Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Jankūnas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07084, Galiojanti

Jankūnas Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankūnas Vytautas?

2020-01-17, 12:33 | 1

Puikus savo srities specialistas! Operacijos rezultatu labai patenkinta!(krutines didinimo operacija) Greitas, konkretus ir draugiskas. Rekomeduoju:)

2019-12-15, 15:58 | 2

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją krūtinės didinimo implantais operacijai. Gydytojas konkretus, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė idealų impantų dydį mano kūno sudėjimui, operacija vyko sekančią dieną po konsultacijos. Viskas vyko sklandžiai, labai džiaugiuosi rezultatu ir nuoširdžiai rekomenduoju!

2019-11-29, 18:50 | 1

Esu labai patenkinta pasirinkusi šį gydytoją plastinei operacijai. Konsultavausi tik pas jį vieną ir abejonių nekilo. :) 100%

2019-08-14, 21:55 | 1

Labai esu patenkinta Vytauto Jankuno darbu. Operacijos metu chirurgas jaute, kad vistiek esu isitempusi, ir jis tikrai ir juokavo ir kalbejo, ir palaike. Tikrai savo srities specialistas. Esu begalo jam dekinga!!! Aciu

2019-06-21, 20:18 | 1

Puikus, gydytojas, tikras savo srities specialists, auksiniu ranku zmogus, professionalus , rekomendoju si plastikos chirurga.

2019-05-29, 18:59 | 1

Man buvo atlikta nosies korekcinė operacija. Noriu nuoširdžiai
padėkoti gydytojui Vytautui Jankūnui ir jam padėjusiai gydytojai Diržauskienei bei visam personalui. V. Jankūnas labai geras, išmanantis savo darba,savo srities profesionalas. Nosies korekcija esu labai labai patenkinta, rezultatai labai dziugina. Visi didziausi komplimentai gydytojui uz puiku darba! Nuosirdus Aciu. Jei ateiti reikes naujos operacijos kreipsiuosi tik pas si gydytoja. Ingrida ( praejo tik 3 men po operacijos)

2019-04-18, 22:10 | 1

Buvo atlikta krūtinės mažinimo ir pilvo plastikos operacija. Esu patenkinta. Viskas vyko labai greitai, paprastai ir nesureiksminanant. Turbūt taip ir gerai. Ko klauskite, ta atsakys. Bendravo gražiai. Atsiskaičiau man patogiausiu būdu. Viskas OK. Labai džiaugiuosi kad pasiryžau. Linkiu ir kitom to paties.

2019-03-08, 12:57 | 1

Praėjo du mėnesiai po krūtinės didinimo operacijos. Labai patenkinta esamu rezultatu. Džiaugiuosi pasirinkus šį gydytoją .

2019-03-06, 10:19 | 1

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau gyd. Jankuna, esu vis dar gyjimo procese bet krutine negaliu atsidziaugti, didelis aciu gydytojui uz nuostabu darba :)

2019-03-04, 15:11 | 1

Visom galiu rekomenduoti,tikrai nuostabus Gyd., esu patenkinta tiek jo darbu,tiek prieziura,10balu!! Didelis aciu!!

2019-03-03, 17:37 | 1

Viskas puiku dziaugiuosi kad pasirinkau si gydytoja

2018-08-28, 20:56 | 1

Buvo atlikta nosies plastine operacija, tikrai puikus rezultatas, esu begalo patenkinta ir rekomenduoju si chirurga!

2018-06-23, 17:11 | 1

Saunus gydytojas, profesionalas, savo darba atliko nepriekaistingai, esu labai patenkinta!

2018-06-12, 02:23 | 1

Puikus chirurgijos specialistas, daug nezaidzia greitai ir tiesiai prie reikalo. Dziaugiuosi kad ji pasirinkau.

2018-06-10, 09:17 | 1

Gydytojo kompetencija, turima darbo patirtis bei jo akivaizdi meilė darbui, įgyvendino mano svajonę turėti gražią krutinę ir taip iki galo moterišką kūną, kuris jau dabar, praėjus tik penkioms savaitėms po krūtų didinimo implantais operacijos, suteikia pasitikėjimo savimi. Šis gydytojas turi puikią įžvalgą, po kurios rekomenduoja ir teisingai pataria, kokio dydžio ir formos krūtinė būtų tinkama, nors mes galbūt, vedamos draugių, pažįstamų turimais pavyzdžiais įsivaizduojame kitaip, tačiau kas tinka vienai, kitai netinka visiškai. Todėl, dėka šio įžvalgaus ir teisingai patariančio gydytojo, akivaizdu, mano pasirinkimas buvo teisingas. Taigi, drįstų drąsiai teigti, jog ne tik kad šio gydytojo įžvalga puiki, bet ir rankos auksinės:) Rekomenduoju, šį kompetentingą, nuostabų gydytoją. Sėkmės Jums!!!