Pacientai, kurie rekomenduoja Lidija Miftachovienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05301, Galiojanti

Miftachovienė Lidija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Miftachovienė Lidija?

1.4

Nesidomėjo

2019-09-09, 09:49 | 6

nerekomenduoju niekam, kosmaras

2019-04-07, 17:28 | 1

Lankiausi keletą kartų dėl galvos/kaklo skausmų, nuolatinių žaibavimų akyse bei koordinacijos sutrikimų. Pažiūrėjus į kortelę pasakė, jog galvos tomografija buvo daryta neseniai (prieš 15 metų kai buvau vaikas) ir nėra ko tirtis taip dažnai. Jokių papildomų tyrimų nepaskyrė, tik konsutacijos metu padaužė su guminiu plaktuku per sąnarius ir liepė užsimerkus akis su pirštu priliesti nosį. Po tokių "tyrimų" nustatė diagnozę - kalti nervai ir paskyrė gydymą - užsiimti jogą. Tuo metu pasitikėjau gydytoja ir galvojau, kad nieko rimto man nėra, tačiau laikui praėjus visi simtomai tik paūmėjo bei atsirado papildomų - dabar akyse ne tik žaibuoja, bet ir plaukioja "muselės" , atsirado juodos dėmės, užgulė ausys bei atsirado stiprus svaigulys. Kas liečia akių gydytojus - iš jų pusės viskas gerai ir visi vieningai mano, jog tai neurologinės problemos - kraujotokos sutrikimai ar kažkas kitko, ko ši gydytoja nesugebėjo nustatyti ir paskirti gydymą. Niekam nerekomenduoju

2019-03-16, 11:29 | 1

Kiek yra tekę apsilankyti pas įvairiausius gydytojus, tai tokios "gydytojos" dar neteko sutikti. Bereikalo pralauktas mėnuo eilėje, kai tuo tarpu kenčiau skausmus, būčiau nuėjusi pas profesionalą, o ne pas pencininkę, kuri visiškai nebesigaudo. Su kompiuteriu dirbi nemoka, pusę valandos rašo receptą, akių nepakelia, apie neurologines ligas išvis nenutuokia. Išsakius savo bėdą,kad esama liga stipriai paūmėjo, buvo atsakyta -gal praeis. Galiausiai po visiškai bereikšmiškai praleisto pusvalandžio pas ją, buvau paklausta, ko iš jos noriu? Ir kokių man vaistų išrašyti. Taip, gydytoja MANĘS klausia kokius vaistus išrašyti. Nepaisant to, kad negavau jokios pagalbos, tik iššvaisčiau laiką, dar pridūrė negerk nuo skausmo vaistų, priprasi. Sakau, o ką man daryti, jeigu jūs niekuo man padėti negalite, atsakymas buvo - juk sakiau, gal praeis. P. S. Ligą turiu 12 metų kuri yra nepagydoma. Deja, tokie dalykai šiai "gydytojai" nežinomi. Siaubinga, kad tokias dar laiko medicinoje ir leidžia dirbti su žmonėmis.

2018-05-10, 09:15 | 2

Pati bjauriausia gydytoja, kokią teko sutikti per visą gyvenimą. Nepagarbi, grubi ir dar sugebėjo tyčiotis. Likau apstulbusi, kad dar yra tokių gydytojų...

2018-05-03, 09:41 | 6

Cia ne gydytoja, lauk tokias.... Net nesugeba atsiversti korteles, o sake nieko neturi, nieko nezinai, taip ir surase i atsakyma seimos daktarei. Buvau soke. Sakau gi viskas kortelej, sako nieko ten nera. Idomu kaip ji zino, jeigu net jos neatverte? Gal ekstrasense? Ziauriau nebuna. Kodel tokios dirba? Einu sau ilsetis.

2018-03-12, 16:09 | 1

Siulau visiems rinktis kita neurologa. Jei nevelki kojos,ateini be ramentu, vadinasi esi sveikas.Menesi geriau vaistus nuo skausmo,nes ryte neislipdavau is lovos,o darbe issededavau tik puse darbo dienos,nes atimdavo koja nuo sedmens.Gavau talona pas gydytoja,nuejau konsultacijai bei su prasymu stuburo tomografijai. Iskart apreke,kad negausiu,nes nevelku kojos.Po ilgu diskusiju ir ginco parase siuntima stuburo tomografijai ,po to buvo pasakyta,kad su atsakymu pas ja negrisciau. Tomografija vis delto parode,kad stuburo isvarza yra L5-S1 slanksteliai. Pacientai ginkite savo teises ir netapkite invalidais del mediku principu,jei paeini vadinasi sveikas. Be to si gydytoja nepriklauso jurininku poliklinikai,ten tik nuomojasi kabineta,todel ir elgiasi su pacientais kaip patinka. Bukite sveiki.

2017-06-19, 23:03 | 1

O aš noriu padėkoti šiai gydytojai, jei ne ji, kentėčiau ir toliau stiprius galvos skausmus. Labai geranoriškai priemė, išklausinėjo išsamiai simptomus, apžiūrėjo ir iškart nustatė ligą, kad trišakio nervo uždegimas. Ne tik kad išrašė nuo uždegimo vaistų, bet dar paskyrė papildomai vitaminų galvos kraujotakos sistemą suaktyvinti, kadangi sužinojo, kad intensyviai mokinuos. Jos dėka ir vel esu energinga ir nebevargina jokie skausmai :) su šypsena veide palinkėjo greičiau sveikti. Didelis, Jums Ačiū, gydytoja, ir sėkmės darbuose!

2017-06-06, 18:07 | IP: *.*.*.*
2014-08-20, 18:31 | IP: *.*.*.*