Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Benušienė, %

Gydytojas genetikas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12324, Galiojanti

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-13998, Galiojanti

Benušienė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Benušienė Eglė?

2019-06-21, 09:14 | 4

Puiki gydytoja. Išėjom labai laimingi: daug pasakojo, viską tiksliai parodė. Nustebino, kad vos 12 savaičių jau pasakė ko laukiame. Žinoma, dar paaiškės ar tiesa, bet iš principo išėjome labai patenkinti, ramūs ir laimingi.

2019-03-06, 13:14 | 2

Vien tik geri atsiliepimai apie ją! Nuostabi gydytoja, pati geriausia specialistė!

2019-02-08, 18:39 | 4

Puiki Gydytoja, išsamiai atsakiusi į nėštumo metu kilusius klausimus, nuoširdžiai prižiūrėjusi ir, svarbiausia, nuraminusi. Ačiū Jums, Gydytoja!

2019-01-19, 17:02 | 7

Puiki gydytoja,labai maloni, profesionali moteris! Svarbu tai,kad labai žmoniškai reagavo į visus galbūt keistus ar kvailus klausimus,viską nuosekliai paaiškino, pabendravo, patarė, skyrė tikrsi daug laiko! Linkime sėkmės ir supratingų, vertinančių sunkų Jūsų darbą pacientų! Daugiau tokių žmonių ir tokiu malonių gydytojų!!!!Taiprtinimo darbe! Jolita ir Kęstutis bei mūsų vaikutis! Sėkmės!:)

2019-01-19, 17:02 | 7

Puiki gydytoja,labai maloni, profesionali moteris! Svarbu tai,kad labai žmonijai reagavo į visus galbūt keistus ar kvailus klausimus,viską nuosekliai paaiškino, pabendravi, patarė! Linkime sėkmės ir supratingų, vertinančių sunkų Jūsų darbą pacientų! Taip pat įvertinimo darbe! Jolita ir Kęstutis bei mūsų vaikutis!

2019-01-04, 14:24 | 1

Nuostabi, puiki Gydytoja, tokios profesionalios nesu sutikusi, o papuoliau pas ja atsitiktinai, užsiregistravusi telefonu. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas ją, ir kad tyrymai buvo geri. Tikrai Gydytoja verta pagarbos. Linkiu jai visa ko geriausio.

2018-12-27, 21:30 | 1

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė, malonus bendravimas. Rekomenduoju visiems. Visus tyrimus atliko ir rezultatus paaiškino suprantamai ir aiškiai.
Savo darbą tikrai dirba nuoširdžiai ir stengiasi padėti.
Norėtųsi kad visi gydytojai būtų tokie!

2018-11-18, 08:12 | 1

Tai pati nuostabiausia gydytoja pas kurią teko kada lankytis! Itin šilta, maloni, išsamiai atsakė į visus klausimus ir svarbiausia labai profesionali, puikiai išmananti savo darbą. Echoskopo metu viską itin išsamiai paaiškino, išsklaidė visiškai visas abejones, itin smulkiai pakomentavo mano darytų ankščiau tyrimų rezultatus. Vizito metu dėl tyrimų rezulatų buvau susijaudinus, neišlaikiusi apsiverkiau, tai gydytoja reagavo itin žmogiškai, ramino, buvo itin užjaučianti. Tikrai visu 100% rekomenduoju šią gydytoją pirmiausia dėl jos profesionalumo ir net neabejotinai labai gero savo srities išmanymo. Taip pat rekomenduoju rekomenduoju ir dėl jos žmogiškumo, rūpinimosi pacientu, ramumo ir šiltumo. Ši gydytoja man neabejotinai yra idealaus gydytojo pavyzdys.

2018-04-02, 23:35 | 2

Gydytoja iš didžiosios raidės! Nors jau praėjo kiek laiko, bet, ko gero, nepamiršiu mūsų vizito. Labai rūpestingas ir malonus žmogus, viską išsamiai papasakojo, įsigilino į situaciją. Nepagailėjo patarimų bei pasidomėjo asmeniškai mano savijauta po kurio laiko. Tikrai rekomenduoju!

2017-10-03, 21:49 | 1

Nuostabi gydytoja,puiki specialiste.