Pacientai, kurie rekomenduoja Svetlana Lyčkovaitė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07023, Panaikinta

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2008-06-09, Nr. MPL-10851, Galiojanti

2018-12-08, 21:58 | 3

Gydytoja bendrauja keistokai, atrodo išsiblaškiusi. Gal dėl to, kad labai daug pacientų ir skubavisus priimti. Gydymo procesas buvo keistokas, bet galutinis rezultatas bent jau kol kas atrodo neblogai. Vertinant pagal galutinį rezutatą gydytoja gera, tik bendravimo įgūdžius reikėtų patobulinti.

2018-10-25, 19:22 | 2

nerekomenduoju

2018-10-23, 13:04 | 2

PATI BAISIAUSIA PATIRTIS
Net liežuvis neapsiverčia pavadinti ją gydytoja. Iki kol neapsilankiau pas ją, negalvojau, kad gali būti tokių, kaip ji... Baisu. Nemaloniausia patirtis gyvenime. Dantis sukandus tylėjau kol buvau kabinete ir stebėjau, kas vyksta. Nesu iš tų, kurie skundžiasi, na bet šį kartą negaliu tylėti. Žmonės turi žinoti, kas juos gydo ir pas ką jie eina.
Apie šios ,,gydytojos'' mandagumą ar pagarbą pacientui aš net nekalbu... Kai atėjau su didžiausiu skausmu, man rūpėjo ne tai, ar mandagiai ji bendraus, o tikėjausi bent minimalios apžiūros, pagalbos, nors konsultacijos... Deja.
Atėjau su didžiausiu skausmu, prieš mane išėjusi senutė keistai šypsojosi. Paklausiau senutės, ar dabar po jos jau aš galiu užeiti? Jau galėjau suprasti iš senutės replikos, kai ji man rusiškai atsakė: ,,eikit, gal neužmuš''.
Ką gi, užėjau. Toliau - komedija. Visą laiką, kol su ašarom akyse pasakojau, kas man nutiko, gydytoja nepleido mob.telefono iš rankų. Tada galiausiai padėjo jį į šoną ir vėl lyg niekur nieko klausia: tai kas nutiko? Visko kas buvo, neišpasakosiu. Gydytoja nesugebėjo net tinkamai apžiūrėti, nemandagiai TUjino ir......galiausiai šaltu veidu liepė ateiti kažkada, po dviejų ar kelių mėnesių, nes nėra laisvos vietos echoskopijai! Buvau šokiruota, kad man teks kentėti skausmą visą savaitgalį, deja, gydytojai tai nė motais. Vargu, ar ji bent nutuokė, kas man gali būti. Jeigu ne aš, tai manau, kad gydytoja net nebūtų išrašiusi nuo skausmo vaistų, nes kai pasakiau, ,,ar jau viskas?Nieko daugiau nedarysit šiandien?'', gydytoja šiek tiek sakyčiau sutriko ir atrėžė, kad galiu tau išrašyti vaistų nuo skausmo (suprask, jei jau labai tau reikia)... Išėjau netekusi žado. Visko neišpasakosiu, bet šios GYDYTOJOS ,,dėka'' situacija komplikavosi per savaitgalį dar labiau.. Ačiū Dievui, šiandien jau aš išoperuota, man prireikė skubios neatidėliotinos gydytojo pagalbos.
O jeigu ji man būtų suteikusi pagalbą laiku, būtų buvę viskas kitaip.

2018-04-25, 13:33 | 3

Puiki gydytoja

2018-04-05, 10:55 | 4

Nuostabi, rūpestinga gydytoja.

2018-01-15, 10:21 | 1

Likau patenkintas , rekomenduoju ..

2018-01-03, 16:37 | 1

Puiki gydytoja! Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keisto bendravimo, kalba trumpai, bet gana aiškiai. Operacijos metu buvo labai maloni ir rūpestinga.

2017-09-13, 18:39 | IP: 78.60.64.125

Gydytoja labai patiko, bendrauja maloniai, viska isaiskino gerai, puiki specialiste. Tikrai rekomenduociau.

2017-08-11, 12:01 | IP: 185.89.217.226

Nesuprantu, kodėl čia tiek daug blogų šios gydytojos įvertinimų. Man ji pasirodė NEREALI. Konkreti, diplomatiška, atidi. Savo diagnozę sužinojau keliom savaitėm anksčiau, nes gydytoja rado galimybę padaryti echoskopiją anksčiau. Tikrai noriu pas ją lankytis ir ateityje.

2017-04-12, 13:40 | 2

Atvykau su aiškia problema, tačiau daktarė tiesiog pažiūrėjo, padavė siuntimus pas kitus gydytojus ir nieko per daug nepaaiškinus pasakė viso gero. Manimi kaip ir pasirūpno - padarė reikiamus tyrimus, tačiau nei problemos rimtumo, nei tolimesnės sekos nepaaiškino.