Pacientai, kurie rekomenduoja Silvija Jočinskaitė-Butkienė, %

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-09-24, Nr. MPL-15767, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
2022-02-15, 15:36 | Registruotas lankytojas 3

Ačiū gydytojai už profesionalumą, malonų bendravimą, atliktą krioterapiją, švelnumą ir , svarbiausia, nuraminimą. Ačiū iš visos širdies! ❤️

2022-01-14, 13:41 | Registruotas lankytojas 1

Netikėtai papuoliau pas ja i vizita po pertvaros operacijos. Apziura buvo be proto skausminga, pries tai mane gydes G.Strazdas elgesi daug profesionaliau ir svelniau.

2021-12-16, 22:05 | Registruotas lankytojas 36

Vizito metų daktarė neišsamiai atsakė į mano klausymus,tik paviršutiniskai paaiskino situaciją.Bendrai apziūrėjo mane,tikrai truko dr. jūsų dėmėsingumo, prof.patarymo ir problemos analizės ,o dėl vaistų išvis nebuvo iš jos pusės jokio aptarymo.
,Padėkosiu jums tik už siuntimus tyrimama atlikti,Tikrai šįkart liko prastas įspūdis Linkiu jai kvalifikacijos kėlymo savo srityje ir lojalumo pacientams, taipogi geresnių prof. įgūdzių ir tobulejimo.Atleiskite,bet likau prastos nuomonės šįkart apie šį vizitą.Visko būna,gal pavargus buvote,niekas nezino.,bet Ačiū vis tiek. .

2021-10-06, 17:09 | Registruotas lankytojas 36

Noriu padėkoti daktarėi uz dėmėsingumą ir kruopštumą pacientui ,įdėmiai apziūrint mane siandien vizito metu.Tikrai ji yra savo srities žinovė ir patyrusi specialistė,Miela ir rūpiestinga daktarė.Išsiaiskino mano situaciją ir įsigilino į problemą, ,davė patarymą ir siuntimą pas kitą specialistą tolimeesniam gydymui, ko nesugebėjo padaryti mano apilinkinė daktarė iš poliklinikos.Nuoširdus Aciū...

2018-08-07, 05:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-26, 23:01 | IP: 5.20.125.102

2017-03-22. Gydytoja Silvija Jočinskaitė-Butkienė man dare operacija :Tonsillectomia bil. Vertinu gydytojos darbą iš 10 balų 9. Palieku galimybę ir norą toliau tobulintis. Ačiū jums gydytoja! Dėkingas pacientas . A.M.

2017-02-12, 21:28 | IP: 78.56.124.147

Visas LOR skyrius yra nuostabus, daktarai ypač profesionalūs, labai AČIŪ Daktarei Silvijai už rūpestį, už puikiai atliktą operaciją nosies kaulo atstatymą po lūžio bei nosies takų išvalymą, Dievo palaimos ir sėkmės gyvenime daktare !!!

2016-04-26, 09:03 | IP: 82.135.246.25

Maloni, rūpestingai atliekanti savo pareigą LOR specialistė. Nors "bendradarbiauti" neteko daug, tačiau įspūdį paliko puikų. Sėkmės!

2014-12-05, 17:01 | IP: *.*.*.*

2013-03-09, 13:56 | IP: 78.63.215.243

Labai gerai atliko balso stygų operaciją. Rūpestinga po operacijos. Puikus žmogus ir specialistas