Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Jankūnas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07084, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jankūnas Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankūnas Vytautas?

2020-07-01, 10:04 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju,akiu vokai sugadinti,kai pasiskambinau liepe laukti ko praeis laikas,po to sake jei kitas gyd.nustatys,kad blogai padariau apmokesiu operacija pas kt gydytoja,dar veliau i kalbas nebesileido!

2020-06-18, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas sėkmingai atliko operaciją, nors liko dideli randai - vis dar viliuosi, kad su laiku užgis. Jis įsipareigojęs konsultuoti, tačiau į klausimus atsako paviršutiniškai ir ne į visus, neskiria dėmesio, todėl nemalonu net ko nors klausti. Paskutinįkart uždavus klausimą pasiūlė paieškoti informacijos internete - tai, mano nuomone, rodo visišką neprofesionalumą.

2020-04-15, 07:32 | Registruotas lankytojas 1

Dariausi krūtų mažinimo operaciją prieš metus. Nepaisant aukštos kainos ~ 2400 eurų, prieš operaciją Klaipėdos ligoninėje buvau paprašyta susimokėti už kraujo tyrimus, o po operacijos dar reikėjo pačiai nusipirkti kremo nuo randų ~ 100 eurų. Prieš operaciją konsultacija su gydytoju truko ~ 2 minutes, jis tikrai turi daug pacientų todėl mano manymu jiems skiria nepakankamai laiko.
Norėčiau atkreipti dėmesį, kad gydytojas dirba Klaipėdos ligoninėje ir po operacinis servisas toks kaip maitinimas ir priežiūra yra atliekamas ligoninės darbuotojų, o ne privačios klinikos. Aš tikrai neesu išpuikus, bet aš susimokėjau ~2400 euru už 2 naktis, o manęs net nepaklausė ar turiu specialių valgymo poreikių. Esu vegetarė. Gavau žuvies ir mėsos kotletukų po operacijos. Manęs poto sesutė klausė kodėl nepasakiau prieš gulantis. Tai, kad niekas neklausė. Ligoninėje manęs nei vienas artimasis neaplankė tai viskas ką valgiau buvo duona su sviestu, bulvių košė su kopūstais ir arbatos.
Po narkozės žinoma būklė nebuvo labai gera kas yra normalu, kai kėliausi pasidarė silpna. Tą dieną kviečiau seselę 3 kartus, 1 - nes pasidarė silpna, 2 - paklausti kada gausiu vaistų. Tačiau poto jau bijojau, nes buvau paprašyta nespaudinėt mygtuko be reikalo. Nu aš suprantu, kad tos seselės yra labai užsiėmusios, bet susimokejus tokią sumą pinigų aš tikėjausi malonesnio serviso.
Galutiniais rezultatais esu tik vidutiniškai patenkinta, liko gana matomi randai, mano manymu gydytojas galėjo būti preciziškesnis.
Asmeniškai gydytojo tikrai nerekomenduoju, jo bendravimas man pasirodė išpuikęs.
Moterys, jeigu jūsų operacijos neapmoka ligonių kasos, geriau rinkitės kitą gydytoją geroje privačioje klinikoje. Nes pas V. Jankūną kainos kaip ir visur, bet bendravimas, pooperacinė priežiūra labai atsaini mano manymu.

2020-01-17, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas! Operacijos rezultatu labai patenkinta!(krutines didinimo operacija) Greitas, konkretus ir draugiskas. Rekomeduoju:)

2019-12-15, 13:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją krūtinės didinimo implantais operacijai. Gydytojas konkretus, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė idealų impantų dydį mano kūno sudėjimui, operacija vyko sekančią dieną po konsultacijos. Viskas vyko sklandžiai, labai džiaugiuosi rezultatu ir nuoširdžiai rekomenduoju!

2019-11-29, 16:50 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta pasirinkusi šį gydytoją plastinei operacijai. Konsultavausi tik pas jį vieną ir abejonių nekilo. :) 100%

2019-10-14, 07:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai šaltas,abejingas žmogus.Akių kontakto praktiškai nebuvo.Net nepažvelgė i mano atsineštus akių gydytojos išrašus,per 2 minutes išpoškino,kad man reikalinga akių viršutiniu vokų operacija atliekama per 20 min ir kainoja 580 Eur.VISKAS....Net neapžiūrėjo mano akių...Pasijutau šokiruota tokio bendravimo.Be amo išėjau iš kabineto.Visa diena jaučiausi bjauriai..
Kita diena pasigilinau į mokamų paslaugų kainyną (Klaipėdos respublikinės ligoninės) ir radau,kad ši operacija kainuoja 174 Eur.Dar labiau nustebau.Parašiau paklausimą plastinės chirurgijos skyriaus vedėjui R.Bagdonui.Deja,beveik savaitė ir jokio atsakymo.
Tai va,tokia nemaloni mano patirtis.Tikiuosi,kažkam bus naudingas šis mano patirties pasidalinimas ir būsit pasiruošę šaltam abejingumui.

2019-08-14, 18:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai esu patenkinta Vytauto Jankuno darbu. Operacijos metu chirurgas jaute, kad vistiek esu isitempusi, ir jis tikrai ir juokavo ir kalbejo, ir palaike. Tikrai savo srities specialistas. Esu begalo jam dekinga!!! Aciu

2019-06-21, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, gydytojas, tikras savo srities specialists, auksiniu ranku zmogus, professionalus , rekomendoju si plastikos chirurga.

2019-05-29, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Man buvo atlikta nosies korekcinė operacija. Noriu nuoširdžiai
padėkoti gydytojui Vytautui Jankūnui ir jam padėjusiai gydytojai Diržauskienei bei visam personalui. V. Jankūnas labai geras, išmanantis savo darba,savo srities profesionalas. Nosies korekcija esu labai labai patenkinta, rezultatai labai dziugina. Visi didziausi komplimentai gydytojui uz puiku darba! Nuosirdus Aciu. Jei ateiti reikes naujos operacijos kreipsiuosi tik pas si gydytoja. Ingrida ( praejo tik 3 men po operacijos)

2019-04-18, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atlikta krūtinės mažinimo ir pilvo plastikos operacija. Esu patenkinta. Viskas vyko labai greitai, paprastai ir nesureiksminanant. Turbūt taip ir gerai. Ko klauskite, ta atsakys. Bendravo gražiai. Atsiskaičiau man patogiausiu būdu. Viskas OK. Labai džiaugiuosi kad pasiryžau. Linkiu ir kitom to paties.

2019-03-08, 10:57 | Registruotas lankytojas 1

Praėjo du mėnesiai po krūtinės didinimo operacijos. Labai patenkinta esamu rezultatu. Džiaugiuosi pasirinkus šį gydytoją .

2019-03-06, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau gyd. Jankuna, esu vis dar gyjimo procese bet krutine negaliu atsidziaugti, didelis aciu gydytojui uz nuostabu darba :)

2019-03-04, 13:11 | Registruotas lankytojas 1

Visom galiu rekomenduoti,tikrai nuostabus Gyd., esu patenkinta tiek jo darbu,tiek prieziura,10balu!! Didelis aciu!!

2019-03-03, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Viskas puiku dziaugiuosi kad pasirinkau si gydytoja

2019-03-01, 05:18 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras bendraujant malonus,savo srities specialistas, pasirinkau ji, nes daug teigiamu atsiliepimu girdejau.Dar esu gyjimo procese po nosies pilnos operacijos tad nesimato pilno rezultato, taciau tegiami pokyciai ryskeja kasdien, esu patenkinta daktaro darbu.Taciau nesitikekit kad daktaras skirs daug demesio jums del gausos kitu klientu.Nera suteikiama daug informacijos.Sito labai truko, momentais daiktu pasijauciau, bet visa kita liuks:)

2019-02-11, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Gyditojas atliko savo darba visiskai ne taip kaip buvo kalbeta tiketasi.rezultatas tikrai netoks. Bendravimo igudziai taip pat nemalonus

2019-01-24, 12:07 | Registruotas lankytojas 3

Visų pirma tai apie mokėjimą už paslaugas. Negavau jokių mokėjimą patvirtinančių dokumentu, mokėjau jo kabinete grynais į rankas. Antra, subjaurojo kūną ir negalima jau nieko ištaisyti, deja. Geriau būčiau pas jį nesikreipusi.

2018-08-28, 17:56 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atlikta nosies plastine operacija, tikrai puikus rezultatas, esu begalo patenkinta ir rekomenduoju si chirurga!

2018-06-23, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Saunus gydytojas, profesionalas, savo darba atliko nepriekaistingai, esu labai patenkinta!

2018-06-11, 23:23 | Registruotas lankytojas 1

Puikus chirurgijos specialistas, daug nezaidzia greitai ir tiesiai prie reikalo. Dziaugiuosi kad ji pasirinkau.

2018-06-10, 06:17 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojo kompetencija, turima darbo patirtis bei jo akivaizdi meilė darbui, įgyvendino mano svajonę turėti gražią krutinę ir taip iki galo moterišką kūną, kuris jau dabar, praėjus tik penkioms savaitėms po krūtų didinimo implantais operacijos, suteikia pasitikėjimo savimi. Šis gydytojas turi puikią įžvalgą, po kurios rekomenduoja ir teisingai pataria, kokio dydžio ir formos krūtinė būtų tinkama, nors mes galbūt, vedamos draugių, pažįstamų turimais pavyzdžiais įsivaizduojame kitaip, tačiau kas tinka vienai, kitai netinka visiškai. Todėl, dėka šio įžvalgaus ir teisingai patariančio gydytojo, akivaizdu, mano pasirinkimas buvo teisingas. Taigi, drįstų drąsiai teigti, jog ne tik kad šio gydytojo įžvalga puiki, bet ir rankos auksinės:) Rekomenduoju, šį kompetentingą, nuostabų gydytoją. Sėkmės Jums!!!

2018-04-25, 03:45 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas, atsakė i visus rūpimus klausimus. Esu gyjimo procese, bet matytu rezultatu esu labai patenkinta.Personalu taip pat likau patenkinta. Patys geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju :)

2018-04-17, 08:21 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padekoti Vytautui Jankūnui, pirmiausia už pirmąjį vizitą kuris padrąsino mane pilnai apsispręsti ir nuvyti visas baimes į šalį ir pakoreguoti savo trukuma, esu labai patenkinta ir dekinga jum už jūsų talentą kad jus taip šauniai atliekat savo darba ir suteikiat dar labiau savimi pasitikėti ! Superine priežiūra , darbo atlikimas 100%, tikras specialistas, labai džiaugiuosi kad jus pasirinkau , auksines rankas turite ! Ačiū ačiū jums ir dar kartą Ačiū !

2018-04-05, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Didelis Ačiū Jums , mano svajonė tapo realybe!
Labai dziaugiuosi rezultatu, drąsiai rekomenduoju.

2018-04-01, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Susidare toks jausmas jog gydytojas turi per daug pacientu ir nauju jam nereikia. I klausimus neatsako pilnai, net nepasisveikina ir reikia traukti zodi po zodzio. Nieko nepaaiskina apie operacija, tik susako kainas. Ponas Jankunai, mes esam gyvi zmones, o ne skaiciai, siulyciau pasedeti klientu aptarnavimo kursuose gal ten paaiskintu kas jum algas moka ir kaip reikia bendrauti su potencialiais klientais.

2018-03-31, 17:57 | Registruotas lankytojas 2

Planavau operuotis nosį. Operacijos labai bijojau ir žinojau, jog viskas, ką galiu padaryti - išsirinkti patikimą chirurgą. Daktaras Jankūnas turėjo geriausius atsiliepimus, todėl iš Vilniaus vykau į Klaipėdą. Daktaras buvo labai profesionalus, tiksliai suprato, ko noriu, viską nuosekliai paaiškino. Operacinės personalas buvo puikus, ypač rūpestingas anesteziologas, viskas praėjo sklandžiai. Daktaras visą laiką praleistą ligoninėje rūpinosi bei suteikė visą reikalingą pagalbą. Pirmomis dienomis baiminausi, jog nosis bus tokios formos (ištinusi, apvali) visada ???? Tačiau jau antra savaitė po operacijos ir rezultatas tampa akivaizdus - pati dar sunkiai tikiu, jog daktaras Jankūnas padovanojo man vadovėlinę nosį, kurią prieš operaciją labiausiai norėjosi nebent slėpti :) Visada būsiu už tai dėkinga! Džiaugiuosi pačiu teisingiausiu pasirinkimu tokiai sudėtingai operacijai ir visiems labai labai rekomenduoju!

2018-03-29, 06:47 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Viską išaiškino. Po operacijos rūpinasi ir teiraujasi kaip jaučiuosi. Labai džiaugiuosi kad pasirinkau jį.

2018-03-01, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai profesionalus. Kas be ko, jeigu ateinate pasiplepėti, tai šis daktaras ne jums. V. Jankūnas nedaugžodžiauja, pasižiūri, įvertina savo akimis situaciją, pasako savo nuomonę/ rekomendacijas, o toliau jau jūs pati/ pats sprendžiate. Tiesa, dėl kultūros bendravimo. Tvarkingas bendravimas, tiesiai šviesiai išsakoma probema/ jos sprendmo būdai. Kiek suprantu pakomentavusioms neigiamai bendravimo tema, nepatiko, jog gydytojas išsako savo nuomonę aiškiai, nepataikaudamas. (Turinčioms daug kompleksų, išgirstos gydytojo mintys gali būti per aštrios, tas irgi tiesa.) V. Jankūnas be to, kad yra savo srities profesionalas, mėgsta pajuokauti. (Reikia suprasti, ne įsižeisti!) Turint klausmų visuomet reikia klausti, gydytojas tikrai negali žinoti, koki ,,baubukai'' mus kamuoja :-) Esu patenkinta viskuo ir jau antra savaitė kaip gyju po krūtų didinimo operacijos. Trumpai tariant, rekomenduoju.

2017-11-10, 11:03 | IP: 86.38.3.185

puikus

2017-10-27, 16:42 | IP: 86.100.19.27

Puikiai atlikopilną pilvo plastikos operaciją. Labai patenkinta rezultatu.

2017-10-23, 17:52 | IP: 86.6.146.153

Esu labai patenkinta

2017-09-27, 09:37 | IP: 193.219.186.132

Gydytojas Vytautas Jankūnas- malonus, paprastas ir šiltas žmogus. Maloniai bendravo, be arogancijos, gydymo metu, kai turėdavo laiko, kas kart užbėgdavo pasiteirauti kaip jaučiuosi. Buvo atlikta krūtų mažinimo operacija, atliko balandžio mėnesį, randai dar matyti, gan ryškūs, bet manau (tikiuosi), kad ateity sumažės. Šiaip, rezultatu patenkinta, jei reiktų daryčiausi dar kartą. Ačiū Jums labai!

2017-09-22, 01:06 | IP: *.*.*.*
2017-09-04, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta savo nauja nosyte, dar laukiu pilno rezultato nes vis dar yra patinimas, bet jau matau skirtuma ir esu visiskai patenkinta ????????

2017-08-21, 14:25 | IP: 82.1.27.141

Dekoju uz akiu voku operacija. Esu patenkinta,komforte,nuostabiai,viskas gerai! Pagarba.

2017-08-11, 01:01 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir savo srities specialistas. Konkretus ir tikslus, atsako i visus rupimus klausimus. Atliktu darbu likau patenkinta ir ateityje kreipsiuosi tik pas si specialista!

2017-07-25, 15:06 | IP: 90.138.239.209

Labai džiaugiuosi atlikts operacija ir gydytojo bendravimu.Jei dar kada bus reikalinga kokia operacija tikrai nesuabejosiu kur kreiptis

2017-07-13, 19:03 | Registruotas lankytojas 1

Begalo geras kaip specialistas ir kaip zmogus. Rupestingas, negaili laiko isigilinant i problema. Esu labai dekinga uz tai Ka padare. Esu patenkinta rezultatais.

2017-06-16, 22:42 | Registruotas lankytojas 1

Malonus daktaras ir tikrai ismanantis savo darba: tiksliai patariantis ir suprantantis, iskart pasiuliau jo paslaugas 2 savo draugem, nes sis daktaras tiksliai viska isaiskina ir issprendzia problema- nuo kurios visos mes tampame laimingos!!!

2017-06-14, 18:28 | IP: 78.58.176.57

Likau be galo patenkinta rezultatu! Aciu dar karta gydytojui ir visam kolektyvui uz rupesti :)

2017-06-14, 16:11 | IP: 188.69.199.130

Daryta pilvo plastika prieš pusmetį ir įspūdžiai kuo geriausi-konkretus situacijos įvertinimas, ar reikalinga operacija, kokias procedūras reikia atlikti, kurios-nebūtinos. Viskas buvo išsamiai paaiškinta, priežiūra puiki, galėjau kreiptis vos sunerimdavau. Gydytojo "lengva" ranka, gijimas praėjo lengvai, be komplikacijų. Pjūvis sugijo gražiai, esu patenkinta. Ačiū nuoširdžiai gydytojui už pagalbą.

2017-05-20, 14:59 | IP: 78.58.56.66

Vytautas Jankūnas nuostabus gydytojas, kuris ne tik išsamiai papasakojo apie plastinę ausų operaciją, bet ir greitai ir konkrečiai su kaupu išpildė mano lūkesčius. Esu labai laiminga ir džiaugiuosi, kad būtent pasirinkau šį gydytoją. Jis atsakingas, konkretus, švelnus perrišant po operacijos, atsidavęs savo darbui. Rekomenduoju.!

2017-05-10, 17:47 | IP: 84.213.12.100

Esu dėkinga plastikos chirurgui Vytautui Jankūnui ir jo komandai už atliktą sėkmingai krūtų mažinimo operaciją. Jo gera nuotaika, pasitikėjimas savimi,profesionalumas dar labiau padėjo apsispręsti atlikti ne vienus metus planuotą operaciją.

2017-05-07, 15:34 | IP: 77.219.145.215

Dziaugiuosi,kad pasirinkau si gydytoja.tiek konsultacijos metu,tiek operacijos metu,tiek po jos jauciausi 100 % saugi,kad pakliuvau i geras rankas. Malonus,ismanantis savo darba,maloniai bendraujantis nuo pirmos minutes,gydytojas. Atsakys I rupimus klausimus bet kada.Esu labai patenkinta jo darbu! Rekomenduoju gydytoja.V.Jankuna ir kitoms! :)

2017-05-05, 15:14 | IP: 78.61.67.246

LABAI NUOSIRDUS GYDYTOJAS, SKYRE TIEK LAIKO KIEK MAN JO REIKEJO,KAD VISKA APTARTI IR SUDERINTI. DARIAUSI KRUTINE, REZULTATU LIKAU BE GALO PATENKINTA. DEKUI,KAD GRAZINOT MAN MANO PASITIKEJIMA SAVIMI :*

2017-02-07, 11:42 | Registruotas lankytojas 1

TIESIOG NUOSTABUS, ATSAKINGAS ,DEMESINGAS ISMANANTIS SAVO DARBA GYDYTOJAS

2017-02-06, 15:24 | Registruotas lankytojas 1

Auksinių rankų chirurgas. Tikras savo srities profesionalas. Rezultatais likau labai patenkinta, džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent jį. Ačiū Jums labai, Vytautai, už nepriekaištingai atliktą darbą

2017-02-06, 10:37 | IP: 90.138.236.49

Nieko blogo negaliu pasakyti, man asmeniskai vizitas pas daktara Jankuna buvo malonus. Kiek skaiciau cia kitu komentarus, kad jis nemandagus ar kazkaip izeide, zmogus pasake kaip viskas yra tiesiai sviesiai, ir cia nereikia isizeist kaip kokiom damutem. Rekomenduoju daktara Jankuna ????

2017-02-06, 10:34 | IP: 83.171.17.118

Gydytojas skyrė pakankamai daug lako, viską paaiškino, atsakė į visus klausimus, paslaugą atliko nepriekaištingai. Rekomendavau gydytoją savo draugams.