Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Benušienė, %

Gydytojas genetikas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12324, Galiojanti

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-13998, Galiojanti

Benušienė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Benušienė Eglė?

2018-12-27, 21:30 | 1

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė, malonus bendravimas. Rekomenduoju visiems. Visus tyrimus atliko ir rezultatus paaiškino suprantamai ir aiškiai.
Savo darbą tikrai dirba nuoširdžiai ir stengiasi padėti.
Norėtųsi kad visi gydytojai būtų tokie!

2018-11-18, 08:12 | 1

Tai pati nuostabiausia gydytoja pas kurią teko kada lankytis! Itin šilta, maloni, išsamiai atsakė į visus klausimus ir svarbiausia labai profesionali, puikiai išmananti savo darbą. Echoskopo metu viską itin išsamiai paaiškino, išsklaidė visiškai visas abejones, itin smulkiai pakomentavo mano darytų ankščiau tyrimų rezultatus. Vizito metu dėl tyrimų rezulatų buvau susijaudinus, neišlaikiusi apsiverkiau, tai gydytoja reagavo itin žmogiškai, ramino, buvo itin užjaučianti. Tikrai visu 100% rekomenduoju šią gydytoją pirmiausia dėl jos profesionalumo ir net neabejotinai labai gero savo srities išmanymo. Taip pat rekomenduoju rekomenduoju ir dėl jos žmogiškumo, rūpinimosi pacientu, ramumo ir šiltumo. Ši gydytoja man neabejotinai yra idealaus gydytojo pavyzdys.

2018-04-02, 23:35 | 2

Gydytoja iš didžiosios raidės! Nors jau praėjo kiek laiko, bet, ko gero, nepamiršiu mūsų vizito. Labai rūpestingas ir malonus žmogus, viską išsamiai papasakojo, įsigilino į situaciją. Nepagailėjo patarimų bei pasidomėjo asmeniškai mano savijauta po kurio laiko. Tikrai rekomenduoju!

2017-10-03, 21:49 | 1

Nuostabi gydytoja,puiki specialiste.

2017-09-12, 00:49 | IP: 78.56.26.193

Stebiuosi, kad yra tokiu puikiu, žmogiškų gydytojų kaip ji! Drąsiai rekomenduoju.

2017-09-11, 19:20 | 1

Puiki medikė, labai maloni ir švelni moteris. Nors mano priėmimo laikas buvo penktadienio vakare nesimatę jokio irzlumo ar nenoro priimti mane taip vėlai, atliko savo darbą puikiai, išklausė, patarė ir labai nuramino.
Paliko labai gerą įspūdį, todėl planuoju apsilankyti dar kartą ir tikrai rekomenduoju šią puikią medikę.

2017-08-17, 14:40 | IP: 84.15.184.255

Superinė gydytoja

2017-07-28, 20:05 | 2

Nuostabi gydytoja! Teko lankytis ne kartą - be galo profesionali, atidi, dėmesinga, maloni, emociškai intelektuali. Viską išsamiai paaiškino ir skyrė pakankamai laiko nuogąstavimams. Atliko VVT ir jau kitą dieną, vos paaiškėjus tyrimo rezultatams, savo iniciatyva paskambino juos pranešti bei nuraminti. Esu be galo dėkinga!!!