Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Jankūnas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07084, Galiojanti

Jankūnas Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankūnas Vytautas?

2020-07-01, 13:04 | 1

Nerekomenduoju,akiu vokai sugadinti,kai pasiskambinau liepe laukti ko praeis laikas,po to sake jei kitas gyd.nustatys,kad blogai padariau apmokesiu operacija pas kt gydytoja,dar veliau i kalbas nebesileido!

2020-06-18, 16:13 | 1

Gydytojas sėkmingai atliko operaciją, nors liko dideli randai - vis dar viliuosi, kad su laiku užgis. Jis įsipareigojęs konsultuoti, tačiau į klausimus atsako paviršutiniškai ir ne į visus, neskiria dėmesio, todėl nemalonu net ko nors klausti. Paskutinįkart uždavus klausimą pasiūlė paieškoti informacijos internete - tai, mano nuomone, rodo visišką neprofesionalumą.

2020-04-15, 10:32 | 1

Dariausi krūtų mažinimo operaciją prieš metus. Nepaisant aukštos kainos ~ 2400 eurų, prieš operaciją Klaipėdos ligoninėje buvau paprašyta susimokėti už kraujo tyrimus, o po operacijos dar reikėjo pačiai nusipirkti kremo nuo randų ~ 100 eurų. Prieš operaciją konsultacija su gydytoju truko ~ 2 minutes, jis tikrai turi daug pacientų todėl mano manymu jiems skiria nepakankamai laiko.
Norėčiau atkreipti dėmesį, kad gydytojas dirba Klaipėdos ligoninėje ir po operacinis servisas toks kaip maitinimas ir priežiūra yra atliekamas ligoninės darbuotojų, o ne privačios klinikos. Aš tikrai neesu išpuikus, bet aš susimokėjau ~2400 euru už 2 naktis, o manęs net nepaklausė ar turiu specialių valgymo poreikių. Esu vegetarė. Gavau žuvies ir mėsos kotletukų po operacijos. Manęs poto sesutė klausė kodėl nepasakiau prieš gulantis. Tai, kad niekas neklausė. Ligoninėje manęs nei vienas artimasis neaplankė tai viskas ką valgiau buvo duona su sviestu, bulvių košė su kopūstais ir arbatos.
Po narkozės žinoma būklė nebuvo labai gera kas yra normalu, kai kėliausi pasidarė silpna. Tą dieną kviečiau seselę 3 kartus, 1 - nes pasidarė silpna, 2 - paklausti kada gausiu vaistų. Tačiau poto jau bijojau, nes buvau paprašyta nespaudinėt mygtuko be reikalo. Nu aš suprantu, kad tos seselės yra labai užsiėmusios, bet susimokejus tokią sumą pinigų aš tikėjausi malonesnio serviso.
Galutiniais rezultatais esu tik vidutiniškai patenkinta, liko gana matomi randai, mano manymu gydytojas galėjo būti preciziškesnis.
Asmeniškai gydytojo tikrai nerekomenduoju, jo bendravimas man pasirodė išpuikęs.
Moterys, jeigu jūsų operacijos neapmoka ligonių kasos, geriau rinkitės kitą gydytoją geroje privačioje klinikoje. Nes pas V. Jankūną kainos kaip ir visur, bet bendravimas, pooperacinė priežiūra labai atsaini mano manymu.

2020-01-17, 12:33 | 1

Puikus savo srities specialistas! Operacijos rezultatu labai patenkinta!(krutines didinimo operacija) Greitas, konkretus ir draugiskas. Rekomeduoju:)

2019-12-15, 15:58 | 2

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją krūtinės didinimo implantais operacijai. Gydytojas konkretus, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė idealų impantų dydį mano kūno sudėjimui, operacija vyko sekančią dieną po konsultacijos. Viskas vyko sklandžiai, labai džiaugiuosi rezultatu ir nuoširdžiai rekomenduoju!

2019-11-29, 18:50 | 1

Esu labai patenkinta pasirinkusi šį gydytoją plastinei operacijai. Konsultavausi tik pas jį vieną ir abejonių nekilo. :) 100%

2019-10-14, 10:26 | 2

Labai šaltas,abejingas žmogus.Akių kontakto praktiškai nebuvo.Net nepažvelgė i mano atsineštus akių gydytojos išrašus,per 2 minutes išpoškino,kad man reikalinga akių viršutiniu vokų operacija atliekama per 20 min ir kainoja 580 Eur.VISKAS....Net neapžiūrėjo mano akių...Pasijutau šokiruota tokio bendravimo.Be amo išėjau iš kabineto.Visa diena jaučiausi bjauriai..
Kita diena pasigilinau į mokamų paslaugų kainyną (Klaipėdos respublikinės ligoninės) ir radau,kad ši operacija kainuoja 174 Eur.Dar labiau nustebau.Parašiau paklausimą plastinės chirurgijos skyriaus vedėjui R.Bagdonui.Deja,beveik savaitė ir jokio atsakymo.
Tai va,tokia nemaloni mano patirtis.Tikiuosi,kažkam bus naudingas šis mano patirties pasidalinimas ir būsit pasiruošę šaltam abejingumui.

2019-08-14, 21:55 | 1

Labai esu patenkinta Vytauto Jankuno darbu. Operacijos metu chirurgas jaute, kad vistiek esu isitempusi, ir jis tikrai ir juokavo ir kalbejo, ir palaike. Tikrai savo srities specialistas. Esu begalo jam dekinga!!! Aciu

2019-06-21, 20:18 | 1

Puikus, gydytojas, tikras savo srities specialists, auksiniu ranku zmogus, professionalus , rekomendoju si plastikos chirurga.

2019-05-29, 18:59 | 1

Man buvo atlikta nosies korekcinė operacija. Noriu nuoširdžiai
padėkoti gydytojui Vytautui Jankūnui ir jam padėjusiai gydytojai Diržauskienei bei visam personalui. V. Jankūnas labai geras, išmanantis savo darba,savo srities profesionalas. Nosies korekcija esu labai labai patenkinta, rezultatai labai dziugina. Visi didziausi komplimentai gydytojui uz puiku darba! Nuosirdus Aciu. Jei ateiti reikes naujos operacijos kreipsiuosi tik pas si gydytoja. Ingrida ( praejo tik 3 men po operacijos)

2019-04-18, 22:10 | 1

Buvo atlikta krūtinės mažinimo ir pilvo plastikos operacija. Esu patenkinta. Viskas vyko labai greitai, paprastai ir nesureiksminanant. Turbūt taip ir gerai. Ko klauskite, ta atsakys. Bendravo gražiai. Atsiskaičiau man patogiausiu būdu. Viskas OK. Labai džiaugiuosi kad pasiryžau. Linkiu ir kitom to paties.

2019-03-08, 12:57 | 1

Praėjo du mėnesiai po krūtinės didinimo operacijos. Labai patenkinta esamu rezultatu. Džiaugiuosi pasirinkus šį gydytoją .

2019-03-06, 10:19 | 1

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau gyd. Jankuna, esu vis dar gyjimo procese bet krutine negaliu atsidziaugti, didelis aciu gydytojui uz nuostabu darba :)

2019-03-04, 15:11 | 1

Visom galiu rekomenduoti,tikrai nuostabus Gyd., esu patenkinta tiek jo darbu,tiek prieziura,10balu!! Didelis aciu!!

2019-03-03, 17:37 | 1

Viskas puiku dziaugiuosi kad pasirinkau si gydytoja