Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Jankūnas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07084, Galiojanti

Jankūnas Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankūnas Vytautas?

2020-01-17, 12:33 | 1

Puikus savo srities specialistas! Operacijos rezultatu labai patenkinta!(krutines didinimo operacija) Greitas, konkretus ir draugiskas. Rekomeduoju:)

2019-12-15, 15:58 | 2

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją krūtinės didinimo implantais operacijai. Gydytojas konkretus, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė idealų impantų dydį mano kūno sudėjimui, operacija vyko sekančią dieną po konsultacijos. Viskas vyko sklandžiai, labai džiaugiuosi rezultatu ir nuoširdžiai rekomenduoju!

2019-11-29, 18:50 | 1

Esu labai patenkinta pasirinkusi šį gydytoją plastinei operacijai. Konsultavausi tik pas jį vieną ir abejonių nekilo. :) 100%

2019-10-14, 10:26 | 2

Labai šaltas,abejingas žmogus.Akių kontakto praktiškai nebuvo.Net nepažvelgė i mano atsineštus akių gydytojos išrašus,per 2 minutes išpoškino,kad man reikalinga akių viršutiniu vokų operacija atliekama per 20 min ir kainoja 580 Eur.VISKAS....Net neapžiūrėjo mano akių...Pasijutau šokiruota tokio bendravimo.Be amo išėjau iš kabineto.Visa diena jaučiausi bjauriai..
Kita diena pasigilinau į mokamų paslaugų kainyną (Klaipėdos respublikinės ligoninės) ir radau,kad ši operacija kainuoja 174 Eur.Dar labiau nustebau.Parašiau paklausimą plastinės chirurgijos skyriaus vedėjui R.Bagdonui.Deja,beveik savaitė ir jokio atsakymo.
Tai va,tokia nemaloni mano patirtis.Tikiuosi,kažkam bus naudingas šis mano patirties pasidalinimas ir būsit pasiruošę šaltam abejingumui.

2019-08-14, 21:55 | 1

Labai esu patenkinta Vytauto Jankuno darbu. Operacijos metu chirurgas jaute, kad vistiek esu isitempusi, ir jis tikrai ir juokavo ir kalbejo, ir palaike. Tikrai savo srities specialistas. Esu begalo jam dekinga!!! Aciu

2019-06-21, 20:18 | 1

Puikus, gydytojas, tikras savo srities specialists, auksiniu ranku zmogus, professionalus , rekomendoju si plastikos chirurga.

2019-05-29, 18:59 | 1

Man buvo atlikta nosies korekcinė operacija. Noriu nuoširdžiai
padėkoti gydytojui Vytautui Jankūnui ir jam padėjusiai gydytojai Diržauskienei bei visam personalui. V. Jankūnas labai geras, išmanantis savo darba,savo srities profesionalas. Nosies korekcija esu labai labai patenkinta, rezultatai labai dziugina. Visi didziausi komplimentai gydytojui uz puiku darba! Nuosirdus Aciu. Jei ateiti reikes naujos operacijos kreipsiuosi tik pas si gydytoja. Ingrida ( praejo tik 3 men po operacijos)

2019-04-18, 22:10 | 1

Buvo atlikta krūtinės mažinimo ir pilvo plastikos operacija. Esu patenkinta. Viskas vyko labai greitai, paprastai ir nesureiksminanant. Turbūt taip ir gerai. Ko klauskite, ta atsakys. Bendravo gražiai. Atsiskaičiau man patogiausiu būdu. Viskas OK. Labai džiaugiuosi kad pasiryžau. Linkiu ir kitom to paties.

2019-03-08, 12:57 | 1

Praėjo du mėnesiai po krūtinės didinimo operacijos. Labai patenkinta esamu rezultatu. Džiaugiuosi pasirinkus šį gydytoją .

2019-03-06, 10:19 | 1

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau gyd. Jankuna, esu vis dar gyjimo procese bet krutine negaliu atsidziaugti, didelis aciu gydytojui uz nuostabu darba :)

2019-03-04, 15:11 | 1

Visom galiu rekomenduoti,tikrai nuostabus Gyd., esu patenkinta tiek jo darbu,tiek prieziura,10balu!! Didelis aciu!!

2019-03-03, 17:37 | 1

Viskas puiku dziaugiuosi kad pasirinkau si gydytoja

2019-03-01, 07:18 | 1

Daktaras bendraujant malonus,savo srities specialistas, pasirinkau ji, nes daug teigiamu atsiliepimu girdejau.Dar esu gyjimo procese po nosies pilnos operacijos tad nesimato pilno rezultato, taciau tegiami pokyciai ryskeja kasdien, esu patenkinta daktaro darbu.Taciau nesitikekit kad daktaras skirs daug demesio jums del gausos kitu klientu.Nera suteikiama daug informacijos.Sito labai truko, momentais daiktu pasijauciau, bet visa kita liuks:)

2019-02-11, 15:46 | 1

Gyditojas atliko savo darba visiskai ne taip kaip buvo kalbeta tiketasi.rezultatas tikrai netoks. Bendravimo igudziai taip pat nemalonus

2019-01-24, 14:07 | 3

Visų pirma tai apie mokėjimą už paslaugas. Negavau jokių mokėjimą patvirtinančių dokumentu, mokėjau jo kabinete grynais į rankas. Antra, subjaurojo kūną ir negalima jau nieko ištaisyti, deja. Geriau būčiau pas jį nesikreipusi.