Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Jankūnas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07084, Galiojanti

Jankūnas Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jankūnas Vytautas?

2019-01-24, 14:07 | 3

Visų pirma tai apie mokėjimą už paslaugas. Negavau jokių mokėjimą patvirtinančių dokumentu, mokėjau jo kabinete grynais į rankas. Antra, subjaurojo kūną ir negalima jau nieko ištaisyti, deja. Geriau būčiau pas jį nesikreipusi.

2018-08-28, 20:56 | 1

Buvo atlikta nosies plastine operacija, tikrai puikus rezultatas, esu begalo patenkinta ir rekomenduoju si chirurga!

2018-06-23, 17:11 | 1

Saunus gydytojas, profesionalas, savo darba atliko nepriekaistingai, esu labai patenkinta!

2018-06-12, 02:23 | 1

Puikus chirurgijos specialistas, daug nezaidzia greitai ir tiesiai prie reikalo. Dziaugiuosi kad ji pasirinkau.

2018-06-10, 09:17 | 1

Gydytojo kompetencija, turima darbo patirtis bei jo akivaizdi meilė darbui, įgyvendino mano svajonę turėti gražią krutinę ir taip iki galo moterišką kūną, kuris jau dabar, praėjus tik penkioms savaitėms po krūtų didinimo implantais operacijos, suteikia pasitikėjimo savimi. Šis gydytojas turi puikią įžvalgą, po kurios rekomenduoja ir teisingai pataria, kokio dydžio ir formos krūtinė būtų tinkama, nors mes galbūt, vedamos draugių, pažįstamų turimais pavyzdžiais įsivaizduojame kitaip, tačiau kas tinka vienai, kitai netinka visiškai. Todėl, dėka šio įžvalgaus ir teisingai patariančio gydytojo, akivaizdu, mano pasirinkimas buvo teisingas. Taigi, drįstų drąsiai teigti, jog ne tik kad šio gydytojo įžvalga puiki, bet ir rankos auksinės:) Rekomenduoju, šį kompetentingą, nuostabų gydytoją. Sėkmės Jums!!!

2018-04-25, 06:45 | 1

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas, atsakė i visus rūpimus klausimus. Esu gyjimo procese, bet matytu rezultatu esu labai patenkinta.Personalu taip pat likau patenkinta. Patys geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju :)

2018-04-17, 11:21 | 1

Noriu padekoti Vytautui Jankūnui, pirmiausia už pirmąjį vizitą kuris padrąsino mane pilnai apsispręsti ir nuvyti visas baimes į šalį ir pakoreguoti savo trukuma, esu labai patenkinta ir dekinga jum už jūsų talentą kad jus taip šauniai atliekat savo darba ir suteikiat dar labiau savimi pasitikėti ! Superine priežiūra , darbo atlikimas 100%, tikras specialistas, labai džiaugiuosi kad jus pasirinkau , auksines rankas turite ! Ačiū ačiū jums ir dar kartą Ačiū !

2018-04-06, 00:37 | 1

Puikus savo srities specialistas. Didelis Ačiū Jums , mano svajonė tapo realybe!
Labai dziaugiuosi rezultatu, drąsiai rekomenduoju.

2018-04-01, 16:10 | 1

Susidare toks jausmas jog gydytojas turi per daug pacientu ir nauju jam nereikia. I klausimus neatsako pilnai, net nepasisveikina ir reikia traukti zodi po zodzio. Nieko nepaaiskina apie operacija, tik susako kainas. Ponas Jankunai, mes esam gyvi zmones, o ne skaiciai, siulyciau pasedeti klientu aptarnavimo kursuose gal ten paaiskintu kas jum algas moka ir kaip reikia bendrauti su potencialiais klientais.

2018-03-31, 20:57 | 2

Planavau operuotis nosį. Operacijos labai bijojau ir žinojau, jog viskas, ką galiu padaryti - išsirinkti patikimą chirurgą. Daktaras Jankūnas turėjo geriausius atsiliepimus, todėl iš Vilniaus vykau į Klaipėdą. Daktaras buvo labai profesionalus, tiksliai suprato, ko noriu, viską nuosekliai paaiškino. Operacinės personalas buvo puikus, ypač rūpestingas anesteziologas, viskas praėjo sklandžiai. Daktaras visą laiką praleistą ligoninėje rūpinosi bei suteikė visą reikalingą pagalbą. Pirmomis dienomis baiminausi, jog nosis bus tokios formos (ištinusi, apvali) visada ???? Tačiau jau antra savaitė po operacijos ir rezultatas tampa akivaizdus - pati dar sunkiai tikiu, jog daktaras Jankūnas padovanojo man vadovėlinę nosį, kurią prieš operaciją labiausiai norėjosi nebent slėpti :) Visada būsiu už tai dėkinga! Džiaugiuosi pačiu teisingiausiu pasirinkimu tokiai sudėtingai operacijai ir visiems labai labai rekomenduoju!

2018-03-29, 09:47 | 1

Puikus gydytojas. Viską išaiškino. Po operacijos rūpinasi ir teiraujasi kaip jaučiuosi. Labai džiaugiuosi kad pasirinkau jį.

2018-03-01, 12:20 | 1

Gydytojas labai profesionalus. Kas be ko, jeigu ateinate pasiplepėti, tai šis daktaras ne jums. V. Jankūnas nedaugžodžiauja, pasižiūri, įvertina savo akimis situaciją, pasako savo nuomonę/ rekomendacijas, o toliau jau jūs pati/ pats sprendžiate. Tiesa, dėl kultūros bendravimo. Tvarkingas bendravimas, tiesiai šviesiai išsakoma probema/ jos sprendmo būdai. Kiek suprantu pakomentavusioms neigiamai bendravimo tema, nepatiko, jog gydytojas išsako savo nuomonę aiškiai, nepataikaudamas. (Turinčioms daug kompleksų, išgirstos gydytojo mintys gali būti per aštrios, tas irgi tiesa.) V. Jankūnas be to, kad yra savo srities profesionalas, mėgsta pajuokauti. (Reikia suprasti, ne įsižeisti!) Turint klausmų visuomet reikia klausti, gydytojas tikrai negali žinoti, koki ,,baubukai'' mus kamuoja :-) Esu patenkinta viskuo ir jau antra savaitė kaip gyju po krūtų didinimo operacijos. Trumpai tariant, rekomenduoju.

2017-11-10, 13:03 | IP: 86.38.3.185

puikus

2017-10-27, 19:42 | IP: 86.100.19.27

Puikiai atlikopilną pilvo plastikos operaciją. Labai patenkinta rezultatu.

2017-10-23, 20:52 | IP: 86.6.146.153

Esu labai patenkinta