Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Mickevičienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03922, Galiojanti

Mickevičienė Dalia dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mickevičienė Dalia?

2018-10-18, 11:14 | 3

Gydytoja puiki. Tikrai jautriai žiūri į problemas. Priėmė net po budėjimo, ne savo darbo metu. Puikiai atsimena visas ligonio problemas, išklauso, atsako į visus klausimus. Esu labai patenkinta jos darbu ir priežiūra.

2016-02-07, 07:55 | IP: 78.63.206.81

Aš buvau sužavėta gydytojos profesionalumu, ne vieno pasalinio zodzio konkreti, atidi, superr!!! Zaviuosi tokiais gydytojais

2015-06-04, 15:35 | IP: 193.219.71.145

Gydytojos arogancija ir nepagarba pacientui mane tiesiog šokiravo. Gydytoja jaučiasi labai svarbi pamiršdama, kad atlyginimą gauna iš ligonių (kurie vis dar dirba) mokamų mokesčių. Nedaviau jokios dovanos , ir nesiruošiu duoti :)

2014-03-25, 11:46 | IP: 195.182.72.172

Atrodo labai profesionali, daug savo srities žinių turinti gydytoja, tačiau pacientui pasakoja mažai, glaustai, nelabai noriai, atrodo, kad tik greičiau atliktų privalomą apžiūrą ir galėtų dirbti kitus, tikriausiai jai malonesnius darbus skyriuje.

2013-12-23, 13:16 | IP: 195.182.72.172

Rūpinasi tik kaip tinkamai susitvarkyti savo popierius. pacientui dėmesio - minimaliai, į klausimus atsako trumpai ir neišsamiai. Gal čia viskas todėl, kad konsultacija nekainavo......

2013-09-03, 13:45 | IP: 195.182.72.172

Turinti daug žinių daktarė, kruopščiai apžiūri, paaiškina kas ligoniui nesuprantama, tačiau apie viską reikia klausti, pati kalba lakoniškai, praktinių patarimų kaip gydytis gavau iš kitų gydytojų.