat labai daug gerų žodžių, galėčiau pasakyti apie mane slaugiusią seselę. Labai gaila, bet nežinau jos pavardės. Kol turime tokius gydytojus kaip Henrikas Paužas, Lietuva gyvuos! Tariu nuoširdų ačių Henrikui Paužui, už rūpinimasi ir nuoširdžiai tariu Sekmės!
manimi ir linkiu kuo geriausios klotie gyvenime

2017-09-15, 17:42 | IP: *.*.*.*
2017-06-20, 08:45 | Registruotas lankytojas 4

ŠIE ŽMONĖS - MEDIKAI , TAI ANGELAI ŽEMĖJE. TAIP , KAI BŪSIU STIPRESNĖ, PO VISŲ MEDIKO ATOSTOGŲ APLANKYSIU IR BŪTINAI ĮTEIKSIU DOVANĄ.
TAI JAUNAS, PERSPEKTYVUS MOKSLŲ DAKTARAS, NUOSTABUS ŽMOGUS LABAI SUPRANTANTIS KO GYVENIME IEŠKOJO... IR KO PASIEKĖ...
GRETA ŠIO DAKTARO TAIP PAT NUOSTABUS MEDIKAS - REZIDENTAS GYTIS CHOLSTAUSKAS. ABU ŽMONĖS NUOŠIRDŪS, AIŠKIAI IŠDĖSTO, KAS NEAIŠKU, SKIRIA LIGONIUI PILNAI DĖMESIO ...
MAN, JIE ATLIKO OPERACIJĄ, TAI 2017-06-07 DIENĄ, AŠ DĖKOJU JIEMS IR VISAI JŲ KOMANDAI SVEIKATOS, ŽMOGIŠKO SUPRATIMO, ASMENINĖS LAIMĖS, DŽIUGIŲ AKIMIRKŲ....PUIKIŲ , NUOŠIRDŽIŲ ...PACIENTŲ.... MEDIKAI DIRBA SUNKIAI, BET YPATINGAI KRUOPŠČIAI, NUOŠIRDŽIAI ...DĖKOJU. Pagarbiai,

2016-05-10, 15:15 | IP: 84.46.244.92

Labai geras Daktaras! AČIŪŪŪ!!! Gal šiek tiek mažokai bendravo, bet padarė viską, kas buvo jo valioje.

2016-04-30, 13:56 | IP: 90.134.147.172

Geras daktaras tik neperspeja kad neatvyks visa kita gerai

2016-04-21, 12:31 | IP: 87.247.123.27

Malonus Daktaras , kaip nustebau jaunas , maloni ir jo asistentė . Bet norėjosi daugiau konsultacijos , daugiau rekomendacijų gydantis kaip greičiau sveikti. Reziume viskas gerai.

2014-08-22, 10:39 | IP: 88.222.112.220

GERAS JAUNAS GYDYTOJAS

2013-03-08, 18:05 | IP: 84.46.202.145

labai puikus gydytojas. po pabendravimo dingo visi nemalonumai del ligos.