Pacientai, kurie rekomenduoja Lidija Miftachovienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05301, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Miftachovienė Lidija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Miftachovienė Lidija?

2.3

1.6

2022-03-30, 11:49 | Registruotas lankytojas 3

Perskaičius komentarus, labai abejojau dėl gydytojos ir jos kompetencijos. Na dingti nebuvo kur, nes talonėlis buvo vienintelis pas neurologą, susitaikiau kad diagnozė nebus nustatyta ir gydymo negausiu. Bet, likau labai patenkinta apžiūrą. Gydytoja pilnai manę apžiūrėjo , pakalbėjome ne tik apie ligas. Atsakė į visus klausymus ir rekomendavo, jeigu skausmas grįž ( kreipiausi dėl trišakio nervo uždegimo) nedelsiant kreiptis pas ją. Todėl rekomenduoju šią gydytoją.

2022-03-04, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gyditoja, siunčia visoms procedūroms, kad įvertinti situaciją. Tikrai rekomenduoju.

2021-10-14, 08:45 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai nesidomi pacientu,šneka viena pati ,bendravimas nemalonus,erzinantis,pamokslaujantis. Visiškai nedraugauja su kompiuteriu. Tikrai pritariu visiems sakantiems aplenkti šia personą didžiausiu lanku. Veltui sugaištas laikas.

2021-10-14, 08:44 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-26, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Pralaukiau vizito mėnesį. Susitikus bendravo labai nemalonei ir nemandagiai. Kreipiausi dėl galvos skausmų. Nerekomenduoju kitiems. Esu nusivylusi. Tokiems "gyditojams" laikas į pensija.

2021-07-07, 16:10 | Registruotas lankytojas 3

Omg, likau tokia pakraupusi sakyčiau, respublikinės poliklynikos taikos pr. Darbu tiek registratūroje, tiek neurologes Lidijos Miftachovienes.
O dieve kokio nemandagumo gydytoja.. Atėjau, o ji mane vos ne į šuns dienas isdejo. Nieko nepatikrinus, kas man gali būti, o skausmai nugaroje yra dideli, sako sportuoti. Sakau nepadeda man reabilitacijos, ji sako reikia visą gyvenimą sportuoti tada neskaudės. Aš tokia pakraupusi jos bendravimu, o į atsakymą šeimos gyd., tokiu nesąmonių prirašė.
Nemanot, kad būtų laikas tokiu gydytojų atsisakyt? Jai kažkur apie 80metu
Žinokit kažkoks siaubas. Isiminkit šitą "gydytoja" žmonės, ir nuo jos tikrai kuo toliau. Nes ji diagnozės pasako pažiūrėjus į žmogų, iš išvaizdos...
Dar ji mano šeimos gyd., išvadino durniu kam jis mane atsiuntė pas neurologa. Ir man pačiai panašiai kalbėjo.

2021-03-04, 10:38 | Registruotas lankytojas 1

Po vizito pas šią gydytoją dvi dienas negalėjau ramiai galvoti,kaip galima taip bendrauti su blogai besijaučiančiu žmogumi,nors po to du kartus man skambino ir atsiprašinėjo,žmonės,registruokitės pas kitą neurologą

2021-03-01, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Kiek yra tekę apsilankyti pas įvairiausius gydytojus, tai tokios "gydytojos" dar neteko sutikti. Bereikalo pralauktas mėnuo eilėje, kai tuo tarpu kenčiau skausmus, būčiau nuėjusi pas profesionalą, o ne pas pencininkę, kuri visiškai nebesigaudo. Nebendrauja , leido ti vien žodį pasakyti !!,, Skundos dèls eikatos nerupi !!!!!!!!!, Aš stengausi daryti ir pratimus ir masažus,, bet norisi GYDYTOJO patarimo , ir Žinių : ar man galima tai daryti , jaučant pastovu skausmo !,, Tai pasiule knygas paskaityti apie nugarą!!!! Aš jau tai darau , prieš atvikstant pas GYDYTOJA !!. Galiausiai po visiškai bereikšmiškai praleisto laiko ir laukymas 1,5 mėn !!!I . Ta. Nepaisant to, kad negavau jokios pagalbos, tik iššvaisčiau laiką, dar gasdino rašyti skunda ant mano šeimos gyd , kad neparaše siumtimą man nuotraukai !,,, Bettą turi jinai daryti, Ir dar pridure , kad žmones patis už savo pinigus 70-120€ darosi tomografijas , o aš čia pas ja kreipiosi !!!! Sakau, o ką man daryti, Deja, tokie dalykai šiai "gydytojai" gal ir ne pirmą karta . . Siaubinga, kad tokias dar laiko medicinoje ir leidžia dirbti su žmonėmis. Man žiauru!,, cČia pirmas mano atsiliepimas , bet žmones skaitikiit ir geriau palaukti dar , bet nelankyti šitos “gydytojos”

2020-09-08, 17:10 | Registruotas lankytojas 2

Gera gydytoja.Išsamiai išklausė ir skyrė panankamai laiko.

2019-09-09, 06:49 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-07, 14:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-16, 09:29 | Registruotas lankytojas 1
2018-05-10, 06:15 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-03, 06:41 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-12, 14:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-19, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

O aš noriu padėkoti šiai gydytojai, jei ne ji, kentėčiau ir toliau stiprius galvos skausmus. Labai geranoriškai priemė, išklausinėjo išsamiai simptomus, apžiūrėjo ir iškart nustatė ligą, kad trišakio nervo uždegimas. Ne tik kad išrašė nuo uždegimo vaistų, bet dar paskyrė papildomai vitaminų galvos kraujotakos sistemą suaktyvinti, kadangi sužinojo, kad intensyviai mokinuos. Jos dėka ir vel esu energinga ir nebevargina jokie skausmai :) su šypsena veide palinkėjo greičiau sveikti. Didelis, Jums Ačiū, gydytoja, ir sėkmės darbuose!

2017-06-06, 15:07 | IP: *.*.*.*

2014-08-20, 15:31 | IP: *.*.*.*