Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenijus Stratilatovas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12615, Galiojanti

Stratilatovas Eugenijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stratilatovas Eugenijus?

2020-01-23, 14:22 | 2

Noriu padėkoti gydytojui už kompetenciją, nuoširdumą, už šypseną, už gražų žodį, už tai, kad myli savo darbą.Didelis DĖKUI.

2020-01-23, 10:13 | 2

Noriu padėkoti gydytojui už savo darbo profesionalumą, kompetenciją ir nuoširdumą. Didelis ačiū Jums.

2018-05-03, 14:31 | 2

Puikus gydytojas,demesingas konkretus.Esu labai dekinga uź operacija.Iš visos širdies linkiu sekmes,kantrybes ir dievo palaimos.

2017-11-12, 17:08 | IP: 217.9.252.129

Puikus gydytojas, tikras profesionalas. Visada šypsosi, padrąsina. Savaitgaliai, šventės- vis tiek jis savo pacientus nuo ankstyvo ryto jau lanko. Patikimas.

2017-11-10, 00:12 | 20

Geras gydytojas.

2017-08-09, 18:57 | IP: 77.219.180.88

Super gydytojas. Gerai išmano savo darbą. Išoperavo. Viskas tesiog labai gerai. Poliklinikoj pasakė labai gerai viskas padaryta. Labai gerai. Rekomenduoju 100%!!!!!

2017-07-19, 19:43 | IP: 195.182.79.146

Labai geras gydytojas, visada paklausia kaip jaučiasi, išsamiai nupasakojo apie ligą

2017-01-15, 11:44 | IP: 84.55.53.138

Keista kai prirašo tokių nesamonių apie tikrai nuostabų specialistą. Patyriau pats ką reiškia kai patenki į gero specialisto rankas. Dar 2009m.vasario 11d. man buvo atlikta tiesiosios žarnos auglio pašalinimo operacija (III stadija).Vėžys jau buvo išsikerojęs ir kai tai nustatė, man buvo likę gyventi gal pora mėnesių. Po švytinimo ir chemoterapijos seansu ir buvo atlikta auglio šalinimo operacija. Šiaip tą auglį galėjo išpjauti bet kuris chirurgas, bet kas slėpėsi toliau, vargu ar kas būtų pastebėjęs. Čia ir yra E. Stratilatovo , kaip puikaus specialisto , nuopelnas. Metastazės buvo pažengusios ženkliai, todėl buvo pašalinti ir keturi limfmazgiai. Jei tai liktų nepastebėta, šiandiena to atsiliepimo nerašyčiau. Po operacijos rūpestis ligoniais nerealus. Man neteko susidurti su tokiu atveju, kad gydytojas net šeštadieniais ir sekmadieniais nuo pat šešių valandų ryto vaikščiotų per palatas ir vizituotų ligonius.Su šiuo puikiu specialistu teko susidurti bent keturis kartus, tai ir išvedimo uždarymo ir dviejų išvaržų operacijos. Visais atvejais buvau užtikrintas, kad esu patikimuose rankose.Greitai bus aštuoni metai kai gimiau antrą kartą. Ačiu Jums profesoriau.

2017-01-12, 18:17 | IP: 78.56.215.9

Puikus gydytojas. Išoperavo vėžį. Rūpinosi. Tikras profesionalas.

2013-06-18, 12:56 | IP: *.*.*.*

2013-04-04, 18:52 | IP: *.*.*.*

2012-07-27, 19:43 | IP: 78.61.86.79

Gydytojas Eugenijus Stratilatovas - aukščiausio, pasaulinio ligio profesionalas. Tokie specialistai sudaro Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos auksinį fondą.
Nuoširdžiai dėkingas dr. E.Stratilatovui ir visam Klinikos personalui.
Dmitrij Čelpanov
Palanga 2012.07.27

2012-04-13, 19:09 | IP: 78.60.255.196

Virtuozas.
Žmogus iš didžiosios raidės, kuriantis stebuklus su Dievo pagalba.
Didžiausia pagarba ir begalinis dėkingumas už išsaugotą Tėtį.

2012-01-18, 23:05 | IP: 84.46.145.105

Perskaičiau komentarus...Pasakysiu atvirai dėl neigiamų komentatorių: nežinau kokia buvo situacija, kad jis atsisakė padėti, kogero neįmanomas.Tiesiog nežinau... Kas liečia pooperacinį periodą, manau tai priklauso daug nuo žmogaus organizmo ir čia gali būti ne chirurgo kaltė, juk nežinome koks bus organizmo atsakas į operaciją, vaistus, naviko išskirtus toksinus. Bet supratau, kad po operacijos būtina kuo greičiau keltis, nes nuo to priklauso sąaugos ir tolesnio gyvenimo kokybė.Beto onkologijoje juk laukia po operacijos dar chemoterapija.
Kaip apie chirurgą : jis tikrai VIRTUOZAS, savo srities profesonalas.
Kaip apie gydytoją: išklausinėjo viską, užsakė pakankamai papildomų tyrimų per trumpą laiką, specialistų konsultacijų, nieko nežadėjo. Jokių atlygių tikrai nereikalavo ir neužsiminė. Neneigsiu, operuoti nesiveržė (kodėl komentaras apačioje), patekau pas jį atsitiktinai iš provincijos (tikrai nesu iš gydytojų ar garsios šeimos, tuo metu buvau bebaigianti studijas) o Stratilatovas jau tada buvo garsus.
(visi kiti, į ką kreipėsi mane tyrę ir man padėti norėję gydytojai , toje situacijoje atsisakė ir mandagiai patarė prasmingai praleisti likusį laikotarpį), jam apie mano stovį iki galo irgi nebuvo, kaip supratau pasakę, sutardami, kad aš atvyksiu tik konsultacijai. Tai jam irgi buvo netikėtumas.
Kas dėl rūpestingumo/jautrumo: prieš operaciją užeidavo kasdien po porą kartų, po operacijos taip pat, gal net dažniau ( visada anksti ryte prieš 7 val ir po pietų, kartais dar per vizitaciją). Tuo metu buvau jauniausia skyriaus pacientė,nes vidutinis pacientas ten 56-60 m), todėl realiai galiu apibudinti situaciją. Mačiau, kad jo darbo krūvis l.didelis,jis reiklus, atsakingas.
Buvau Rimanto Baušio palatoje(taip pat profesionalus /atsakingas chirugas,ateidavo irgi kelis kart dienoje) , mano operacijoje buvo asistentu , nes sudėtingas atvejis.
Komplikacijų nebuvo jokių, nors chirurgai jų tikėjosi, atsikelti antrą parą po operacijos privertė R.Baušys, bet tai tik į naudą.
Daug ką pasakantis faktas: keldavausi anksti, todėl kai praėjus 10d.po operacijos atėjo biopsijos atsakymai, E.Stratilatovas matyt pastebėjęs mano įpročius atėjo neįprastai anksti ir nedegęs šviesos atsisėdęs ant taburetės prie lovos, pranešė, kad atsakymai yra nekokie ir , kad daugiau jis man negali padėti, o manęs laukia ilgas gydymas kitame korpuse ir įkalbėjo sutikti su didelų dozių chemoterapija taikoma prie tokios rūšies vėžių.Nuoširdžiai palinkėjo sėkmės.
Komentaras- mano atvejis buvo išimtinis: dėl neteisingos šeimos gydytojos diagnozės ir gydymo, pas rimtesnius specialistus patekau su masyvios stadijos piktybiniu naviku, auglys spaudė aortą, trūko oro ( sergu bronchine astma, todėl iki tol šeimos gydytoja manė, kad dėl jos), sunkiai sekėsi gydytojams iš tomografijos ir ultragarso tyrimų nuspręsti kiek organų pažeista, svėriau kažkur 46kg. (ūgis 168), kraujo tyrimai buvo prasti.Buvo šokas tiek man, tiek ligoninės gydytojams.Operuoti reikėjo l. skubiai, pagalbos man ieškojo po visą Lietuvą daugelis tos ligoninės gydytojų, kurie dalyvavo tiriant. Jau buvau susitaikius, kad neras, bet ...viską pakeitė Stratilatovas.

2011-10-19, 19:26 | IP: 78.62.236.83

Geras žmogus ir puikus savo srities specialistas. Kai gulėjau pas jį skyriuje, buvau maloniai nustebintas, kad gydytojas net savaitgaliais rasdavo laiko savo pacientams. Aš būsiu dėkingas jam visą likusį savo gyvenimą.