Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Benušienė, %

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-13998, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Benušienė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Benušienė Eglė?

2020-07-14, 15:09 | Registruotas lankytojas 1

Aš tokios žmogiškos gydytojos,dar nesu sutikus..kažkas nerealaus,tobula gydytoja visapušiskai..duok dieve,kad visi taip išmanytų,taip dirbtų savo darbą..aš be galo jei dėkinga už viska,tik sveikatos jei!!!!

2019-11-29, 20:39 | Registruotas lankytojas 7

Nesitikėjau, kad dar yra tokių nuostabių gydytojų, aukščiausio lygio bendravimo kultūra su pacientu, manau, tokia gydytoja turėtų būti pavyzdžiu daugeliui gydytojų. Labai aiškiai matosi, kad gydytoja yra profesionalė, puikiai bendraujanti ir dirbanti mėgstantį darbą, didžiuojuosi, kad turime tokių gydytojų Lietuvoje!

2019-11-19, 23:18 | Registruotas lankytojas 1

Ši genetikė yra absoliutus deimantas ir kaip puiki specialistė ir kaip žmogus!
Turėjau laukti atsakymų ir jai paskambinti sekančią dieną, bet ji gavus atsakymus susisiekė pati, teiravosi kaip jaučiuosi po procedūros ir davė puikių patarimų ateičiai. Pirmą kartą gyvenime esu taip maloniai nustebinta rūpesčiu ir nuoširdumu! Labai rekomenduoju!!!

2019-06-21, 09:14 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja. Išėjom labai laimingi: daug pasakojo, viską tiksliai parodė. Nustebino, kad vos 12 savaičių jau pasakė ko laukiame. Žinoma, dar paaiškės ar tiesa, bet iš principo išėjome labai patenkinti, ramūs ir laimingi.

2019-03-06, 13:14 | Registruotas lankytojas 3

Vien tik geri atsiliepimai apie ją! Nuostabi gydytoja, pati geriausia specialistė!

2019-02-08, 18:39 | Registruotas lankytojas 4

Puiki Gydytoja, išsamiai atsakiusi į nėštumo metu kilusius klausimus, nuoširdžiai prižiūrėjusi ir, svarbiausia, nuraminusi. Ačiū Jums, Gydytoja!

2019-01-19, 17:02 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja,labai maloni, profesionali moteris! Svarbu tai,kad labai žmoniškai reagavo į visus galbūt keistus ar kvailus klausimus,viską nuosekliai paaiškino, pabendravo, patarė, skyrė tikrsi daug laiko! Linkime sėkmės ir supratingų, vertinančių sunkų Jūsų darbą pacientų! Daugiau tokių žmonių ir tokiu malonių gydytojų!!!!Taiprtinimo darbe! Jolita ir Kęstutis bei mūsų vaikutis! Sėkmės!:)

2019-01-19, 17:02 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja,labai maloni, profesionali moteris! Svarbu tai,kad labai žmonijai reagavo į visus galbūt keistus ar kvailus klausimus,viską nuosekliai paaiškino, pabendravi, patarė! Linkime sėkmės ir supratingų, vertinančių sunkų Jūsų darbą pacientų! Taip pat įvertinimo darbe! Jolita ir Kęstutis bei mūsų vaikutis!

2019-01-04, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, puiki Gydytoja, tokios profesionalios nesu sutikusi, o papuoliau pas ja atsitiktinai, užsiregistravusi telefonu. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas ją, ir kad tyrymai buvo geri. Tikrai Gydytoja verta pagarbos. Linkiu jai visa ko geriausio.

2018-12-27, 21:30 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė, malonus bendravimas. Rekomenduoju visiems. Visus tyrimus atliko ir rezultatus paaiškino suprantamai ir aiškiai.
Savo darbą tikrai dirba nuoširdžiai ir stengiasi padėti.
Norėtųsi kad visi gydytojai būtų tokie!

2018-11-18, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Tai pati nuostabiausia gydytoja pas kurią teko kada lankytis! Itin šilta, maloni, išsamiai atsakė į visus klausimus ir svarbiausia labai profesionali, puikiai išmananti savo darbą. Echoskopo metu viską itin išsamiai paaiškino, išsklaidė visiškai visas abejones, itin smulkiai pakomentavo mano darytų ankščiau tyrimų rezultatus. Vizito metu dėl tyrimų rezulatų buvau susijaudinus, neišlaikiusi apsiverkiau, tai gydytoja reagavo itin žmogiškai, ramino, buvo itin užjaučianti. Tikrai visu 100% rekomenduoju šią gydytoją pirmiausia dėl jos profesionalumo ir net neabejotinai labai gero savo srities išmanymo. Taip pat rekomenduoju rekomenduoju ir dėl jos žmogiškumo, rūpinimosi pacientu, ramumo ir šiltumo. Ši gydytoja man neabejotinai yra idealaus gydytojo pavyzdys.

2018-04-02, 23:35 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja iš didžiosios raidės! Nors jau praėjo kiek laiko, bet, ko gero, nepamiršiu mūsų vizito. Labai rūpestingas ir malonus žmogus, viską išsamiai papasakojo, įsigilino į situaciją. Nepagailėjo patarimų bei pasidomėjo asmeniškai mano savijauta po kurio laiko. Tikrai rekomenduoju!

2017-10-03, 21:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja,puiki specialiste.

2017-09-12, 00:49 | IP: 78.56.26.193

Stebiuosi, kad yra tokiu puikiu, žmogiškų gydytojų kaip ji! Drąsiai rekomenduoju.

2017-09-11, 19:20 | Registruotas lankytojas 1

Puiki medikė, labai maloni ir švelni moteris. Nors mano priėmimo laikas buvo penktadienio vakare nesimatę jokio irzlumo ar nenoro priimti mane taip vėlai, atliko savo darbą puikiai, išklausė, patarė ir labai nuramino.
Paliko labai gerą įspūdį, todėl planuoju apsilankyti dar kartą ir tikrai rekomenduoju šią puikią medikę.