Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Stratilatovas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12615, Galiojanti

Stratilatovas Eugenijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stratilatovas Eugenijus?

2019-02-02, 22:58 | 2

Gydytojas, kuris mėgsta atlygį. Ir daug žada.

2018-05-03, 14:31 | 2

Puikus gydytojas,demesingas konkretus.Esu labai dekinga uź operacija.Iš visos širdies linkiu sekmes,kantrybes ir dievo palaimos.

2017-11-12, 17:08 | IP: 217.9.252.129

Puikus gydytojas, tikras profesionalas. Visada šypsosi, padrąsina. Savaitgaliai, šventės- vis tiek jis savo pacientus nuo ankstyvo ryto jau lanko. Patikimas.

2017-11-10, 00:12 | 20

Geras gydytojas.

2017-08-09, 18:57 | IP: 77.219.180.88

Super gydytojas. Gerai išmano savo darbą. Išoperavo. Viskas tesiog labai gerai. Poliklinikoj pasakė labai gerai viskas padaryta. Labai gerai. Rekomenduoju 100%!!!!!

2017-07-19, 19:43 | IP: 195.182.79.146

Labai geras gydytojas, visada paklausia kaip jaučiasi, išsamiai nupasakojo apie ligą

2017-01-15, 11:44 | IP: 84.55.53.138

Keista kai prirašo tokių nesamonių apie tikrai nuostabų specialistą. Patyriau pats ką reiškia kai patenki į gero specialisto rankas. Dar 2009m.vasario 11d. man buvo atlikta tiesiosios žarnos auglio pašalinimo operacija (III stadija).Vėžys jau buvo išsikerojęs ir kai tai nustatė, man buvo likę gyventi gal pora mėnesių. Po švytinimo ir chemoterapijos seansu ir buvo atlikta auglio šalinimo operacija. Šiaip tą auglį galėjo išpjauti bet kuris chirurgas, bet kas slėpėsi toliau, vargu ar kas būtų pastebėjęs. Čia ir yra E. Stratilatovo , kaip puikaus specialisto , nuopelnas. Metastazės buvo pažengusios ženkliai, todėl buvo pašalinti ir keturi limfmazgiai. Jei tai liktų nepastebėta, šiandiena to atsiliepimo nerašyčiau. Po operacijos rūpestis ligoniais nerealus. Man neteko susidurti su tokiu atveju, kad gydytojas net šeštadieniais ir sekmadieniais nuo pat šešių valandų ryto vaikščiotų per palatas ir vizituotų ligonius.Su šiuo puikiu specialistu teko susidurti bent keturis kartus, tai ir išvedimo uždarymo ir dviejų išvaržų operacijos. Visais atvejais buvau užtikrintas, kad esu patikimuose rankose.Greitai bus aštuoni metai kai gimiau antrą kartą. Ačiu Jums profesoriau.

2017-01-12, 18:17 | IP: 78.56.215.9

Puikus gydytojas. Išoperavo vėžį. Rūpinosi. Tikras profesionalas.

2013-06-18, 12:56 | IP: *.*.*.*

Esate Eugenijus Stratilatovas?